|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje in dojenček
29.2.2008 22:18:32   
Lolypop
Vprašanje za starše ki hodijo kampirat z dojenčki - kako se to obnese?
Do zdej sva bla sama in sva lohk šla kadarkoli, kamorkoli.  Letos poleti bo pa naša pupa imela 8 mesecev in bo menda treba mal komplicirat user posted image . Sploh ne vem na kaj moram vse mislit, če grem v šotor s tako malim otročkom. A je sploh smiselno šotorit, al je bolje da najamemo apartma? Res nimam izkušenj in bi bla vesela kakega nasveta.



_____________________________

Carpe diem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 10:01:20   
TONČI.
Mi smo šotoril pri 8m, pa ni nobene panike. Otrok še bolj uživa, ker je cel ljubi dan v naravi. Kompliciramo samo mi odrasli. Kako bo prenesel vožnjo, kaj bo jedel,............. Med vožnjo spal, jedel je pa tud običajno hrano.  Men je bilo lažje kot doma. user posted image

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 10:05:44   
Hans
Pravi moj mož: "ve babe pa res komlicirate". Mi smo bili z dojenčkom večkrat na kampiranju. Nič lažjega. Vzameš vse kar rabiš tudi doma. Problem je lahko le vreme. Sicer pa je priporočljivo imeti okrog šotora še neko podlago za tla da mali svobodno pleza. Nam je bilo super kampirat z malim, lula v plenice, umiješ ga lahko kam naplaži pod tušem, pa še to je prednost, da navadno šotor stoji precej blizu morja in si lahko malo pred šotorom v bazenčku malo na plaži in ne rabiš nositi nobene prtljage naokoli. Poskusite, ne bo vam žal. Priporočam le, da vsak večer pred spanjem pregledate šotor zaradi bub in bubic, ki rade plezajo okrog. Pa senčko si najdite in bo.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 12:51:13   
Lolypop
Sicer ne nameravamo na morje ampak bolj hribovsko varjanto. Tako da upam ne bo prehuda vročina. Aja, kaj pa hrana? A lohk takrat že skoraj vse jedo al kako?
Bolj me skrbi zaradi spanja, ker je zdej navajena spat v svoji postelci, da jo nebi kej zmedli.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 14:26:38   
viv_
Mi smo lani kampirali z eno 10-mesečnci. Kuhali smo večinoma sami. Za spanje smo imeli pa s seboj prenosno posteljico, ki smo jo postavili v šotoru. Bilo je super. Slikice v albumu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 20:22:24   
Laubica
VIV-povej ali si dala kakšno mrežo čez posteljco ali nič -ker mi tudi gremo letos z 9 mes.dojenčkom ki rad sam spi pa si bom to posteljico sposodla,samo zaradi-golazni ne vem 

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje in dojenček
1.3.2008 20:36:54   
lonja
Mi imamo sicer v campu prikolico, ampak se super obnese in se je že, ko je bila tamala stara nekaj mesecev. Luštn. Boste vidl! Lepo se imejte in čim manj komplicirajte! Srečno!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?