|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp na Hvaru ali Braču
24.1.2011 16:37:12   
tea
Letošnji dopust bi radi preživeli na enem od otokov Srednje Dalmacije. Imate kakšne dobre izkušnje? Radi bi senčko - vsaj delno, večje parcele - naš šotor je prav gigantskiuser posted image , plaža mora biti primerna za majhne otroke, wc-ji čisti...no pa pretirano drago tudi ne bi radi plačaliuser posted image
Hvala za vsako informacijo,
tea
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
24.1.2011 19:45:57   
Getreal
Kamp grebišče na Hvaru blizu Jelse je perfekten.

klik


< Sporočilo je popravil Getreal -- 24.1.2011 19:46:51 >

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
25.1.2011 9:38:47   
viv_
Mi smo bili lansk leto v kampu Mina na Hvaru.

Je walking distance do Jelse, en del je terasast, tam so dovolj velike parcele. Sanitarije so bile sicer čiste, ampak malo bolj po domače... Plaža pa peščen zalivček direktno pod kampom, 10 min oddaljen peš je pa še velik mivkast zaliv.

Cena res nizka... za šotor (ogromen), elektriko, 2 odrasla + 2 otroka smo plačali 20€ na dan.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
27.1.2011 22:59:02   
Pikabu
Na Hvaru je pri Jelsi res zelo lep Grebišče, ampak nama z možem ni bilo v redu, ker je kar daleč peš do mesta Jelse. Pa tudi to naju je motilo, ker moraš na plažo cez cesto.

Zelo nama je pa všečen Mina, za katerega je že viv napisala. Manjši, brez problema prideš peš do Jelse, zalivček z mivko, pa res poceni. Če gremo mi tudi letos na Hvar, gremo zagotovo v ta kamp.

Na Braču pa nimajo lepih kampov. Smo zadnji dopust bili na Braču v hotelu, pa sva malo gledala za kampi, ker je meni otok Brač zelo všeč. Večina jih je pri Bolu, ampak noben ni ob morju. No, eden je, ampak se baje dolgo po makedmu voziš, pa nobene trgovine, nič v bližini. Pri Supetarju je en, ki sicer na prvi pogled zgleda OK, je terasast, v senci, ob obali, ne vem, a je enih 200m do obale, ampak na obali nobene sence, pa neprimerna plaža za otroke, bolj skale, večji kamni. V ta kamp bi še šli, ker mi je mesto Supetar všeč, ampak plaža res ni fajna.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
29.1.2011 17:50:14   
tea
Hvala vam vsem za odgovoreuser posted image  Moj user posted image pravi, kam se mi že mudi, saj gremo vendar v kampuser posted image  ampak jaz sem, odkar imava otroke, bolj na "ziher". Vse si rada že precej prej splaniram, da potem točno vem, kaj me čaka. Jaz sem bolj za preverjene variante, moj je bolj za raziskovanje. Pravi, da v enem kampu bomo pa že dobili plac. Sama bi pa seveda raje rezervirala parcelo, pa po možnosti bi jo šla prej pogledat, če po pravauser posted image  
No, bomo videli kaj bo, tale Mina je tudi meni všeč, čeprav mi je bolj všeč južna stran otoka.
Hvala vsem še enkrat!

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
31.1.2011 22:34:37   
Pikabu
Na južni strani je menda kar nekaj manjših, lepih kampov. Nama je fajn, da je v bližini mesto, zato smo se odločali na tej strani. Sicer je pa tudi meni fajn, če že prej vemo, kaj gremo, čeprav za Hvar je bilo tako, da sva se tam odločila, da bomo v Mini. Ker je manjši kamp, je lahko hitro poln, ampak kolikor sva potem gledala, se za en majhen šotor vedno najde prostor in sva rekla, da bomo naslednjič šli tako, da bomo imeli enega manjšega s seboj za vsak slučaj, če ne bi bilo prostora za velikega, je pa kar veliko menjav in čim se bo spraznilo kaj večjega, postavimo ta velik šotor. Imamo pa tudi mi precej velikega, pa smo takrat brez problema našli prostor. Sicerkamp ni tako lepo urejen kot Grebišče, kjer so terase, pa travca in vse urejeno, mož je še ene skale, večje kamne razbijal, ampak nama to ni bil problem, ko je enkrat stal, je bilo vse super. 

