|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 16:11:07   
Bambincy
Pozdravljeni!
Zanima me če ima morda kdo predlaga kakšen dober hotel na hrvaškem? Šla bi s fantom, tako da ni nujno da je primerno za otroke.

Pogoji:
- Južna dalmacija (ne otok) Lahko je recimo Baška, Brela, Makarska, Tučepi...
- Dober hotel, lahko tudi ALL inclusive (dobra hrana in urejen modern hotel)
- Nekje do 1000 Eur za dva v predsezoni ( 2 teden v juniju)
- blizu plaže, dobra plaža
Morda mi lahko kdo kaj predlaga? Velikokrat v katalogih lepo izgleda pa v živo ni ravno tako.

Malo imam že ogledane:
-Hotel Soline (brela)
- Hotel Afrodita (Tučepi)
- Club Funanimation Borik (Zadar - malo preblizu morda)
- Hotel Meteor (Makarska)
- Hotel Horizont (Baška voda)

Morda komu kaj že znano in videno?
Najlepša hvala za vse vaše predloge in odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 16:15:20   
Anonimen
Dubrovnik:

HotelExcelsior

Nad plazo, blizu mestnega jedra, vrhunska usluga.


Ali tale, meni ljubsi:

HotelArgentina

(odgovor članu Bambincy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 16:27:38   
Anonimen
Ali Podstrana, Split:

LeMeridien

Ta zna biti tudi v zelenih cenovnih okvirih. Ona dva zgoraj skoraj zagotovo nista. Ceprav je bila Argentina nekaj let nazaj v predsezoni smesno poceni...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 18:40:49   
nbiba
Bambincy, moram ti povedati, da imaš iste želje in interese kot jaz. Mi rajši plačamo več, samo da smo zadovoljni.
All inclusive še nisem koristila, tako da glede tega ti ne vem povedati. Bila pa sem že 2x v Makarski h. Meteor, v Tučepah h. Alga in v Baški vodi h. Horizont.
Hotel Soline v Breli pa prav tako ogledujem za letošnje leto.
Bili smo zelo zadovoljni z h. Alga in Meteor. Dobra in veliko hrane, čistoča, čisto ob promenadni poti, saj samo preko te poti stopiš in si že na plaži. Ob oz. na tej promenadni poti veliko kafičev, slaščičaren, nekaj restavracij, štanti, lunapark.....Skratka veliko vsega še posebej v Makarski, ki je večja od Tučepov.
Lansko leto ko smo bili v h. Horizont v Baški vodi pa nismo bili najbolj zadovoljni. Za večerjo je izbira menijev, katerega ti prinesejo napol hladnega, hrana nič kaj extra ukusna. Saj kot si verjetno že gledala je Horizont dosti drag, nudijo pa malo za ta denar. Zunanjost hotela skromna, na prvi pogled ko ga zagledaš misliš da ima 2*, interet je skoz nekaj štekal pa še zaračunavajo ga (imela sem svoj računalnik), kajti sem bila že marsikje na hrvaškem pa je bil brezplačen (h. Maestral v Novigradu, Olympia v Vodicah, naselje Solaris v Šibeniku). Pa tudi do plaže je kar nekaj stopnic, saj stoji na manjši vzpetini.
Zelo priporočam: h. Meteor, h. Alga, h.Olympia, h. Maestral, pa še kateri bi se našel, ki bi bil po tvojem okusu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 19:54:07   
Bambincy
Mi lahko kaj več napišeš o hotelu ALGA in hotelu METEROR? Imaš kakšne slike-svoje? (predvsem soba, plaža...)
Kako je hrana? Kakšne so sobe? Parkirišče? Gneča? Plaža?

Najlepša hvala!

Ste si morda ogledali kako je Soline? Verjetno bova šla kar tja, ampak me full zanima če je res tako lepo kot na slikah:)Kdaj imaš namen it?




(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
2.2.2008 19:55:28   
Bambincy
Kako pa pri hotelu Meteor prideš do tistih teras v sobi?

