|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:13:09   
HuAnita
Pop.... bom! Vse rjuhe imamo na jogi sistem, torej z elastiko... Zadevo je že sušiti zoprno, ker se vse zavija in ni neih jasnih kotov, vsakič znova pa znorim, ko to zlagam,...

Toorej - imate kak sistem, da zložite jigi rjuhe, da potem v omari ni videti kot slabo zloženo preilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:14:37   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Toorej - imate kak sistem, da zložite jigi rjuhe, da potem v omari ni videti kot slabo zloženo preilo?


Ne.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:14:42   
Jančika_
Hm, jaz sem enkrat gledala Martho Stewart, kako to dela, pa še vedno ne znam. No, boljše je kot prej. Torej....hja, ne vem, pridi k meni, da ti pokažem, ker razložit je ful težkouser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:17:10   
cmokec
Naredim eno simpatično kepo, dam v omaro in zaprem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:18:27   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Naredim eno simpatično kepo, dam v omaro in zaprem.

No sej, jaz se ful trudim, pol pa na koncu isto rata.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:19:49   
BLAŽIKA
Vse kote, kjer je rjuha šivana skupaj porineš enega v drugega( enega z leve v drugega da je obrnjen prav) tako da imaš potem dva konca namesto štirih, nato jo položi na ravno podlago , poravnaj konce-robove z vloženimi deli( obrneš nekje 10cm navznoter) potem pa jo samo prepogneš po dolgem in počez in to je to. Če ti ni jasno ti bom juter slikala potek zlaganja in si boš lahko pogledala.user posted image
Imam to še poklicno deformacijo, sem včasih delala v pralnici in smo prali perilo za hotele in teh jogi rjuh je bilo eno malo morje, tudi po 100 na dan.

A veš kaj je še večji problem pri teh rjuhah?
Kako jo zlikati brez vsakega zalikanega roba in to čisto gladko.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:20:19   
beba76
Jaz naredim kot cmokec - jo fajn zavijem in na koncu elastiko prek potegnem (konec rjuhe) in mojemu pravim, da rjuhe zlagam na bulo user posted image  Drugaće pa se dajo zložit v trikotnik - nasprotne vogale daš skupaj in pol delaš vedno manjše trikotnike. To mi je povedala kolegica, da tako dela njena mama. Ampak meni so pa moje bule še vedno bolj všeč user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:20:25   
Šaki
bom jz probala: vzameš oba konca rjuhe v roke en konecv eno roko,drugega v drugo.
potem jih držiš tko kot da bi držala za tisto igrico z vrvico ki smo se jo včasih šli ko maš med rokami..potem daš eno roko tko čez drugi kot in obrneš> kot da daš en konec rjuhe v drugega.potem narediš isto še z dugo stanjo daš čez polovico,in naprej zzložiš.
uf kok je težko takle razlagat
upam da si zastopila!ker potem so čisto lepo zložene.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:23:32   
Jančika_
Se bom zdaj potrudila razložit. Hm. OK.

Položiš rjuho na ravno podlago s tisto stranjo gor, da je gumica proti stropu. Preložiš na pol - kratko stranico na kratko stranico. Zdaj imaš gumico nad gumico. Če ti je kaj jasno, beri naprej, sicer lahko nehaš.

Zgornji  gumičasti zavihek primeš in ga poskusiš zataknit v spodnji. Cel ta del zatakneš pod spodnjo gumico. Ma ne znam razložituser posted image . No, to potem lepo poravnaš naokoli, malo raztegneš sem in tja, pa zložiš.

user posted image user posted image user posted image A bo? Ne bo, ne?user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:24:03   
cmokec
Takoj jutri probam zložit eno rjuho, ker sem do sedaj mislila, da to sploh ni možno.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:25:47   
CUKRČEK
Klinc pa zlaganje....jaz zmečkam v kepo in pobašem v omaro. Kdo se bo zezal z zlaganjem.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:25:49   
Jančika_
Ne razumem niti svojih navodil, kaj šele drugihuser posted image . Ojej.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:28:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Zdaj ste me pa nasmejale.user posted image user posted image user posted image
No, jaz tudi kepo naredim, malo zamižim in stlačim v omaro.user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:28:48   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ne razumem niti svojih navodil, kaj šele drugihuser posted image . Ojej.


ma kaj je problem,samo da daš en vogal v drugega.pol na polovico in zložiš normalno,,vsa umetnost!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:31:38   
PBJ
Jaz pa možeka zaposlim (da fino nategneva in zlagava). Če ti kdo pomaga je končni izdelek veliko boljši.user posted image


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:31:44   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
ma kaj je problem,samo da daš en vogal v drugega.pol na polovico in zložiš normalno,,vsa umetnost!

