|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na Brač...
19.6.2008 9:47:04   
Anonimen
... z 10-mesečnim user posted image ? V poštev pridejo samo hoteli. Gledam po netu, pa se sploh ne morem odločiti. Bol odpade. Kakšno drugo mesto mislim. Seveda z zdravniško oskrbo, lepo plažo, dobrim hotelom...

Kaj mi priporočate?

Hvala. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 9:58:49   
Marogica
Milna na Braču. Lepo majhno mestece, ki so ga obdržali v starem slogu. SIcer ne vem, kako je s hoteli in podobnim-mi ravno ne deluje, da bi jih imeli- je pa takšno mestece, da sem ga 1x videla in ga ne morem pozabiti.

p.s. Mogoče obstaja kakšen hotelčičuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 10:02:26   
skuštrana
Tole je Milna

http://www.croatia.hr/Hrvatski/Destinacije/Destinacija.aspx?idDestination=83

Drgač je pa meni Bol še najboljše, ampak v pred ali posezoniuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 10:10:27   
Anonimen
Lani smo bili v drugi polovici septembra v hotelu Elaphusa na Bolu. Je bilo tako dobro, da smo podaljšali.

Imeli smo celi notranji ogrevani bazen samo zase. Hrana super - različna in sproti pred tabo narejena, nikoli nič ne zmanjka (testenine, pice, solate, hladne predjedi, sadje, sladoled,...). Dostikrat se nam je zgodilo, da je sadje npr. zmanjkalo in niso več prinesli. Smo bili v njihovi verigi hotelov tudi v Starigrad Paklenica hotel Alan.

http://www.hrvaska.net/hoteli/bol/bluesun_hotel_elaphusa.htm

Vzeli smo sobo superior.

Drugače sem pa preživela cel mesec v Milni v času študija. Zelo miren kraj. Smo ga obiskali tudi lani. Če te ne moti se daleč sprehajat do plaže, ker tu v "centru" je pristanišče. Sem vidla, da je kar nekaj gostiln. Prenočišče se zdaj ne spomnim. Za primerjavo: pijača v gostilni v Milni stane toliko kot na Bolu v trgovini. Meni je bil Bol super. Lepa promenada, ni bilo gužve, vreme lepo,...

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 19.6.2008 10:20:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 12:45:17   
Anonimen
Hrana super - različna in sproti pred tabo narejenauser posted image
Že zaradi tega se splača iti v ta hotel.


Nama se je tudi najbolj fajn zdelo, ko je kuhar pred nama pripravljal jedi, ki sva si jih izbrala za večerjo (edino nisem imela srca, da bi pokazala katerega (še živega)  jastoga hočem jesti)ali pa, da je pri zajtrku pisalo, da je jogurt svež iz Švice (še nikoli v življenju nisem jedla boljšega), pa vsak dan sveže jagode iz Italije, olive iz Grčije .... pa v Japonskem kotičku kuhar (mojster z Japonske), ki ti pripravlja dobrote .... Drugo leto (letos je Matic še premajhen za letalo) bomo šli vsi trije v pravljico iz tisoč in ene noči ....


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 16:04:10   
Mikica
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Milna na Braču. Lepo majhno mestece, ki so ga obdržali v starem slogu. SIcer ne vem, kako je s hoteli in podobnim-mi ravno ne deluje, da bi jih imeli- je pa takšno mestece, da sem ga 1x videla in ga ne morem pozabiti.


Se podpišem. Vendar se mi zdi, da tam zdravnika ni, moraš v Supetar po tistih ovinkastih in slabih cestah.   

Ta hotel se mi ni zdel slab. Midva sva bila v privat apartmaju.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na Brač...
19.6.2008 22:52:30   
Anonimen
Hvala punce! user posted image

Ne moremo se odločiti al Bol al Supetar. user posted image Čeprav sem v začetku rekla, da Bol odpade, me je par hotelov prepričalo v nasprotno. user posted image  

< Sporočilo je popravil tianna -- 19.6.2008 22:53:33 >

(odgovor članu Mikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 8:04:14   
Anonimen
Meni se Supetar ne dopade zaradi pristanišča. V glavnem nam je bila promenada na Bolu všeč predvsem to, da je vedno senca in tudi ko je sonce najvišje lahko sediš zunaj v senci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 9:57:15   
Anonimen
Koliko km pa je od Supetarja do Bola?

Jaz sem bla predlani na Bolu in mi ni blo všeč, ker je non stop pihalo. user posted image  Res, da smo hodili na Zlatni rat, pa tam je znano, da piha. user posted image

Ta link od hotela, ki si ga prilepila... Ta hotel ima svojo plažo, kajne? Je res ok? Hotel pa se mi zdi res 1A! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 11:50:17   
Anonimen
Bol - SUpetar je 35 km. Če boste šli vzemite superior sobo - je večja soba. So sicer na zadnjo stran - ni pogleda na morje, kar pomeni, da ne gledaš na bazen, kjer zna biti glasno in zvečer te ne moti glasba, ki je na bazenu. Imaš pa pogled na borov gozdiček.

