|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:04:38   
Seven*
Imam ZELO SVETLO polt, taksno kot da bi imela hujse pomanjkanje hemoglobina. user posted image user posted image Pa svetlolasa sem. Kaksne barve sencila naj uporabljam? Trenutno sem bolj na toplih rjavkastih/bez tonih. Katero znamko priporocate?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:07:16   
Anonimen
Odvisno tudi kako si oblečena.Ne moreš bit oblečena v zeleno in imeti modro senčilo.user posted image user posted image No ja jaz imam samo in najraje rjavo ne pretemno in ne presvetlo.Samo malokdaj si nanesem gor.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:08:17   
Anonimen
Ja kakšne pa imaš oči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:13:06   
Anonimen
Tudi jaz sem blondinka, sicer imam pege, tako da nisem ravno bleda.
Zelo rada uporabljam belo. Kar pri tebi ne pride v poštev.

Kakšno rjavo, recimo. Pa kot je rekla Alika, ne moreš imet zelene srajce pa modrega senčila. Pa pazi, da boš imela rjavo maskaro za trepalnice. Ker črna ti bo samo še bolj povdarila bledico.

Na tvojem mestu bi ostala na rjavih odtenkih. Ne vem. malo poskusi.
Jaz imam senčila od GOSH - sem kupila na blef, ker expert za kozmetiko ravno nisem- pa je bila poceni pa še super je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:13:21   
Anonimen
Jaz sem tudi blond in zelo svetla in uporabljam samo rjava senčila. Čez teden svetlejša za zvečer pa kominiram z kakšnim temnejšim odtenkom. So mi pa zelo všeč senčila Max faktor. Taokrogla embalaža. Pakirani so posamično. So ena izmed redkih ki se mi ne spacajo, ker imam mastno kožo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:17:09   
Anonimen
Jaz sem tudi bolj bleda ampak malo pudra pa je.Maskaro črno ali rjavo senčilo sigurno rjavo drugega niti nimam in obvezno črna barvica okrog oči.To je na prvem mestu vsak dan.Ravno prejle sem se namazala malo z kremo za samoporjavitev po licu in vratu pa malo dekolte,da se ne rabim potem pudrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:32:00   
Luskan
Glede na to, da verjetno ne boš preživela dolgo časa v kopalnici, ker nimaš časa (mam prav? no, jaz imam enega otroka, pa ga nimam kaj dostiuser posted image ), ti svetujem, da si kupiš nekaj belo/bež svetlečega in si to naneseš na zgornji del veke, čisto pod obrvmi na zunanji strani očesa - to odpre pogled in da vtis svežine, to je vsaj moja izkušnja - pa saj veš, da ti ne bi nekaj nakladala, ne?user posted image
Pa še to: mislm, da barva polti tu ni tako pomembna, tud jaz nisem neka mulatka.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:33:05   
lelaval
Ravno prejle sem se namazala malo z kremo za samoporjavitev po licu in vratu pa malo dekolte,da se ne rabim potem pudrat.

Jaz isto počnem, ker ne prenesm, da imam oblačila obarvana od pudra.

Seven - če se ne motim, imaš modre oči - tem pašejo vse barve - od bele do črne. Poskusi  si jih obrobit s črno barvico, potem pa uporabi senčilo - jaz bi za začetek poskusila s svetlo modro ali bež barvo - pa na bleščice ne pozabi - očem dodajo svoj čar (najbolje, da kupiš senčilo z bleščicami - meni so zakon). Pa vsak dan peizkušaj, kaj in kako ti kaj paše.

P.S. Upam, da te bomo še spoznale.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:33:28   
Seven*
Luskan. Priporcas kaksnega posebenga proizvajalca? 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:36:07   
Luskan
Seven, jaz imam zdaj od Collistarja en tak svetleč bež prah, pa je super - samo stresem na prst in potegnem nad očmi- that's it.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:38:31   
petja
Collistar kozmetika je ful dobra, tako da tukaj nimaš kaj zgrešit. Jaz ti samo predlagam, da ne uporabljaš modre barve, ampak bolj "naravne" tone senčil.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:38:33   
Seven*
AHA....Slisi se zanimivo. Koliko je pa cena? Cca?

Drugace pa ne vem Luskan, ce si mi ti svetovala zadnjic Diorja za puder, ampak res sem ful zadovoljna, ker je barva identicna moji in zelo lepo se razmaze.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:44:03   
Luskan
Veš da, še malo, pa bom tvoja osebna svetovalka user posted image user posted image user posted image ; cena? Mislim, da je bila (smo meli še tolarje) okoli 3000, ampak res dolgo traja, ker je prah in ga zlo malo porabiš.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:45:58   
Seven*
Luskan user posted image user posted image Ma jaz vedno v zivljenju sprasujem za nasvete ljudi, ki vec vedo od mene. Zdaj nimam cajta laufat po trgovinah in mi veliko pomeni ze, ce mi kdo pove "kje" in "kaj" naj kupim.

Rada bi pa bila spet lepa, vcasih sem se ful licila, zdaj sem pa par let res OUT. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
12.2.2007 20:51:47   
total
Jaz sm blond ampak polt imam poleti ful temno,hitro porjavim,tako da prakticiram vse.Čisto odvisno kaj sm oblečena,tako se tut namažem.Uporabljamvse barve senčil,kupujem pa tiste ki smo mi všeč.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
13.2.2007 0:25:06   
kofetek2010
Na notranjem kotičku oči si nanesi svetlejšo barvo in na zunanjem temnejšo. Barve - čimbolj neutralne od svetle bež do rjave - samo ne se mazat z zelenimi in modrimi, pa z vijolčasto boš tud zgledala kot, da si jih fasala user posted image  

Meni je bolj všeč tak naraven make-up, ki ni viden že od daleč, da si namazana (takšne kot iz Indijanskih boljnih vrst smo bile pred 15-imi leti user posted image ) - čist dovolj je puder, maskara, malo rdečila za lica in nežna šminka na ustnicah.



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
13.2.2007 7:14:52   
dory
uporabljam le perla belo senco od art deco...pri obrveh le to mal osvetlih, drugac pa ne uporabljam sencil ampak zgolj zeleno barvico od lancome...mi poudari zelene oci...to je to...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaksne barve sencila za oci?
13.2.2007 10:27:04   
amalija
ART Deco, imajo malo morje barv, poskusiš pa po moje lahko vse možne odtenke- samo naj bodo zelo nežno obarvani, pa skombiniraj jih z oblačili.

Za kakšno večerno priložnost pa tudi lahko uporabiš sivo, za t.i.smokey eyes :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?