|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje-september
30.8.2009 8:33:54   
bibalaza
Zdravo,
sicer smo kar stari mački za kampiranje-  kampirava že najmanj 10 let s prvo hčerko sva šla v kamp ko je imla 6 mesecev. Naša bolj ali manj stalna lokacija je Peljašac. Pa vendar septembra še nismo kampirali. večinoma junija in v avgustu ( pač - kolektivci.. ni kaj)
Ker gre letos z nami še naša namlajša članica ki ima 4 mesece me zanimajo vaše izkušnje s kampiranjem po 10. septembru. Skrbijo me predvsem noči-za obleč bom že vzela dovolj (oz.zagotovo prveč) razmišlam predvsem kako naj organiziram spanje da nas ne bo zeblo ponoči in da se nam otroka ne prehladita. Spalne vreče so nujne?
Vsaka izkušnja oz. predlogi so dobrodošli.

Hvala in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje-september
30.8.2009 12:53:39   
Katjusa
mi smo pravkar iz kapiranja in sicer s prijateljico sme kampirale ona s svojo 6 mesečno pupo in jst s 3 letnikom in 6 mesečnikom....spala sem skupaj z otrokoma kar mi je blo ful fajn ker je bolo 2 noči kr precej hladno in sem imela oba na dosegu roke, da sem ju lahko pokrila....
kake spalke nebi ble nič odveč čeprav se da tud brez njih.....

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje-september
30.8.2009 15:13:42   
Splišni
Meni bi najbolkj skbela tla, ker ta znajo biti mrzla, pa zato potem tudi zrak v blazinah. Zato bi jaz čez blazine ali armiče, karkoli že imate, dala voneno deko. Otroka bi potem dala v vrečo, tisto za spat, da te ponoči ves čas ne skrbi,da ni slučajno razkrit. Spalke pa obvezno, itakm ja. Pa trenirke čez pižame, če je mraz. Pa nogavice.user posted image
Ma jaz vem, da bi tzudi kalorifer imela  s seboj.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje-september
31.8.2009 8:54:55   
Lianna
Jaz grem tudi septembra kampirat pa ne bom nič koplicirala. Sabo bom imela samonapihljivo blazino, dobro spalno vrečo in eno tanko deko. Uglavnem najbolj pomembno je, da je spalna vreča dobra. Če imaš pač eno za 20€ dvomim, da je kvalitetna in res primerna tudi za hladnejše vreme. Jaz imam vedno sabo spalno vrečo, ker zelo dvomim, da je enako ali imaš spalno vrečo ali pa deke.

Lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje-september
31.8.2009 10:35:25   
bibalaza
hvala za mnenja,

tudi mene predvsem skrbi hlad ki bo ponoči prišel od  tal in od zunaj v šotor. Imamo samonapihljive blazine, za pokrit imam običajno s sabo flis odeje (niso vlažne in običajno dovolj tople), za mičkeno pa tak al tak nameravam vzet spalno vrečo, spala bo pa na peni od prenosne posteljice ( posteljice ne bom vzela s sabo ker je pa res preveč nerodna za v šotor)-upam da bo zadostovalo. verjetno bom pa letos vzela spalke še za nas če bo le plac v avtu-ker imamo tolk krame da naš avto zgleda kot da bo vsak trenutek počil po vseh šivih user posted image


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje-september
31.8.2009 12:45:56   
Katjusa
jst ti predlagam da daš pod gobo od tamale kak armafleks k mi smo zdej mel gobo in je bla mokra spodaj, prjatlca je pa imela ta zložljiv jogi od prenosne pa je bim tud mal moker je pa imela spodaj armaflesk sam očitno ni blo dobro en na drugemuser posted image user posted image user posted image , tko da ti priporočam, da dej neki spodi magar kupi tisto tanko peno k se da pod laminat  in preprečuje vlago.... jst si bom za drugič tud todto vzela je dober izolator pa še vlaga ne gre čes in bom dala kr po celi spalniciuser posted image user posted image user posted image pa še veliko prostora ne zasede

sem bla presenečena, da je blo že zdej toliko vlage ampak očitno je da so temparature ponoči precej nižje k podnevi in posledica je vlaga


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 31.8.2009 12:49:22 >

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje-september
1.9.2009 9:33:42   
bibalaza
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

