|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam z plišastimi igračami ?
12.5.2007 12:47:04   
lokvanj
Pozdravljeni!
Imam kar nekaj plišastih igračk (veliko jih nikoli ni bilo uporabljenih, ker so bile v vitrini), katere bi rada podarila. Nabralo se jih je za 2 vreči sedaj pa ne vem kam naj z njim. POmislila sem na to da bi vprašala v bolnico na Pediatrični oddelek če jih potrebujejo. Kaj menite? Pa slišala sem nekaj o tem, da so jih zbirali nekje na enih osnovnih šolah za otroke v tujini, pa me zanima če katera ve ali je to še aktualno. Ne vem, mogoče kdo pozna koga ki bi jih potreboval in bil vesel?
Skratka zelo vesela bom če mi lahko katera pomaga z nasvetom kam oddati igrače. So še tako lepo ohranjene da zares niso za v smeti.
lp

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 12.5.2007 20:41:47 >


_____________________________

lokvanj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAM S PLIŠASTIMI IGRAČMI?
12.5.2007 12:52:40   
Anonimen
Pojma nimam...user posted image

V pediatrični kliniki je bolj mal možnosti,da jih bodo vzeli,ker so zagotovo vsaj mal naprašene,tam pa se zdravijo tud otroci z raznimi alergijami in astmo,ki jim pršice ravno povzročajo težave.Nevem,no....poiskusi!

(odgovor članu lokvanj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAM S PLIŠASTIMI IGRAČMI?
12.5.2007 13:28:00   
tascha
Kaj pa varna hiša? Pokliči na kakšno tel. varne hiše (jaz sem jo dobila na netu, sicer morš takoj povedat, da na srečo jih ne rabiš, ampak imaš nekja igrač za odddat). Jaz sem tako oddala nekja posode, igrač in so bili prav veseli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAM S PLIŠASTIMI IGRAČMI?
12.5.2007 15:20:12   
Anonimen
Jaz jih nosim sem:

http://www.beliobroc.si/news.php

tel.: 041 772 274

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kam z plišastimi igračami ?
12.5.2007 20:36:28   
Laubica
Jaz pa v vrtecuser posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 12.5.2007 20:42:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam z plišastimi igračami ?
12.5.2007 22:21:19   
trixi
Jaz sem jih nesla na OŠ s prilagojenim programom, sem najprej vprašala, če jih hočejo in so bili zelo veseli. Mislim, da bom akcijo ponovila, se mi je nabrala druga runda.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam z plišastimi igračami ?
12.5.2007 23:30:06   
Gina
Na večini šol in vrtcev so jih čisto veseli.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam z plišastimi igračami ?
13.5.2007 8:41:41   
lokvanj
Hvala za odgovore. Bom najprej poskusila po vrtcih in šolah, če pa ne bo nič uspeha pa se bom zares obrnila na zgoraj navedeni link.
Hvala in  lp

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam z plišastimi igračami ?
13.5.2007 19:21:42   
Teja N
Tudi na pediatrični kliniki so jih vedno zelo veseli.
Jaz jih operem, predno jih odnesem. Tam imajo prav vzgojitelje, ki vse pregledajo in določijo, katere igrače so primerne za kateri oddelek.
Prosijo te za naslov otroka, ki je igrače podaril in potem prejme lepo narisano zahvalo - izdelek malih pacientov.
 
Igračke vedno potrebujejo, saj se pogosto zgodi, da se otrok močno naveže nanjo in jo odnese s sabo domov, ko zapusti bolnico. To je pri njih čisto običajno.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam z plišastimi igračami ?
16.5.2007 12:44:29   
lokvanj
Ojla! Samo da sporočim. Igrače sem oddala in sicer sem najprej povprašala po vrtcih, pa so mi povedali, da imajo tam veliko igrač in da jih ne rabijo. Potem pa so jih vzeli v šoli (za potrebe v podaljšanem bivanju).
Hvala lepa za nasvete in lep pozdrav.

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dve imeni za deklico
sirenetta

Ali se vam zdi ok kombinacija dveh imen za deklico, in sicer Evelin Erin

da, mi je všeč (12%)

ne, ni mi všeč (44%)

samo Evelin (28%)

samo Erin (14%)

ne vem (3%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!