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
1.2.2011 22:58:47   
voznikvozniku
Mi smo slišali, da je v kampu Mina dostikrat pozno v noč slišati glasbo s terase sosednjega hotela. Kako je bilo s tem pri vas?
Drugače pa smo dve leti nazaj obiskali vse kampe na Hvaru. Na južni strani so trije dokaj lepi in malo manjši privatni kampi z lastnimi plažami.
Tudi nam je bil všeč kamp Grebišće, no tudi Vira ni slaba, samo tam so pa cene že res navite. Še kratek potopis:
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=136

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
2.2.2011 9:48:10   
viv_
Ne, sploh nismo slišali glasbe... pa sploh ne vem, kje je tam kakšen hotel...

Ta terasa, na kateri smo bili mi, je bila takoj za recepcijo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
2.2.2011 10:26:39   
Pikabu
Hotel je tik na kampom, ja. Zdaj, ko sem prebrala, sem se spomnila, da se je mogoče res kdaj slišala, ampak nas ni nič motilo, ni bilo preglasno, je pasalo zvečer. 

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
16.4.2011 14:21:09   
ZmajTolovaj
A je treba te kampe (Mina, Grebišće) rezervirat? 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
21.4.2011 8:17:22   
suzolinka
Kamp Mina je hitro poln, ker je majhen. Rezervirat se ga (mislim da) ne da. Grebišče je pa večji in se vedno najde kako mesto

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
21.4.2011 8:38:41   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Kamp Mina je hitro poln, ker je majhen. Rezervirat se ga (mislim da) ne da. Grebišče je pa večji in se vedno najde kako mesto


saj ni tako majhen, so terase proti morju, pa še zadaj je veliko prostora...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
21.4.2011 12:31:35   
suzolinka
Ampak na terasah je večino sonce

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
21.4.2011 20:06:03   
viv_
mi smo bili v terasah takoj dol za recepcijo in so bile ful senčne...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
22.4.2011 7:49:53   
suzolinka
Ste imeli pa top parcelo. Ja tiste tri so res senče, na ostalih je pa (kot se spomnim) eno samo drevo. No in tam pod njim smo bili pa mi user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamp na Hvaru ali Braču
26.4.2011 14:19:51   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Ste imeli pa top parcelo. Ja tiste tri so res senče, na ostalih je pa (kot se spomnim) eno samo drevo. No in tam pod njim smo bili pa mi user posted image


Mi smo tud hoteli tja it, smo že skor šli ... Unih pod recepcijo pa sploh videla nisem. Tam mora bit pa res fajn.

Mi smo drugač bili v Viri, samo meni absolutno ni bilo všeč. Vse je v breg, izpred šotora ne vidiš morja in to je men čisto mimo. Obnašajo se ful komercialno, prostorček so razparcelirali na čist mejčkene parcelce, da moraš čez 3 parcele (na eni od mnogih teras) hodit do svoje, mimo drugih ljudi na primer, ko glih jejo ins e ti morjo umaknit, da lahko mimo prideš ... No, ko smo bili mi, je bilo še prazno, ampak v sezoni si predstvljam, da mora bit tako, ker so terase res ozke in dostop samo z ene strani, so pa po 3 parcele gor. Potem plaža je majhna, en tak zaliv, tudi skomercializiran, gor so plastični ležalniki, ki zavzamejo skoraj vso plažo, seveda plačljivi ...
Uf, meni to tako ni ...

Tako da smo popokali po parih dneh in hoteli it v med drugim vmes nagledano Mino, samo se nam potem ni dalo tako hitro ustaviti in spet vse ven razpakirati, da smo se kar mimo peljali ... potem do Trogirja, do avtokampa Rožac.

Smo si pa pogledali v glavnem vse kampe na Hvaru in nam je bil Mina najboljši.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 26.4.2011 14:23:25 >

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?