|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:19:41   
Kepica83
Punce nujno rabim pomoč.
Kako se vpraša prijatelja ( par), če bi nama šla za pričo. Kako ste ve to izpeljale? Danes ob 20:00 se dobimo pa nevema kako in kaj.


Hvala za odgovore.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:24:48   
ZARA
Povabi ju nekam na kakšno kavo in tortico in lepo vprašaj, če bi bilo to izvedljivo in, da si želita njiju za priči..

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:26:30   
rija
seveda ju morata povabiti oba, ti in bodoči mož.user posted image
da ne bo on v službiuser posted image  ti pa "urejala" tehnične zadeve....

< Sporočilo je popravil rija -- 7.11.2009 8:27:04 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:28:19   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

seveda ju morata povabiti oba, ti in bodoči mož.user posted image
da ne bo on v službiuser posted image  ti pa "urejala" tehnične zadeve....


Ne. ne opica enauser posted image . Moj gre zraven. Kaj on vpraša njega, jaz pa njo ali kar skupaj?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:29:16   
Čebel@
midva sva se dobila s pričama in jima lepo povedala da sva se odločila poročit in da bi bila zelo vesela če bi bila onadve priči......sta bili obedve takoj za in še pri pripravah sta sodelovali

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
7.11.2009 8:29:42   
rija
sicer to niso informacije iz prave roke....ker jaz na poroko ne dam ničuser posted image  ampak svojo pričo bi vprašala jaz, on je pa za backup...user posted image user posted image user posted image  in kontra....njegovo naj vpraša on....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
8.11.2009 10:56:44   
Spiria
Jaz sem slutila, d ame bo prijateljica to vprašala že, ko mi je omenila, da bi se rada dobila z mano, ker mi mora nekaj povedat user posted image  Za njuno poroko sem vedela že prej in ko sva se dobili, mi je pač čist naravnost povedala, da bi me rada vprašala prav to, če bi bila njena priča. In pol sva se obe začeli jokat user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
8.11.2009 13:06:16   
Kepica83
No midva sma se včeraj dobila z tem parom, in sma si zadnjo sekundo v avtu premislila.Smo se zmenli, da se dobimo mi 4, ker se hočema nekaj pogovorit z njima. No in ona dva še dva kolega zraven privlečetauser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 9:29:18   
vesna_b
ojla
ja, midva sva pa tako sigurna, da bosta najini izbrani priči za, da bova samo kopirala tist list, od prijave poroke, kjer sta napisani obe priči, in jima to poslali po mailu...

he he he


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 11:45:23   
TopsiT
IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image  ampak svojo pričo bi vprašala jaz, on je pa za backup...user posted image user posted image user posted image  in kontra....njegovo naj vpraša on....


Pri nama je bilo točno tako, kot si opisala. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:20:47   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

ojla
ja, midva sva pa tako sigurna, da bosta najini izbrani priči za, da bova samo kopirala tist list, od prijave poroke, kjer sta napisani obe priči, in jima to poslali po mailu...

he he he




Lepa! user posted image



_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:23:55   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

ojla
ja, midva sva pa tako sigurna, da bosta najini izbrani priči za, da bova samo kopirala tist list, od prijave poroke, kjer sta napisani obe priči, in jima to poslali po mailu...

he he he




Res lepouser posted image
No moj še sedaj nima priče. Je bil ziher da bo ta njegov dolgo letni prijatelj, katerega je včeraj vprašal takoj ZA, pa je rekel da neve in da mora prvo svojo vprašat. No do danes še ni bilo odgovorauser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 18:28:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:46:45   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ta ima pa pit bula za ženo user posted image . Če sta tvoj in ta prijatelj, jaz ne vidim tukaj pomena odločitve njegove. No, vsaj moj pogled je takšen. Ima pa vsak par po svoje stvari urejeneuser posted image


Ma ja poznata se že kakih 12let. user posted image  res ni pričakoval takega odgovora. Pa spraševal še ga je, zakaj se boma poročila, pa zakaj tak hitro pa blablabla....user posted image pa en čas je bil full tiho. Pol pa je rekel da neve da more šefico vprašat.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:49:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ta ima pa pit bula za ženo user posted image . Če sta tvoj in ta prijatelj, jaz ne vidim tukaj pomena odločitve njegove. No, vsaj moj pogled je takšen. Ima pa vsak par po svoje stvari urejeneuser posted image


Ma ja poznata se že kakih 12let. user posted image  res ni pričakoval takega odgovora. Pa spraševal še ga je, zakaj se boma poročila, pa zakaj tak hitro pa blablabla....user posted image pa en čas je bil full tiho. Pol pa je rekel da neve da more šefico vprašat.


