|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 10:21:21   
harambaša
Z dragim sva vzela precej kredita in za letos smo končali gradbena dela. Ostalo nama je 4.000,00 eur, nadaljujemo pa šele jeseni 2009. Tako je naneslo in zdaj se nama zdi bvz, da nama denar stoji na računu in plačujeva obresti za kredit. Da bi delno odplačala kredit in potem vzela jeseni novega se ne izplača, saj so potem obresti dvojne. Obstaja kaj bolj donosnega od vezave sredstev za eno leto?

Hitro mi svetujte, preden se s tem denarjem napotim po nakupih user posted image  user posted image  user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 10:34:50   
tinatona
Meni lahko jurja posodiš user posted image user posted image user posted image .

LP Tina

(odgovor članu harambaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 10:55:24   
Primoza
Naložiti v zalogo gradbenega materiala?

(odgovor članu harambaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 11:47:22   
sazi
Obstaja kaj bolj donosnega od vezave sredstev za eno leto?
Seveda obsaja, mapak je tudi bolj tvegano. Lahko bi imela po enem letu 5000 EUR, lahko pa tudi samo 2000 EUR.
Ziher variante z višjimi donosi ni.

(odgovor članu harambaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 11:56:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 14:12:52   
ana b
http://www.diba.si/

Kaj pa to?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 14:20:10   
Anonimen
Obstaja kaj bolj donosnega od vezave sredstev za eno leto?


Seveda obstaja, ampak je tudi boj tvegano. Lahko vec dobis in vec izgubis (kar radi pozabimo).

V te trenutku mi je vezava dalec najbolj racionalna izbira. Ali nakup materiala. Cene gradbenega materiala hitro rastejo v zadnjih dveh, treh letih.

(odgovor članu harambaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 15:09:49   
db
daš na varčevalni račun imajo najboljše obresti

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 20.8.2008 13:23:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 16:34:03   
pikica*
Glede na trnutno gospodarsko situacijo, je vezava tako majhnega zneska na kratek rok (eno leto) najboljša. izbira.

(odgovor članu harambaša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
28.7.2008 19:10:21   
jajula
nkbm ma kr dobre obresti na  varčevalnem računu in če denar potrebuješ čez eno leto v kakšne bolj tvegane naložbe ne moreš it.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
29.7.2008 8:57:48   
maja1488
Vezava ali nakup materiala (če imaš kje skladiščit).

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
29.7.2008 9:40:18   
Ursa vzajemci.com
Vezava. Vse drugo je tvegano, z izposojenim denarjem se pa ni dobro igrati. Imajo nekatere banke obresti tudi preko 5 %, tako da pot pod noge oz. posurfat po internetu in najti najboljšo ponudbo. Glede na situacijo na kapitalskih trgih ti bi naložbe v delnice/vzajemne sklade odsvetovala.
Zihr je zihr user posted image .  

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 12:08:01   
orhideja75
ali pa probaj vložiti sem  www.finanzasforex.com  to je baje zdej en velik bum na tržišču.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Ursa vzajemci.com)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 13:27:37   
Primoza
Avtorica vprašanja je verjetno spraševala po malo konzervativnejši varianti oz. malo bolj po kmečko povedano kam z denarjem, da ga bom imela čez eno leto nekaj več. S poudarkom imela in nekaj več.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 20.8.2008 13:28:13 >

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:18:47   
orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Avtorica vprašanja je verjetno spraševala po malo konzervativnejši varianti oz. malo bolj po kmečko povedano kam z denarjem, da ga bom imela čez eno leto nekaj več. S poudarkom imela in nekaj več.


ja in tukej www.finanzasforex.com/Calculadora.aspx  je točno navedeno koliko denarja več bo imela čez eno leto. je pa preračunano v USD.




_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:20:56   
M1987
Jaz bi jih dala na varčevalni račun user posted image pa vmes poskusila še kak evro nesti notri in potem po enem letu bi dvignila, če bi bila potreba, drugače pozneje. Na NLB sem se zavezala za 1 leto, potem pa loh kadarkoli dvignem. Upam, da čimveč user posted image user posted image


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:22:28   
sazi
ja in tukej www.finanzasforex.com/Calculadora.aspx je točno navedeno koliko denarja več

sicer nisem šla gledat strani ,ampak super, če obstaja varianta, ko kar z gotovostjo veš, koliko več bo - nobena stvar, sploh ne neki finančni posli niso sigurn azadeva in ona nedarna ne sme izgubiti - in v tem primeru je vezava vloge zagotovo najvarnejši način, da denar ne izgublja na vrednosti tako zelo (malo pa na žalost vseeno).
Pa kako veš, kakšen bo tečaj dolarja čez 1 leto?

