|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 13:52:14   
MID
Pozdravljene!
Vljudno bi vas prosila za nasvet.Z dragim sva se odločila,da gremo letos kampirat,pa imam željo it nekam v dalmacijo.Moram priznatuser posted image ,da nisem še nikoli dopustovala v južni dalmaciji in krajev sploh ne poznam.
Ima mogoče katera izkušnje s kampi in ali mi ga lahko priporoča?
Imava pa hčerko,ki bo v času,ko bomo šli na dopust stara 21 mesecev.
Hvala za vaš trud.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 14:04:26   
nu_tella
Ojla!

Mi2 sva bila lani na Pagu v Stračkem (al neki tacga) in je blo super. Kopalnice čiste (zvečer je malo gužva pred tuši ma se pa organiziraš tko da greš malo prej pod tuš;) ), maš pralne stroje, plaža super...Pa sem jaz prvič v lajfu kampirala. 

Ampak to ni ravno južna dalmacija ;)

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 14:26:04   
Hans
Se strinjam z nu_telo kamp v Straškem je super, mi smo bili z dvema malima otrokoma, potem je tu še kamp Zaton pri Zadru, ki je polno opremljen za male otroke (bazeni...), razren če si ti mislila kam bolj južno, tam je pa polno manjših kampov.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 14:44:10   
Anonimen
Kako pa to, da nisi teme postavila na podforumu Kampiranje?


Drugače pa nabiram iste informacije kot ti. Mogoče se pa kje srečamo.user posted image

(odgovor članu Hans)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 16:50:19   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kako pa to, da nisi teme postavila na podforumu Kampiranje?


user posted image
Se hecaš, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje v dalmaciji
8.2.2008 16:52:09   
Marogica
Otok Ugljan, mesto Lukoran. S trajektom se voziš ca. 20 min. Mi smo šli, ko je bil naš ta mlajši star 6 mesecev. Super...vse....čista voda, mirno okolje, nobene gužve, voda dobesedno pred nosom.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje v dalmaciji
11.2.2008 19:21:22   
Rivi
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Otok Ugljan, mesto Lukoran. S trajektom se voziš ca. 20 min. Mi smo šli, ko je bil naš ta mlajši star 6 mesecev. Super...vse....čista voda, mirno okolje, nobene gužve, voda dobesedno pred nosom.

A to je bil mogoče ta kamp?
Mene tudi mika, da bi šli kampirat, čeprav bo mala stara 10 mesecev..? Kaj mislite?




_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje v dalmaciji
11.2.2008 20:38:38   
viv_
Mi gremo letos po otokih J Dalmacije:
Vis, Lastovo in Mljet.

Na visu žal ni kampa user posted image , tako da smo za 4 dni rentali apartma. Na ostalih dveh otokih pa kampi so:
Lastovo - Kamp Skriveni
Mljet - Kamp Mungos

