|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 8:48:58   
puncica
Pri nas imamo 1 letnika in 3 letnico nimam pojma kam bi lahko oba peljal, da bi bilo obema seveda zanimivo.

Edina stvar ki mi pade na pamet v Sloveniji je Živalski vrt, ampak a samo tja naj vozim otroke, kje se še kej dogaja, je zanimivo, ker kekčeva dežela se mi zdi da je zavečje, bazeni odpadejo, morje je ok, sam kaj tam se lahko sam špranciramo gor pa dol ob obali, kje bi bilo za tako majhna otroka še zanimivo. No zdej mi je napamet prišel še kakšen akvarij, ma kdo kakšne ideje. Ker včeraj kr nismo vedl kam bi se dal in posledično smo ostal domauser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 8:52:53   
Marogica
Če ste doma v hiši, si nabavite bazen...Ni ga boljšega, za starše in otroke...


Drugače pa poteka trenutno festival Lent v MB, kjer imajo vsak dan otroške delavnice od 9-17(oz. celo do 21. ure) v mestnem parku in otroško predstavo ob 18. uri. na petek in svetek do 7.7.2007. Če vam ni predaleč....user posted image

http://lent.slovenija.net/index.php?id=5493

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 9:03:37   
total
Ker je bilo zadnje čase ful vroče je pr nam zažagal velik bazen,smo se vsi kopali,drgač pa kakšen sprehod,zvčer sladoled,morje...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 9:10:38   
viv_
www.affenberg.com

Minimundus

En dan greste lahko do podčetrtka, tam je zunaj Aqualuna, v okolici imaš pa Jelenov greben, pa kočo pri čarovnici. No, jelenov greben je faj za oba.

Mirni je bilo všeč v Kumrovcu, je zdaj pravi Tito fan user posted image

Greš v Ljubljani z vzpenjačo na grad, pa potem s cestnim vlakcom dol, super stvat.

Greš na Bled v Zako, je igrišče, pa miljarda rac in labodov za nafutrat.

Okoli blejskega jezera se lahko pelješ s cestnim vlakcom.

Prideš v Kranj na super igrišče Gibi Gib pri štadjonu - vse v naravni senci. Otroci letajo, za atijem si pa privoščita en mrzu pir user posted image

Arboretum Volčji potok, luštno za sprehajat, pa igrala imajo tudi.


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 10:11:23   
nuala
Našima dvema je bil všeč Tivoli, Mostec, Arboretum, kakršen koli izlet v gozd oz. jaso ob gozdu, Čateške toplice, vožnja po Ljubljanici, z vlakcem na Lj grad, pihanje mehurčkov na vrtu, konji v vseh oblikah, metanje kamnov v katerokoli reko, futranje golobov, obisk kmetije

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 10:26:34   
puncica
O viv, sam tebe bi kontaktirala pa bi dobila ideje, pa naula. Res hvala punce zdej vem za naprej. Bazen pa itak imamo zunaj pa to zgleda takole, ja punčica se bo kopala je not 5 min, jo zebe, ajd gremo ven, pa spet bi šla čez 5 min not, pa spet ven pa not pa ven pa not pa ven, voda pa svinska za umret user posted image user posted image Pa še doma si, jaz pa bi rada kam šla, ma na race pa labode se pa sploh spomnla nisem user posted image ma bomo obdelal mal tehle krajčkov.

še enkrat hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 10:36:47   
Anonimen
Ali pa če greste v Iški Vintgar. Jaz sicer še nisem bila, ampak pravijo, da je fajn za otroke. V bistvu sprehajalna po ob rečici, kjer se Puncica lahko spotoma igra, malček pa uživa v vozičku in tudi kdaj pa kdaj malo prste na nogicah namoči.user posted image Menda je lepo, le ob koncih tedna ful gužva.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 10:38:34   
Anonimen
Ali pa pojdita vedve s Puncico z vlakom v Ljubljano, pa potem z železniške na malo dlajši spreehod do Tivolija na igrala. Kakšno malico v nahrbtniku vzemita s seboj, da bo bolj kul, ko se bosta kje vmes ustavili in kaj pojedli ter polili.user posted image  Potem pa oči pride z malčkom in avtom na igrišče po vaju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 11:13:45   
anckabancka
Puncica, jaz našega dveletnika ne namakam več v bazenčku.

Nalijem mu v njegovo banjico za kopat (lahko tudi večji škaf...) vodo, da se segreje na soncu. Potem pa mu dam mlinček, posodice, ribice, ki brizgajo vodo, kanglico... In tamali stoji pri banji in se igra z vodo, se poliva in me šprica. Blazno uživa. Spotoma gre še malo na vrt, da zalije rože (in plevel). Pa kamenčke pobere in jih nosi v banjo... Meni pa je vseeno, če je voda svinjska, saj ne sedi noter.

Pa še ne skrbi me, da ga bo v vodi zeblo, če ne bi bila dovolj topla...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 11:53:51   
viv_
U, k ste omenili konje:

Ranč Marcina v Studorju nad Bohinjem. http://friends.s5.net/tanja/linki/mrcinaranc.htm
Ful luštno. Punčico daš že lahko na konja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 13:16:45   
rainbow
Mi smo bili včeraj v Minimundusu; kar luštno, najboljši so bili vlakciuser posted image ; pa iz Lj kar hitro tja prideš, iz mb je trajalo skoraj 2 uri (ful nekaj prenavljajo avtocesto).

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 13:20:40   
tažana
mi smo šli tudi na celodnevni izlet. na Bledu na vlak do mosta na soči potem na kosilo pa kamne v vodo metat (edino kakšna igrala manjkajo). lahko se pelješ tudi z ladjo...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 13:28:21   
sazi
Jaz sem se poleg omenjenega spomnila še na Zbiljsko jezero - tudi dovoj labodov in rac, pa še kar lušno igrišče imajo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 13:33:54   
Anonimen
pa jezero na jezerskem pa v preddvoru
pa bazen v kranju - smo bli učer pa je blo super - seveda za to morta bit oba z descom sama ne hod z dvema mulcema na bazen.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 14:34:56   
puncica
Ma zdej pa ne vem al sem sam jst tak zabita da ne najdem krajev po sloveniji, zdej pa ko tole berem se mi pa zdi da bi lahko povsod šli, ma res krasne ideje user posted image user posted image user posted image user posted image Kr žal mi je da nisem tegale vprašanja postavila že pred podaljšanim vikendom.

Glede vode pa bazenčka pa se men tud zdi smotan pol če je v bazen voda, pa umazana, pol pa tamal not sili, pa tavečja, pa poln muh je, verjetno bomo tud kr banco uštimal user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam z malimi otroki, da jim bo zanimivo?
26.6.2007 23:14:13   
žiža
Men je na Šobcu ful luštno. Dekco pa malico sabo vzameš. Voda je že za kopat, preverjeno prejšnji teden. Igrala imajo luštna pa na večih koncih. prometa ni velik in se lahko tavelika s kolesom fura. Pa med tednom je res luštno, ker ni gužve.
Smo bili pa mi med prvomajskim tukaj
http://www.rosegg.at/ 
in je bil zelo lušten izlet.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?