Prosim napiši še zraven kakšni so balkoni?

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
3.2.2008 8:55:06   
nbiba
Alga in Meteor imata podobno plažo- drobni kamenčki, široka cca 10m, zasajeno je drevje tako da je tudi sence, nad plažo vodi v obeh primerih cca 5m široka tlakovana promenadna potka, ki ločuje oba hotela od plaže. Ob tej poti kot sem že napisala včeraj se nahajajo kafiči, sladoledarji, palačinke, štanti restavracije... in pripelje te v center mesta in pristanišče. Makarska ima vsega malo več in je tudi več za obhodit, ker je večja od Tučepov. Gneča na plaži in zvečer je ogromna, samo nas to ne moti. Zjutraj si pred zajtrkom zaneseš na plažo brisače in si tako rezerviraš mesto.
Parkirišče pred Meteorjem je malo večje, pri Algi pa je vse bolj stisnjeno. Mi smo prišli v obeh primerih že zjutraj okoli devete ure. Takrat so še tam  gostje, ki potem odidejo domov. Dokler se vse ne zvrsti je pri Algi bolj gužva, samo potem je pa o.k.Imata pa oba hotela varovano parkirišče z rampo in nekdo vedno tam sedi.
Sobe so kar prostorne, mogoče so jih sedaj že kaj prenovili, mi smo bili nazadnje v Meteorju leta 2003 in Algi 2005.
V Meteorju je takrat bila hrana po izbiri menijev, sedaj pa berem, da je samopostrežna kar je meni osebno boljše. V Algi pa je bila samopostrežna in je bilo veliko izbire in okusno. Moraš vedeti, da je posebej še moj mož kar aklih glede hrane, zato tudi vedno izberemo hotel z vsaj 4*.

Ne razumem kaj misliš z terasami v sobi pri Meteorju?

Ja slik imam tudi kar nekaj, saj se vedno kam gremo slikamo, samo ne vem kako naj ti jih pokažem. Piši na ZS.
Soline pa si ogledujem po raznih katalogih in internetu. Mi gremo od 19.07. do 26.07.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
3.2.2008 13:16:12   
Bambincy
Zanima me če ima kdo izkušnje z naslednjimi hoteli:

BRELA Hotel Soline
MAKARSKA Hotel Park
ŠIBENIK Hotel Andrija
MAKARSKA Hotel Meteor


Kakršnekoli izkušnje, slikice....vse bo prišlo prav! Najlepša hvala!

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
4.2.2008 8:19:35   
ella2006
Zdravo,

Če gledaš naselje Solaris ti bolj priporočam hotel Ivan kot pa Andrijo, predvsem sobe so večje in ima svojo jedilnico. V Andriji pa imajo skupno jdelnico še z enim hotelom. Osebje in postrežba katastrofa glede na to da imajo 4*. Bili smo pred 2 letoma za 1 maj in je bila takšna gneča v jedilnici da smo dobesedno čakali v jedilnici za mizo cca 20 min, nato pa smo si morali še sami pospravit mizo od predhodnikov... hrana pa čisto brez okusa.
Lani pa smo bili za 1 maj v Zadru v hotelu Falkensatiner Borik in je bistvena razlika že v opremi, ponudbi, hrani in glavno v osebju -  se pozna da so lastniki tujci.

Vendar si nas ne predstavljam na obeh lokacijah poleti , ko je gneča na plaži ali ob bazenu.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
5.2.2008 8:39:10   
Bambincy
Punce kaj pa hotel PARK v Makarski? A ga pozna kdo? Je čisto nov od lani. Ampak tudi če je kdo bil zraven v Meteoru se ga morda spomni?

LP

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na Hrvaškem Južna dalmacija?
14.2.2008 17:49:43   
kaya2007
teh hotelov sicer ne poznam, ker smo vedno hodili bolj po otokih, ampak argentina v dubrovniku je bila včasih res fajn. misim, da je še...drugače, pa če bi hotela luksuz, sigurno ne bi izbrala hrvaške.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?