|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam s odvečnimi stvarmi
19.6.2007 9:54:36   
spelaz
Selimo se - veliko je stvari, ki smo jih "šparali". Kdo ve, kam bi lahko odpeljala predvsem obleke in čevlje? V MB?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
19.6.2007 14:14:18   
madela
Sicer nisem iz Mb,pa vendar če nimaš nikogar,ki bi mu stvari podarila jih nesi na Karitas ali pa Rdeči križ. Jaz sem parkrat nesla in so bili zelo veseli.
Kaj pa na Podarimo.si,tja si dala oglas,pa na bolho,mogoče se pa tako kdo najde,razen če se ti mudi in bi rada oblačila čimprej oddala.

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
6.7.2007 0:03:47   
tipajaz
pa varna hiša in materinski dom, jim vedno prav pride

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
27.7.2007 20:10:39   
crci06
kako pa lahko oddaš stvari za varne hiše? Jaz sem iz gorenjske (ŠKL), pa bi tudi malo "popucala"...

(odgovor članu tipajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
1.8.2007 16:15:59   
Zamima
mi smo jih dali Karitasu in so bili tako veseli user posted image , jaz pa tudi, ker sem naredila eno dobro delo.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
3.8.2007 12:09:17   
mojamoja
Za G imaš na voljo varno hišo v Tržiču, pa tudi Lj imaš blizu. Tel. vh se nahaja na monu.

_____________________________

Dež naj pada, sam da ti maš mene rad!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 11:26:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
30.8.2007 11:34:57   
natasaom
jaz sen dala oglas na daritveni oglasnik-tako sem vsaj vedela,da bodo stvari prisle v prave roke,res pa je,da nima vsak možnosti pogledat na int,ker ga pač nima,poklič na radio sora ko so oglasi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
30.8.2007 11:45:15   
honey
Jaz pa sem enkrat dala oglas na daritveni oglasnik (podarimo.si) in moram reči, da je bil ogromen odziv. Tisto stvar sem pač takoj oddala, zdaj pa vse toliko časa isti družini pošljem še kaj takega, kar ne potrebujem (igrače za otroke, posodo...). Sem bila pa na istem - tudi smo se selili in je bilo polno krame, pa sem se je hitro znebila.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam s odvečnimi stvarmi
30.8.2007 11:58:10   
mjereb2
Punce, veliko je ljudi, ki potrebujejo marsikaj, tudi otroško opremo:

Podarimo.si

Mislim, da se pri nas vseh doma najde kaj, kar bi lahko komu prišlo prav. Škoda je, da uporabne stvari niso v uporabi.
V zadnjo sem nekomu podaril lego kocke, in ne boste verjele, kako dober je bil občutek, ko so me zvečer poklicali njegovi trije malčki in se mi zahvalili za kocke. Gasilni avto so namreč do večera že sestavili user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?