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampiranje v dalmaciji
12.2.2008 13:53:42   
Anonimen
Vau, super, teli kampi na Ugljanu, Lastovu in Mlajtu. Super za tale podforum, res.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampiranje v dalmaciji
13.2.2008 19:47:34   
Laubica
Marogica-misliš tisti kamp ko si lani bila?-smo ga šli gledat-je ful lep samo sence pa ni ničuser posted image Ko berem da imajo samo drevesa oljk-mi je že jasno da ni dovolj sence za nasuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kampiranje v dalmaciji
24.2.2008 16:03:14   
Gina
Nisem videla teme... midva sva šla menda po večini kampov od zadra do makarske, ap moram reči, da mi je daleč najboljši avtokamp galeb v omišu. Fajn mi je zato, ker ima dovolj sence in dovolj sonca, zelo čist, to mi je najbolj pomembno, zelo verjetno dobiš tudi zvečer toplo vodo (to je itak v vseh kampih problem, samo tukaj sem še najmanj to občutila), zelo miren, ima dober dostop do vode za malčke (mivka, droben pesek), tuše na plaži, ti so sicer mrzli, ampak vseeno prav pridejo, običajne reči kot so pedalini in tobogani, pa trampolini, aerobiko na plaži vsak dan + na kopnem, normalno osebje kampa, ...do mesta, ki je vselej obljudeno in polno je ravno luškan sprehod, poleg se izliva cetina, zaradi česar je na vhadu v mesto sicer nekoliko bolj mrzlo morje, lahko pa greš na sprehod ali kolesarit tam gor ob strugi, lahko se greš s čolnom peljat po cetini, lahko pa zaviješ na hribe, ki so tukaj okrog res veličastni za morske razmere, nabiraš žajbelj, rožmarin in ostale morske reči, si ogledaš iz višine vso okolico do makarske in čez morje, lahko greš celo letet s padalom od tam iz hriba, domačini so prijazni, lahko greš na večerjo na kmečki turizem na hribu, ali pa se odpelješ raziskovat zalivčke naprej do makarske. če ti bolj ustreza idila kremenčkovih, greš lahko v gostilno s tem navdihom nekaj km v notranjost. Če greš še bolj v notranjost dežele, presenečen ugotoviš, da je življenje tam zelo drugačno, da so hiše res uboge, da so ljudje mnogo bolj revni kot tisti ob morju, da so vasi še zelo "stare" in se presenečen zaveš, kako ti je luštno in kakšno srečo imaš. Skratka, meni je žal, da nismo šli lani tja, šli smo predlani in gremo tudi letos, če bo le sreča mila. Všeč mi je, ker se tam vedno lahko kaj dogaja, ali pa pač samo počivaš in ješ gore sladoleda če hočeš. edino pot se pa kar malo vleče, priznam. Do dalmacije je daleč, ampak ni primerjave z bližnjimi destinacijami. Letos sem bila v kvarnerju, kjer je tudi kar ok, pa v puli, kjer je beda v primerjavi s temi krasotami tam, ampak omiš mi je pa zakon.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kampiranje v dalmaciji
28.2.2008 19:01:12   
Laubica
Gina-super si bom zapomnila OMIŠ-GALEBuser posted image -samo povej koliko ur se dol voziš-ker moj sin se zeloooo nerad voziuser posted image

< Sporočilo je popravil Laubica -- 28.2.2008 19:05:13 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kampiranje v dalmaciji
28.2.2008 19:24:20   
blak
Gina- a ni ta kamp malo "češka vas"? Ko smo mi tja zalutali (sicer 4-5let nazaj), je bilo pol kampa pokupljenega od Cestovny Kancelar al nekaj podobnega. Za videt nič kaj prijetno, ker so to tisti tipični češki šotori v vrsti eden zraven druzga, zloženi kot sardele v škatli. Nič kaj preveč kampu podobno. Pa še sence je bolj malo. Al se motim?

Mi smo takrat pot nadaljevali in ene 5km naprej od Omiša je privat kamp Danijel, majhen, senca borčkov, plaža prodnata. Nam je bil zelo všeč. Evo, nekaj malega:

http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/split/danijel_ruskamen.htm

Sicer se pa strinjam, da je Omiš res prijetno mestece (ne zamudite večerje v mali ribiški kantini v centru) in super izhodiščna točka za izleteuser posted image .



(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kampiranje v dalmaciji
29.2.2008 16:43:28   
Laubica
BLAK-Samo kje naj naš šotor 4x5 postavim v tem kampu če zgleda da je tako malo placauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kampiranje v dalmaciji
29.2.2008 20:52:08   
blak
Res je večina parcel manjših, a se najde tudi kakšna večja. Mi tudi nimamo prav mini šotor, pa smo zunaj imeli še "kuhinjski kotiček", jedilnico, sušilnico. Po mojem se splača it pogledat, če ne najdeš, se lahko vseeno vrneš nazaj v Omiš. Saj je le 5km oddaljen.user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kampiranje v dalmaciji
29.2.2008 20:57:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rivi

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Otok Ugljan, mesto Lukoran. S trajektom se voziš ca. 20 min. Mi smo šli, ko je bil naš ta mlajši star 6 mesecev. Super...vse....čista voda, mirno okolje, nobene gužve, voda dobesedno pred nosom.

