|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 16:24:23   
cowgirl
Zanima me kdaj ste nosečke šle kampirat? Rok imam začetek avgusta. Ali mislite, da bom z velikim trebuhom še uživala v šotoru julija (na porodniškem dopustu)?

Kam bi lahko šla kampirat konec maja? Španija, Grčija, Hvar, Rab ali je to predaleč za nosečko (za vsak sučaj, da imaš porodnišnico blizu)?

Na čem ste nosečke spale v šotoru? Ali ste imele zložljive postelje (prodajajo v Igluju) ali kar napihljive blazine?




_____________________________

Carpe diem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 16:37:01   
a.jda
Si ne predstavljam sebe, zdaj v 8 mesecu nosečnosti v šotoru, čeprav sva zelo rada kampirala. Še iz kavča komaj vstanem - me pa je pa res celo nosečnost bolel križ, zdaj je pa bolje.  Jaz ne bi šla.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 16:43:32   
viv_
Odvisno od počutja, kolk boš zatečena, koliko te bo bolel križ...

Jaz sem bila v Grčiji v avgustu, rodila sem 30.10. Spala sam na samonapihljivem Artiachu 5 cm. Vse je bilo OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 17:19:23   
end1
jaz sem že mimo, ampak si tudi ne predstavlajm da bi šla kampirat, še na svoji pojsli nisem nič spala, v glavnem sem se počutla ko balon. In pol vročina - ajoj. Rodila sem drugič v začetku septembra. Niti na morje nisem šla.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 17:24:47   
Mišni
Jaz tudi ne bi bila sposobna v 8. mesecu kampirat. Sem lahko  v bistvu takrat samo še ležala, tako da sem imela eno stran raztegnjeno, ker me je drugače skozi en zoprn krč nekam pod rebra grabil.
Tako da je res vse odvisno od počutja. Prvih 6 mesecev pa sploh nisem vedela, da sem noseča in takrat bi šla pač lahko kamorkoli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje v nosečnosti
31.1.2009 20:07:19   
skuštrana
Mi smo bili konec avgusta, zečetek septembra na Lošinju v kampu, rodila sem pa sredi oktobra user posted image

Spimo pa na Dormeu Roll up. Malo težko se mi je bilo vstajat z njega, ampak tako bi bilo tudi doma, ker imamo samo jogi na tleh, tako da...Drugače je bilo pa super user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje v nosečnosti
1.2.2009 8:53:33   
teta beta
Midva sva kampirala konec jul., zač. avgusta, rok sem imela pa 6.9. Takrat sva imela še ta majhen šotor, tako da mi je vedno moral moj odpret zadrgo in pomagat vstat, ko sem hodila ponoči lulat. In to je bil tudi največji problem - sredi noči vstat, cop cop cop it do wc-ja, prideš nazaj in se ravno uležeš... joj, spet moram it user posted image . Spala sva pa na turbo maximus. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje v nosečnosti
5.2.2009 12:11:56   
borovnička
Jaz sem rodila konec avgusta, konec julija sem pa še uživala na Rabu. Super sem se počutila, sicer imamo prikolico, ampak sem uživala sto na uro. Me kampiranje niti malo ni motilo, čeprav sem bla na plaži že kot nasedli kit user posted image . Vse je odvisno od počutja in pa kolk si sam zakompliciraš.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampiranje v nosečnosti
14.2.2009 12:57:51   
Sisy
Jaz imam rok 1.8. pa gremo konec junija/začetek julija kampirat v Straško na Pag. Je pa res da imamo prikolo in je to seveda bolj komot kot šotor...Tko kot je ena napisala-še največji "problem" je nočno letanje do wc-ja...Drugače ga pa čez kapiranje ni, gremo vsako letouser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?