|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampi v Sloveniji
21.1.2008 12:27:19   
viv_
Ker nas bo letos kar nekaj tabornikov, pa bi šel mogoče kdo prej probat, dajem mal nasvetov:

Šobec, priporočam za kakšno vikend varianto, ker je tudi varianta kopanja, pa igrišča imajo... res luštno, tako za odrasle, kot za otroke.

Kamp Klin, Lepena - prečudovita narava, tik ob vodi... res fenomenalno.

Kamp Vinica - super za poletna obdobja, ker je tik ob Kolpi, ki je poleti kopalna.

Dajte napisat če ste bili še v katerem kampu v Sloveniji.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampi v Sloveniji
21.1.2008 16:55:06   
Hans
Kamp Šobec je tudi nam zelo všeč.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampi v Sloveniji
21.1.2008 21:57:06   
sonček13
Kamp Danica v Bohinjski Bistrici...že nekaj let zapored preživljamo poletne počitnice tu

Veliko istočnic za hribe in Bohinjsko jezero...fantastično user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampi v Sloveniji
23.1.2008 22:03:51   
Anonimen
Moja tašča in tast imata v Šobcu prikolico že 21 leto, tko da komaj čakam aprila da bomo postavljali...moram reči, da mi je tam zeloooo všeč, mir in prav prijetno, ni nobenega razgrajanja, prav super je.

(odgovor članu sonček13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampi v Sloveniji
12.2.2008 14:29:36   
maca01
Seznam kampov v Sloveniji:
http://www.turisticna.com/?mod=catalog&action=view&group=4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampi v Sloveniji
13.2.2008 19:46:37   
frufru
Mini kamp na Kolpi: Prelesje cca 100 m naprej od Mandroniča.

(odgovor članu maca01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampi v Sloveniji
19.1.2010 22:31:50   
voznikvozniku
Kamp Bled je letos dobil nagrado kot najboljši evropski kamp v kategoriji aktivne počitnice..pa še nekaj novosti pripravljajo za leto 201. Zna pa biti zanimivo predvsem druženje domačih otrok s tujci, večinoma Nizozemci. Za otroke vsak dan organizirajo zanimive prireditve, tako da jim sigurno ne bol dolgčas.
Več o prejeti nagradi pa na http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=1&ID=188

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampi v Sloveniji
13.4.2010 21:47:31   
K.K.K.
Zdravo! Če imate par sekund časa vas prosim, da odgovorite na vprašanje, zastavljeno na naslednjem linku:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGFobFdJXzZtcnU3WTZzREdrdDNvMkE6MQ

Vaši odgovori mi bojo zelo pomagali pri izdelavi poslovnega načrta!
Hvala vsem!

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampi v Sloveniji
8.4.2011 13:17:04   
kalle
Se stinjam z voznikvozniku...kamp Bled je res zakon. Lep in urejen kamp.  Če je človek bolj športnega tipa ima na razpolago veliko rekreacije. Tudi kamp Šobec je zelo lep in urejen.

Mi vsako leto v juliju en vikend kampiramo tam in potem naredimo tudi turco s kolesi na Mangart. user posted image

Lp R

< Sporočilo je popravil kalle -- 8.4.2011 13:27:48 >

(odgovor članu K.K.K.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampi v Sloveniji
12.4.2011 16:08:00   
voznikvozniku
V kampu Nadiža, ki je zelo primeren za družine z otroki ter športne navdušence, so letos postavili dve mobilni hišic, kar pomeni, da bomo lahko obiskali ta kamp tudi ko bo malce bolj hladno vreme:
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=1&ID=101

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?