A to je bil mogoče ta kamp?
Mene tudi mika, da bi šli kampirat, čeprav bo mala stara 10 mesecev..? Kaj mislite?





Ne, ni tam kamp.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kampiranje v dalmaciji
29.2.2008 21:01:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Marogica-misliš tisti kamp ko si lani bila?-smo ga šli gledat-je ful lep samo sence pa ni ničuser posted image Ko berem da imajo samo drevesa oljk-mi je že jasno da ni dovolj sence za nasuser posted image


Tega je tudi mene bilo strah, ker ne vzdržim na soncu celih 5 min, mi slabo postane.... Tako, da sva šla z možem, preden smo se tam stacionirali, "testirat", kako to izgleda v  juliju, vročem soncu in brez konkretne sence.

Kot prvo, imamo senčnike, baldahine, tako, da na soncu tako ali tako nismo nikoli. Pod drugo...na moje presenečenje...pa na rtu, kjer stoji samo naša prikolica, neprestano PIHLJA...in vročina postane znosna. Se včasih zgodi, da imam čez dan dolge rokave, ponoči pa pižamo z dolgimi rokavi. Moj mož je rekel, da ga spominja na jadrnico....tam podobno pihlja...

Tako, da je bilo to za nas ta pravi kamp.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kampiranje v dalmaciji
2.3.2008 1:06:19   
pojona
Živjo user posted image
Sem nova članica foruma. Ker smo se z družino (jaz, moja boljša polovica in 2otroka, 6 in 9 let) odločili, da bomo letos začeli kampirat, imamo nekaj vprašanj. Kupili smo večji šotor - 3,10 X 6m ( Capri+4 - High Peak), da bomo "komot". Malo sem gledala po internetu o kampih po Dalmaciji, pa mi je v oko padel kamp Kalac na Korčuli. Zanima me, če je že kdo bil tam? Ali je dovolj prostora za tako velik šotor in če se mogoče da rezervirati prostor? Odločili smo se, da gremo kampirat v Dalmacijo- od Zadra naprej, saj tam še z otroci nismo bili.


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kampiranje v dalmaciji
2.3.2008 17:16:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: blak

Gina- a ni ta kamp malo "češka vas"? Ko smo mi tja zalutali (sicer 4-5let nazaj), je bilo pol kampa pokupljenega od Cestovny Kancelar al nekaj podobnega. Za videt nič kaj prijetno, ker so to tisti tipični češki šotori v vrsti eden zraven druzga, zloženi kot sardele v škatli. Nič kaj preveč kampu podobno. Pa še sence je bolj malo. Al se motim?



Tudi nekaj čeških (slovaških se mi zdi) šotorov je v kampu, vendar daleč od češke vasi. Imajo svoj konec, ki šteje mogoče res kakih 20 šotorov, pa na drugi strani zasedajo nekaj bungalovov, samo kaj je to v primerjavi s celim kampom, ki je kar velik. Poleg tega niso nič moteči. Na eni polovici so sama borova drevesa, na drugi pa je dreves manj, vendar zihr na vsake par metrov kakšen, se pravi imaš skoraj gotovo lahko senco, ni to neka pusta brezdrevesna natrpana Baška (bljak, tam me pa res ne vidijo več), daleč od tega - tako da kar se sence tiče, imaš narobe v spominu, ali pa ne misliš tega kampa, saj čehi so menda v vsakem kampu na jadranu skoraj. Poleg tega lahko na začetku sezone skoraj vedno dobiš plac tudi čisto v prvi vrsti, kasneje pa tudi večinoma dobiš fajn prostor, ker je kamp predvsem za zahodne tujce prehodnega značaja, ostanejo par dni in gredo, tako da je vedno kak nov prostor. Kar se tiče sanitarij, so ene prenovljene, zelo lepe, druge še niso, vse so pa zelo snažne, ker tam snažilke pucajo non stop, ni trenutka, da ne bi delale. Ma bom nehala hvalit, da ne bo potem res gužva tam letos.user posted image user posted image

Aja, voziš se pa kar poštenoooo dolgo. Če vlečeš za sabo prikolico, računaj kar 8 ur s postanki vred, če greš samo z avtom, pa 6. Pod 5,5 težko. Aja, jaz se tudi ne maram vozit tako dolgo. Samo kaj češ, to je cena za te kraje.

