|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
24.2.2010 15:42:30   
t4sa
Pozdravljeni!

Jaz se pa nevem odločiti, kam bi šli letos na morje, nevem kje so lepe plaže in primerne za otoka ki bo takrat star 10 mesecev? Nekaj sem gledala otok rab-lopar, in sv. filip i jakov. pa nevem, če je sv.filip i jakov primeren za takšnega otrika? če je bila katera mi prosim naj sporoči oz. kaj mi vi priporočate?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
24.2.2010 16:04:39   
čili
hoj
meni je lopar  noro dobra destinacija za malo večje otroke(smo s starejšim prakticiral) . Kok pa kaj 10.m. daje mivko v usta ?

tudi jaz se ukvarjam s tem ? ker bo mali tud tam nekje kar se starosti tiče.

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
24.2.2010 18:53:46   
Splišni
Saj 10 mesecev star pa niti še hodi ne, takod a v bistvu ni pomembno, kakšna je plaža. Bolj je pomembno, če je senca na plaži, če nimate senčnika za s sabo. Pa to, če se da z vozičkom zvečer kam na fajn sprehod.

Tisto kakšna je plaža, bo nasladnja leta bolj pomembno.

Loparja jaz ne bi priporočala prav zato, ker ni sence.

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
24.2.2010 19:37:02   
miapia
Manj boš komplicirala, bolj boš srečna.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
24.2.2010 20:56:17   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

hoj
meni je lopar  noro dobra destinacija za malo večje otroke(smo s starejšim prakticiral) . Kok pa kaj 10.m. daje mivko v usta ?

tudi jaz se ukvarjam s tem ? ker bo mali tud tam nekje kar se starosti tiče.



mi smo bili v Loparju lani, ko je bila pupa stara 10,5 m in je bila tista plitvina super - voda zelo topla, po štirih je plazila po tisti mivki, v usta pa niti ni kaj dajala. Je probala, potem pa ne več. V globji vodi pa je hodila z žlavfom s hlačkami kot da bi imela hojico user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
25.2.2010 9:32:45   
t4sa
Ja saj jaz tudi mislim, da bi bilo bolše iti nekam kje bo lahko naša mala plazila. Kaj pa je bila katera v makarski, so tam vredu plaže? user posted image Ima mogoče kataera katero drugo destinacijo, ki je prav tako vredu za ta male?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
25.2.2010 23:49:33   
Muca83
Makarska (prav mesto Makarska) za plazit se pomoje lih ni, jo bodo kamni žuljili, poleg tega je pa nora gužva na plaži, vsaj v glavni sezoni, tako da niti ni prostora za plazenje. Senca pa je ampak kaj ko tud na soncu ne dobiš prostora za brisačo, če nisi dovolj zgoden. Razen če greste v kakšen manj znan kraj blizu Makarske, mogoče je tam kaj manj gužve. Meni je bila lepa plaža v Tučepih pod hotelom Jadran, tam ni bilo toliko gužve, sence pa dovolj. 

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
26.2.2010 12:45:13   
NANA123
JAZ SEM BILA S 7 MESEĆNIM OTROK V CRIVENICI DRAMALJ KAČJAK PAVILJONI KAČJAK FUL DOBER PRIJAZNI HRANA DOBRA SENCA HIŠKO ZAHTEVAJ BLIŽE PLAŽI ZARADI OTROKA FUL DOBER LAHKO VZAMEŠ S SABO KAKŠEN KUHALNIK ZA OTROKA ZA SKUHAT SE TUDI DA.BOŠ VIDELA PROBAJ

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
27.2.2010 10:55:55   
t4sa
NANA123-sem gledala to že tudi, pa nevem no, zdaj sem našla trogir- hotel medena, je bila mogoče že katera tu?

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
1.3.2010 10:38:11   
viv_
Jaz s tako majhnim ne bi šla na mivko... smo imeli slabo izkušnjo.

Tamala je bila stara 10 mesecev ko smo bili na Sardiniji. Tam skoraj ni druge plaže kot mivka. Je padla na glavo v mivko, se ji je totalno zagnojil uček, tako da smo bili pri zdravniku, dobili antibiotike in kapljice za oči. Na srečo je bilo v 3 dneh OK, ampak zgledalo je pa grozno...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
5.3.2010 14:14:30   
t4sa
viv RR- ja ti pa res nisi imela dobre izkušnje.
Vendar jaz vseeno mislim, da je boljše, če gremo nekam kje bo lahko plazila, kot pa da smo nekje na skalah pa nemore nič. Je bila mogoče kataera v TROGIR-ju, so tam primerne plaže oz. kako je tam, res me zanima?? ful se mi dopade, vendar nebi rada šla pa nebi bilo nič primernih plaž.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
5.3.2010 14:41:54   
Hope2
Mivka in drobno mleti kamenćčki niso za plazečega. Razen če je otrok, ki samo sedi, ki lahko presedi par ur na mestu. Fini so majhni kamenčki, se komot plazi. nič ne boli, edino pazit moraš, da v usta ne zaneseuser posted image . Smo bili tudi na betonski plaži, pa je bila tudi ok, ampak je vseeno našel kak kameček ali čikuser posted image user posted image user posted image in ga dal v usta, ap ful sem mogla pazit, da mi ne bi čofnu iz betosnke plaže v morje. Mi smo bili na krku, super, pa nizka voda, tako da je lahko odplazil iz plaže direkt v vodouser posted image

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
5.3.2010 14:49:01   
tintin
mi smo bili z 8,5 mesečnim na pagu (straško). Letos naj bi šli pa na Mali Lošinj ali na Pag (šimuni, ker mi je bil straško preglasen zaradi mularije) s 4 mesečnikom (ki je še v trebuhu)user posted image  

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
6.3.2010 9:09:32   
t4sa
Hope2-jaz sem bila lani na krku, pa nebi zopet šla tja, bi šla na neko novo destinacijo.
tintin-na pagu pa sem bila predlani, pa se mi je zelo dopadlo, vendar kot sem že napisala, bi šla nekam na novo destinacijo. Mali lošinj pa se mi ne dopade glih po slikah.
Kaj na rabu je samo v loparju taka fajna plaža ali je kje drugje tudi?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
8.3.2010 15:20:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: t4sa

Pozdravljeni!

Jaz se pa nevem odločiti, kam bi šli letos na morje, nevem kje so lepe plaže in primerne za otoka ki bo takrat star 10 mesecev? Nekaj sem gledala otok rab-lopar, in sv. filip i jakov. pa nevem, če je sv.filip i jakov primeren za takšnega otrika? če je bila katera mi prosim naj sporoči oz. kaj mi vi priporočate?user posted image



Ne vem kaj pomeni zate primerno za otroka......

Mi ne kompliciramo.....in nikoli ne hodimo na organizirane plaže tipa Rab-Lopar.....

Pa vedno najdemo nekaj primernega zase in za otroka......

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
9.3.2010 12:00:47   
t4sa
liliana- primerna plaža, taka da bo otrok lahko plazil, taka plaža je zame primerna. vem, da če bom manj komplicirala boljše bo, vendar me zanima, kam hodite kaj vi z otroki. meni se pač dopade plaža v loparju in bi šla tja. tako da vsak ima svoj okus in tako je tudi prav.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na morje z 10 mesečnim otrokom
22.3.2010 12:59:48   
t4sa
Zdravo!
Sem našla eno novo destinacijo ki se mi tudi ful dopade Kaštel Štafilič- BGW Resnik, je bila mogče katera tu??user posted image Je all pa ni drago, pa po slikah se mi je tudi zdelo vrdu.

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?