|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako z mlekom?
10.11.2009 17:28:16   
zorica


Moj princ je star 8m1t in se je do7,5m dojil( zjutraj in zvečer).GH ima rad, tudi flaško z mlekom mi je lepo sprejel.Zjutraj ko se zbudi mu dam 240ml hippovega mleka in zvečer hippovo mleko z riževimi kosmiči.
Do sedaj sem mu dajala tudi te hippove mlečne kašice ker ponavadi se zbudi ob 5h spije flaško in spi do 7-8.Takrat sem mu okrog 9 naredila to kašico ki se meša z vodo.
Sedaj pa bi mu rada uvedla te linote(keksolino, rižolino,...)pa me zanima z katerim mlekom ga naj zmešam.Ali pripravim z hippovim mlekom, ali z nehomogeniziranim.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 17:33:29   
Katy78
Pri 8 mesecih lahko delaš kašice že z navadnim mlekom, za pitje pa naj ostane adaptirano mleko.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 17:46:27   
zorica

To pomeni zjutraj in zvečer hippovo mleko po flaški in potem še za malico kašico z navadnim mlekom 3,5 oz.3,2 ?



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 17:47:43   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: zorica


To pomeni zjutraj in zvečer hippovo mleko po flaški in potem še za malico kašico z navadnim mlekom 3,5 oz.3,2 ?



user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 17:53:15   
zorica


Hvala Katy78.



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 17:58:57   
dushka
Jaz ji te kašice mešam s hippovim mlekom. Pred prvim letom ji še nebom dala navadno kravje mleko, ker mi je tako rekla patronažna sestra in se bom tega tudi držala.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 18:17:08   
mama_milchy
jaz Lei mešam te kašice kr z AM mlekom, tudi HIPP uporabljamo; no, danes sem ji naredila keksolino z navadnim mlekom, ki sem ga prekuhala in je gospodična dobila pikice tako da pri nas ostajamo na HIPP mleku;

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 18:36:13   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

Jaz ji te kašice mešam s hippovim mlekom. Pred prvim letom ji še nebom dala navadno kravje mleko, ker mi je tako rekla patronažna sestra in se bom tega tudi držala.


No, meni je pa pediatrinja rekla, da lahko po 8 mesecu že z navadnim kravjim mlekom. Pa tudi pri Tanč na MON sem videla, da se po 8 mesecu lahko kašice delajo z navadnim mlekom. Odloči se pa itak vsak po svoje.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 19:10:35   
Hope2
Našemu 1 letniku še vedno mešam in vse delam z AM. Ne vem zakaj še čakam z KM, ampak zdaj bo res počasi že treba probat. Definitivno mu bom pa po flaški še vedno dajala AM, le kašice bom kuhala z KM.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako z mlekom?
10.11.2009 21:31:36   
Najaa
Prvi sem začela dajat KM pri 11m, ko se je nehala dojit. Do takrat sem ji delala kašice, ki se mešajo z vodo in že vsebujejo AM.
Druga je stara 9m, pa je še na AM in tudi kašice z AM ji še dajem in bom do kakega leta tako delala.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?