.....tko da ti priporočam, da dej neki spodi magar kupi tisto tanko peno k se da pod laminat  in preprečuje vlago.... jst si bom za drugič tud todto vzela je dober izolator pa še vlaga ne gre čes in bom dala kr po celi spalniciuser posted image user posted image user posted image pa še veliko prostora ne zasede

sem bla presenečena, da je blo že zdej toliko vlage ampak očitno je da so temparature ponoči precej nižje k podnevi in posledica je vlaga



odlična ideja-to izolativno podlogo pa imamo tak al tak že doma k smo laminat ven metal...

sam še tole a ste imele pod šotorom kako podlogo?-k mi imamo vedno plastično folijo še pod šotorom in do sedaj še nismo imeli vlage notri...  in ali ste imele postavljen šotor blizu morja?-mi se nekak držimo tega da nikoli ne postavljamo šotora preblizu vode - je občutno več vlage

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje-september
1.9.2009 13:17:56   
Katjusa
nič nismo mele pod šotorom..... sicer ne vem kake kvalitete je ta šotor ampak, dao sedaj še nikol nismo nič spodaj dajal in nismo mel nič mokrouser posted image nismo bli čist za morjem je blo pa eno noč tolk rose, da ko smo zjutraj vstali je bil šotor čist moker kot bi bil dež....

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampiranje-september
13.9.2009 21:09:35   
mala zirafa
Kaj pa tele zložljive postelje podobne ležalnikom?Si vsaj od tal dvignjen, ne vem pa koliko pomaga.
Outdoor Cot







user posted image
Zasede pa malo več placa.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampiranje-september
15.9.2009 19:32:10   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

nič nismo mele pod šotorom..... sicer ne vem kake kvalitete je ta šotor ampak, dao sedaj še nikol nismo nič spodaj dajal in nismo mel nič mokrouser posted image nismo bli čist za morjem je blo pa eno noč tolk rose, da ko smo zjutraj vstali je bil šotor čist moker kot bi bil dež....


To nima glih velike veze z kvaliteto šotora. Kondenz se nabere, ker je velika razlika med temperaturo podnevi in ponoči. Tudi nam se nabere v krajih kjer je ponoči kar fajn shladi. Npr. sedaj septembra ko sem bila na morju je bilo pa vse ok.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kampiranje-september
15.9.2009 20:41:34   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Kaj pa tele zložljive postelje podobne ležalnikom?Si vsaj od tal dvignjen, ne vem pa koliko pomaga.
Outdoor Cot







user posted image
Zasede pa malo več placa.


Na tem pa ni udobno spat, si se sploh kdaj vlegla na to? Mogoče, če si majhen in drobčkan še nekak, ampak mi smo nad 178 in ni prav nič udobno. Še ko se sončim par minut, me vse boli, razen če ležim samo na hrbtu.

Kot je rekla splišni, obvezno volnene debele deke na blazine in pazit na vlago pod blazinami. Nam so se še koutr, pouštrii in spalke napili vlage, jih je fajn čez dan vrčt mal na sonce

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kampiranje-september
16.9.2009 16:18:57   
mala zirafa
Še nikoli nismo sprobali, zanima pa tudi mene.Glede na to da si dvignjen od tal...Ne vem če moraš dat gor še nap.blazino ali kaj?

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kampiranje-september
18.9.2009 15:24:43   
bibalaza
Evo mi smo nazaj...

nam je vreme malce ponagajalo in smo sicer nekoliko skrajšali dopust pa vseeno.

Smo pa se na kocu odločili za kamp Šimuni na Pagu-pač mamo srferja in gremo vedno tam kjer je potencialen veter...

Noči v šotoru so bile skoraj vroče-smo imeli sicer s seboj en kup odej iz flisa in spalke, ampak jih skoraj nismo rabili.
Dojenčica je spala v kartonski škatli, na jogiju od prenosne posteljice. V škatlo sm jo pa dala ker pač zložena ne zavzame skoraj nič prostora v avtu in zato ker se mala na veliko obrača in tako je vsaj ostala na mestu in mi ni nikakor mogla zlezt tja kjer ni bilo pač nič po tleh. Smo pa dali na tla to izolativno podlogo-hvala Katjuša :) in spali smo na samonapihljivih blazinah-sploh nobenega problema in nobene vlage v šotoru pa smo imeli tudi dež vmes. Je pa res da je ves čas burja pihala in je sprot vse posušila.


No tako da tudi sepembra je šotor zakon, žal pa nam zdej nekaj časa ne bo več ratal it septembra, naslednje leto spet služba in kolektivni v avgustu....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?