Ja, ko takle povešuser posted image ...Ne vem, zakaj sem jaz rabila dva odstavka za isto reč....ma spat grem, bo boljš.


(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:31:58   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image vidim, da smo prav zakomplicirale, razlagamo pa vse isti sistem.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:34:00   
BLAŽIKA
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
ma kaj je problem,samo da daš en vogal v drugega.pol na polovico in zložiš normalno,,vsa umetnost!



to pa je res najboljša razlaga brez veliko razlage.

Bad girl kje si bila že prej, smo se vse prav namatrale, da smo vse napisale in zakomplicirale, ti pa kratko in jedrnato poveš v dveh stavkih.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 22:36:19   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
ma kaj je problem,samo da daš en vogal v drugega.pol na polovico in zložiš normalno,,vsa umetnost!



to pa je res najboljša razlaga brez veliko razlage.

Bad girl kje si bila že prej, smo se vse prav namatrale, da smo vse napisale in zakomplicirale, ti pa kratko in jedrnato poveš v dveh stavkih.user posted image



ah sh sm jz tud neki komplicirala..eh drgač pa v omaro pa ne bo videno nikomur...user posted image

evo ravno sm slišala >>>>>jutri podražitve!user posted image user posted image

aja še to Jančika a greš sanjat in zlagat pa trenirat zlaganje rjuhuser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 23:02:20   
BLAŽIKA
Huanita je raje kar pobegnila, ko je videla našo profesorsko razlagouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 23:25:27   
Anonimen
ja taplatnene zlagam vogal v vohal, zavihaš pol une dele k mehedrajo za 10 sm na not da dobiš čisti pravokotnik pol pa prepogneš na pol  pa je, al pa js še enjkrta na pol da je manša površina. je pa kriza zlagat te rjuhe iz đersija k so ponavad k ena čreva. te pa isto vogal v vogal pol jih pa zrolam k rulado da dobim svitek.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 23:41:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ja taplatnene zlagam vogal v vohal, zavihaš pol une dele k mehedrajo za 10 sm na not da dobiš čisti pravokotnik pol pa prepogneš na pol  pa je, al pa js še enjkrta na pol da je manša površina. je pa kriza zlagat te rjuhe iz đersija k so ponavad k ena čreva. te pa isto vogal v vogal pol jih pa zrolam k rulado da dobim svitek.


Sicer Laro vedno samo na pol zastopim, vendar se mi zdi, da jo zlagam na enak način. A jutri eno zložim, pa zraven poslikam? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
4.9.2007 23:42:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ja taplatnene zlagam vogal v vohal, zavihaš pol une dele k mehedrajo za 10 sm na not da dobiš čisti pravokotnik pol pa prepogneš na pol  pa je, al pa js še enjkrta na pol da je manša površina. je pa kriza zlagat te rjuhe iz đersija k so ponavad k ena čreva. te pa isto vogal v vogal pol jih pa zrolam k rulado da dobim svitek.


Sicer Laro vedno samo na pol zastopim, vendar se mi zdi, da jo zlagam na enak način. A jutri eno zložim, pa zraven poslikam? user posted image
čisti pravokotnik pol pa prepogneš na pol pa je, al pa js še enjkrta na pol da je manša površina. je pa kriza zlagat te rjuhe iz


peezdarija vidim da bom morala začeti bolj počas tipkati in predvsem v knjižni slovenščini user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 7:29:00   
srki
Še zdaj ne vem, kako se jo zložiuser posted image . Jaz jo kar malo po domače, pa če je zmečkana, briga me, saj jo potem, ko jogi oblečeš, fajn nategneš, pa se izravna, ko pa spiš na njej, se pa itak spet pomečka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 8:07:34   
paris
He, he, dobre ste! Ma jaz tudi vogal v vogal dam, pa na pol, pa še enkat na pol. Tiste iz đersija so pa res en klinc, tiste pa kar samo na pol, pa še enkrat- pride en zmazek, mah kar v omaro porinem, pa je!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?