Na plaži ni bilo gužve tak ,da smo šli tudi na plače drugih hotelov. Smo doplačali ležalnik.

Aja pa pri notranjem bazenu imaš zastonj brisače, halje, ... Lahko pa tudi daš kompenzacijo in porabiš brisač kolikor želiš. Ko vrneš brisačo oz. haljo dobiš denar nazaj. Fitnes pa nisem uspela obiskati.

Pri obrokih ni dovoljen vstop v kratkih hlačah. Starši z vozički smo se pa ponavadi umaknili v bolj umirjeni del ob strani. Imaš pa na razpolago tudi stolčke za hranjenje.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 20.6.2008 11:55:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 13:31:43   
Anonimen
Hvala. user posted image

Ja itak bi vzeli superior sobo. user posted image  Zdej pa grem malo cene prečekirat. To si pustim za konec, da me že v začetku vse ne mine. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 13:58:03   
denmegy
Kaj pa kakšen dober apartma na Bolu. Smo se odločili za Bol in gledam in gledam in sploh ne vem, kaj bi zbrala. Hotel se mi zdi kar predrag. Nas je 5 (2 odrasla + 3 otroci). Radi bi apartma s teraso in v bližinu centra Bola ter blizu plaže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 22:26:33   
Anonimen
Cene so kar "lepe"... 10 dni = 1950 €. Res, da je hotel oh in sploh, ma... Ne vem, ne vem... Če odmislimo ceno, mi je hotel zelo všeč. Bomo videli. user posted image

(odgovor članu denmegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 23:00:25   
Raho
Daleč najlepše je na Braču v Povlji....

Hotela pa ni. Ampak nam so kuhali domačiniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na Brač...
20.6.2008 23:21:31   
Anonimen
Ja verjamem, da so kakšne skrite vasice in mesteca daleč najlepša user posted image , toda... Za nas odpade.

So pa cene v Bolu res zasoljene... user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na Brač...
21.6.2008 23:06:35   
Anonimen
Čekiram hotele v Supetarju... A ima kdo kakšno izkušnjo?

< Sporočilo je popravil tianna -- 21.6.2008 23:07:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na Brač...
22.6.2008 14:05:59   
petra87
hej... do sedaj sem bila sama 2x na Braču... in vsakič na Braču user posted image  res da zna biti gužva... samo lani, ko sva bili s sestro v Hotelu Elaphusa, sva se vsakič lahko umaknile v svoj kotiček na plaži, da sva imeli svoj mir... - direktno naravnost iz hotela... 200m... če je bilo... zna pa bit neprijetno, če se z otročkom gužvaš na zlatnem ratu..user posted image  kaj pa vem... odločitev je vaša... kar se pa Supertarja tiče, pa sama nimam izkušenj je bila pa lani v sezoni kolegica s fantom tam... sicer lep apartma... baje dokaj ugoden... samo kopati sta se hodila pa vsak dan na Bol... Ker je Supertarju tako lepo pristanišče kjer v sezoni non stop vozijo trajekti... user posted image  no letos je še zadnje leto da smo samski...oz.  user posted image , tako da greva s fantom "spet" na Bol... user posted image user posted image  za drugo leto bomo pa zaradi našega sončka še premislili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam na Brač...
22.6.2008 14:07:14   
petra87
hej... do sedaj sem bila sama 2x na Braču... in vsakič na Braču
...

ups bolu user posted image

(odgovor članu petra87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na Brač...
9.7.2008 11:16:32   
Anonimen
A je bil kdo v hotelu Amor**** /Supetar?

(odgovor članu petra87)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na Brač...
9.7.2008 15:32:37   
Anonimen
Nihče? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam na Brač...
20.7.2008 19:40:27   
matalin
Kaj pa hotel Riu Bonaca? Mi smo bili lani tam, super zadovoljni, pa cenejši od Elaphuse( ki je mimogrede res fantastično urejen hotel), pa še all inclusive ponudba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam na Brač...
22.7.2008 17:21:41   
tabi
Jaz sem bla konec junija na Braču supetar hotelWaterman Svpetrrvs RESORT****zelo zadovoljna.Velika soba s 4 ležišči hladilnikom klimo,prijazno osebje plaža 2min proč,veliko sence do mesta 10min sprehoda.Super za mlade družine.

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu matalin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam na Brač...
25.7.2008 11:08:01   
Anonimen
Ja.. Hvala vsem za mnenja. Hotel je bil že rezerviran in vse, toda smo žal morali odpovedati. user posted image  

(odgovor članu tabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?