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:22:47   
Primoza
www.finanzasforex.com/Calculadora.aspx


Malce ste pozabili opombo:

Evolution Market Group, Inc. offers an extraordinary estimated profit, but can never guarantee it.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:26:08   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

www.finanzasforex.com/Calculadora.aspx


Malce ste pozabili opombo:

Evolution Market Group, Inc. offers an extraordinary estimated profit, but can never guarantee it.


to je res ja...
ampak kakšen je že tisti rek "kdor ne riskira, ne profitira".
odločitev je pa vsekakor od vsakega posameznika...
na koncu bolje nikamor vložiti, kot na koncu vse zgubiti...



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
20.8.2008 14:28:27   
Primoza
Pa sva spet pri moji začetni opombi...  Avtorica vprašanja ni mislila ala stav na konjskih dirkah ali kaj podobnega. Se pa strinjam da donosnost narašča sorazmerno s tveganostjo, ampak to ni vprašanje te teme.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
21.8.2008 13:21:33   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Pa sva spet pri moji začetni opombi...  Avtorica vprašanja ni mislila ala stav na konjskih dirkah ali kaj podobnega. Se pa strinjam da donosnost narašča sorazmerno s tveganostjo, ampak to ni vprašanje te teme.


Podpišem pod tole!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
22.8.2008 1:46:59   
Arwenko
Forex je ena velika loterija, ne se v to spuščat - poznam veliko ljudi ki so tam precej zgubili, no saj so vmes tudi kaj zaslužli ne rečem, ampak so potem nazaj vložli in spet zgubili. user posted image

Za tako kratek rok je najbolja vezava..meni so všeč tele knjižice z enomesečnim odpovednim rokom, kaj pa če se kaj zalomi prej.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
22.8.2008 6:28:38   
Skabi
jaz sem prepričana, da bi največ pridobila, če bi vnaprej kupila nekaj materiala za hišo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
24.8.2008 22:13:38   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75


IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Avtorica vprašanja je verjetno spraševala po malo konzervativnejši varianti oz. malo bolj po kmečko povedano kam z denarjem, da ga bom imela čez eno leto nekaj več. S poudarkom imela in nekaj več.


ja in tukej www.finanzasforex.com/Calculadora.aspx  je točno navedeno koliko denarja več bo imela čez eno leto. je pa preračunano v USD.





orhideja, forex je prvovrstni nateg in to vsi finančniki zelo dobro vemo. Nateguje se uboge ljudi, kako bodo vsak mesec prinesli vsoto denarja. Ja super..... dokler ga bo v blagajni. Kaj pa, ko bodo netegovalci naenkrat nehali hoditi vsak mesec?

Pa ne bom o tem parlamentirala.....

po mojem mnenju imaš tri možnosti:
- če veš, kaj boš naslednje leto rabila in imaš možnost skladiščenja, nakupiš material
- daš narediti vezavo na eno leto (pa tudi upaš, da denarja prej ne boš rabila)
- dati v sklade denarnega trga, ki ne trgujejo z delnicami, temveč z instrumenti denarnega trga in  kratkoročnimi depozit (s čimer razpolaga tudi banka, ko daš k njim vezati denar), ki so namenjeni predvsem vlagateljem, ki želijo imeti za krajši čas zelo varno naložbo. Donos je boljši, kot na banki, upoštevati moraš le, da plačaš 20% davek na dobiček


(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kam z 4000 euri za eno leto?
26.8.2008 9:23:06   
Ursa vzajemci.com
Tudi sama se podpišem pod nasvet: Stran od forexa!
Za zihr je še vedno banka najboljša, o gradbenih materialih pa ne bom pametovala, ker nimam pojma o njih user posted image . O skladih denarnega trga pa tole: gotovo za večje vsote dobijo boljše obresti, je pa zadeva taka, da ni nič zagarantirano, kakšni bodo donosi (so lahko tudi izgube). Ne vem, če bi sama rabila za zihr, bi šla na banko. Oziroma preštudirala, kako je z gradbenim materialom user posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




zasebno varstvo
marta82

Ali potrebujete oz. bi se odločile za organizirano zasebno varstvo otrok v Mb (v za otroke prilagojenih prostorih, največ 6 otrok na eno varuhinjo, zdrava prehrana, vodene dejavnosti,...)?

da, izbrala bi takšno varstvo (29%)

takšno varstvo bi izbrala, če ne bi bila cena previsoka (38%)

ne, otroka imam v vrtcu (24%)

ne, imamo varstvo na domu (1%)

ne, otroka varuje babica (8%)


Število vseh glasov: 125

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!