< Sporočilo je popravil Gina -- 2.3.2008 17:19:03 >

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kampiranje v dalmaciji
2.3.2008 19:17:28   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: pojona
Malo sem gledala po internetu o kampih po Dalmaciji, pa mi je v oko padel kamp Kalac na Korčuli.


Kamp je zelo prijeten, zelo senčen, ima pa sistem parcel. Predlagam, da jih kontaktirate in rezervirate eno parcelo, ker je precej zaseden. Malo jih vprašajte, katere parcele so toliko velike, da se da postavit tak šotor. Pa na vseh parcelah se ne da zraven parkirat, tako da če želite avto poleg šotora vprašakte tudi to. Sicer je pa fajn kamp!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kampiranje v dalmaciji
21.3.2008 21:01:05   
pojona
Žal je kamp Kalac na Korčuli v poletnem terminu že zaseden (hotela sem rezervirati parcelo, pa so me obvestili, da je že vse polno )user posted image .
Zdaj me pa zanima, če je že kdo bil v kampu Adriatic v Primoštenu ali pa kamp Kozarica Pakoštane ?
Drugače pa, če je kdo bil v kakšnem fejst kampu od Zadra nižje naj mi prosim napiše user posted image - lahko tudi otoki. Smo še novinci v kampiranju. Zanima nas kamp, kjer ni prevelik, pa se vseeno nekaj dogaja tam.

HVALA



_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kampiranje v dalmaciji
21.3.2008 21:51:29   
blak
Ja, poznam kanp Adriatic v Primoštenu. Kot kamp je bil meni zelo všeč, veliko sence, šotor smo imeli postavljen tik ob morju, čeprav smo bili v polni sezoni. Kolikor se jaz spomnem, je precej plaže skalnate, a se dobi tudi kak del s kamenčki.

Mi smo bili tam pred 5 leti. Takrat smo imeli malo probleme s toplo vodo (zvečer) in s hladilniki, ki niso hladili ma prav nič, tako da smo pivo hladili na 20m globine. In sreča, da imam moža z velikimi pljučiuser posted image

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kampiranje v dalmaciji
24.3.2008 22:13:51   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: pojona

Žal je kamp Kalac na Korčuli v poletnem terminu že zaseden (hotela sem rezervirati parcelo, pa so me obvestili, da je že vse polno )user posted image .
Zdaj me pa zanima, če je že kdo bil v kampu Adriatic v Primoštenu ali pa kamp Kozarica Pakoštane ?
Drugače pa, če je kdo bil v kakšnem fejst kampu od Zadra nižje naj mi prosim napiše user posted image - lahko tudi otoki. Smo še novinci v kampiranju. Zanima nas kamp, kjer ni prevelik, pa se vseeno nekaj dogaja tam.

HVALA




Bili v kampu Kozarica. Meni je bilo všeč vse, razen plaže.
V kampu je zelo veliko sence, majhno otroško igrišče, do mesta greš lahko z vozičkom... traja nekaj minut, čiste sanitarije, velika, dobro založena trgovina, edino plaža je v samem kampu bolj tako tako. En majhen zelo obljuden zalivček obstaja, drugače pa je plaža betonska in moraš v vodo po stopnicah.
Če greš pa malo proti mestu, so pa tudi fajn plaže. V mestu celo prodnato peščena. Ampak meni se to ne da med dopustom nekam daleč hodit do vode.




_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kampiranje v dalmaciji
24.3.2008 22:15:10   
muki1
V Primoštenu pa smo bili lani nekaj dni, ko smo se vračali z dopusta, ampak ne v kampu. Sploh ga nisem videla user posted image
Primošten mesto pa je user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kampiranje v dalmaciji
24.3.2008 23:50:04   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

V Primoštenu pa smo bili lani nekaj dni, ko smo se vračali z dopusta, ampak ne v kampu. Sploh ga nisem videla user posted image



Ja,kamp je ene 2km pred Primoštenom in ja, Primošten je res      


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?