hudo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:50:50   
malaMravljica
bejbika, si se pozanimala, ce sploh rabita price? Saj ves, jaz je nisem rabila. mogoce je tudi vidva ne, seveda pa je mozno, da si jo zelis. In se nekaj sem prej prebrala kolko vas bo na poroki, bejba pristej se 1 osebo, ker si prava kepica ze, maliKepcek bo tudi zraven user posted image user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 18:59:50   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bejbika, si se pozanimala, ce sploh rabita price? Saj ves, jaz je nisem rabila. mogoce je tudi vidva ne, seveda pa je mozno, da si jo zelis. In se nekaj sem prej prebrala kolko vas bo na poroki, bejba pristej se 1 osebo, ker si prava kepica ze, maliKepcek bo tudi zraven user posted image user posted image  


MM rabiva pričeuser posted image
Ti pa tvoj kepčekuser posted image user posted image . Maš prav ja, mali kepček bo zravenuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 19:00:15   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ta ima pa pit bula za ženo user posted image . Če sta tvoj in ta prijatelj, jaz ne vidim tukaj pomena odločitve njegove. No, vsaj moj pogled je takšen. Ima pa vsak par po svoje stvari urejeneuser posted image


Ma ja poznata se že kakih 12let. user posted image  res ni pričakoval takega odgovora. Pa spraševal še ga je, zakaj se boma poročila, pa zakaj tak hitro pa blablabla....user posted image pa en čas je bil full tiho. Pol pa je rekel da neve da more šefico vprašat.


hudo... user posted image user posted image user posted image



Ja ne?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 19:03:00   
FLASK_A
jauser posted image
priče bi ja morale biti vesele. Jaz bi izbrala drugo pričo. Ok, lahko je rečt. Bedna situacijauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 19:22:01   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jauser posted image
priče bi ja morale biti vesele. Jaz bi izbrala drugo pričo. Ok, lahko je rečt. Bedna situacijauser posted image



To že je najin drugi izbor. Prvi je na srečanje privlekel še dva kolega zraven. Tak da ju niti nisma mogla vprašat.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 19:25:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:01:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jauser posted image
priče bi ja morale biti vesele. Jaz bi izbrala drugo pričo. Ok, lahko je rečt. Bedna situacijauser posted image



To že je najin drugi izbor. Prvi je na srečanje privlekel še dva kolega zraven. Tak da ju niti nisma mogla vprašat.

Tole glede te druge izbire mi je res čudno, samo imam občutek, da ga finance žokajo.
Samo ni mi pa jasno zakaj svoje prve izbire nista mogla pač kdaj drugič vprašat, če se takrat ni lepo izšlo ...

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:05:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ta ima pa pit bula za ženo user posted image . Če sta tvoj in ta prijatelj, jaz ne vidim tukaj pomena odločitve njegove. No, vsaj moj pogled je takšen. Ima pa vsak par po svoje stvari urejeneuser posted image


meni pa se zdi to pravzaprav lepo.

to načeloma vsaj v prekmurju niso tako poceni zadeve in prav je, da se o tem odloči par. torej oba. jaz tukaj ne vidim pit bula ampak moškega, ki mu je žena na prvem mestu.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:16:27   
Kepica83
Otika.. grdo se nama je zdelo, ker sma njiju ta par povabila na pijačo, da se nekaj pogovorim. Pol pa sta še zraven privlekla dva kolega. Čeprav me je punca vprašala če gremo sami ali še gre kdo zraven. Pa sem rekla da ne, da hočeva da gremo sami ven, ker bi ju nekaj vprašala in najboljše na samem. No zaradi tega sma pol rekla, da se nama je to malo grdo zdelo... Ker kaj pa če bi rezervirala večerjo za 4 osebe v neki restavraciji pol bi pa še ona dva privlekla dva kolega poleg.

Rija moj je prijatelju rekel, da naj ne skrbi glede stroškov. Ker poroka bo samo na matičnem, pol pa gremo na kosilo. Edini strošek bi bil bencin da prideta do matičnega. Konec koncev pa še jima lahko ta bencin krijeva sploh ni problema. Povedal mu je, da bi pač bil vesel če bi mu on kot dolgoletni prijatelj šel za pričo. No na kar je on začel z vprašanji pol pa rekel da mora šefico vprašat.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako vprašat ali bi bila priča??
11.11.2009 20:20:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Otika.. grdo se nama je zdelo, ker sma njiju ta par povabila na pijačo, da se nekaj pogovorim. Pol pa sta še zraven privlekla dva kolega. Čeprav me je punca vprašala če gremo sami ali še gre kdo zraven. Pa sem rekla da ne, da hočeva da gremo sami ven, ker bi ju nekaj vprašala in najboljše na samem. No zaradi tega sma pol rekla, da se nama je to malo grdo zdelo... Ker kaj pa če bi rezervirala večerjo za 4 osebe v neki restavraciji pol bi pa še ona dva privlekla dva kolega poleg.

Ok štekam ... če bi se samo zmenili na pijači pa bi onadva še dva pripeljala zraven ... ok, sam da te pa ženska vpraša, če greste sami 4je pa potem pripeljeta še dva zraven, to je pa res nesramno user posted image .

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?