|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kandida
1.11.2009 12:23:01   
miapia
Ima kdo izčrpen seznam živil, ki jih smeš jesti. Mogoče celo kake ideje za jedilnike, recepte itd. Na splošno že piše, da npr. OH ne smeš uživati oz jih moraš omejiti, rada bi pa vedela iz prve roke, kaj od tega pa le lahko uživaš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kandida
1.11.2009 12:53:15   
luan
V google vtipkaj candida dieta pa ti vrže strani ven.Je lepo napisano.

Drugače pa na splošno velja, da nič OH in sladkorja.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kandida
1.11.2009 17:39:31   
miapia
Sem že vse preštudirala, samo moti me, da nekje piše, nič bele moke, drugje nič od žita, lahko ješ pa pirin kruh, ki je ŽITO IN ZATO OH (se opravičujem za črke). Ta stvar mi ni jasna in sem mislila, da mi bo kdo znal povedati, ali se lahko je polnovredne stvari, ki so na konec koncev le OH? Ok, bela moka mi je jasna, samo če ne smeš nikakršnih žit, potem tudi pira odpade. ???

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kandida
1.11.2009 18:13:53   
blaža
poglej na kulinarično slovenijo in imaš ne vem kolko temz kandido in zelo veliko strani.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kandida
1.11.2009 19:16:33   
Felicita
http://www.ringaraja.net/forum/m_2649635/mpage_1/key_/tm.htm

miapia, jest ti svetujem da se ne igraš s svojim zdravjem. jej uravnoteženo in zdravo, pa bojo tudi vsi 'kandidni znaki' (ki to seveda niso) izginili.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kandida
2.11.2009 14:41:25   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

http://www.ringaraja.net/forum/m_2649635/mpage_1/key_/tm.htm

miapia, jest ti svetujem da se ne igraš s svojim zdravjem. jej uravnoteženo in zdravo, pa bojo tudi vsi 'kandidni znaki' (ki to seveda niso) izginili.


Oh, veš, "zdravo" in "uravnoteženo" jem že par let. Vedno sem bila zdrava, redko prehlajena, antibiotikov nisem videla že sto let. Po zanositvi in sploh po porodu pa se je vse podrlo. Ko ti noben zdravnik ne zna in ve pomagati, potem greš tudi v take "drastične" stvari, ki konec koncev to sploh niso.

Bi te pa vprašala, kaj so zate kandidni znaki in če to niso, kaj potem so?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kandida
4.11.2009 22:18:07   
MARTINŠČICA
Da ugotoviš, če imaš res kandido, moraš k OZ, ki te da na preiskave. Dokler tega ne daš skozi, ne veš, ali imaš res kandido ali ne. Test s slino ne zadostuje za potrditev diagnoze. Ko ti zdravnik potrdi diagnozo, ti predpiše tudi dieto.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kandida
5.11.2009 6:56:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Sem že vse preštudirala, samo moti me, da nekje piše, nič bele moke, drugje nič od žita, lahko ješ pa pirin kruh, ki je ŽITO IN ZATO OH (se opravičujem za črke). Ta stvar mi ni jasna in sem mislila, da mi bo kdo znal povedati, ali se lahko je polnovredne stvari, ki so na konec koncev le OH? Ok, bela moka mi je jasna, samo če ne smeš nikakršnih žit, potem tudi pira odpade. ???


Ne smeš enostavnih OH, torej bele moke, belih tetstenin, koruze, polente. Najbolj sta priporočljivi ajda in proso, nato pira, rž, rjavi riž. Ješ ajdove testenine, domač ajdov in ržen kruh, pirin kruh, vendar moraš pazit kolk je belemoke not. Stvar je v tem, da če se ti pregrešiš, potem traja zdravljenje nekoliko dlje, kot bi če se ne bi. Ni vse tako strogo. Jaz sem jo izvaja 1 leto, sprva semi je počutje spremenilo na boljše, nato so mi določene alergije prenehale, na koncu sem še dosegla to, za kar sem sploh spremenila prehranouser posted image .
POlnozrnate kupljene zadeve (kruh, testo, testenine) imajo v sebi tudi po 80% bele moke, zato se  ne priporoča takih jedi.
Mleka in mlečnih izdelkov ne smeš, ker sluzijo- smrkanje, kihanje, nožnični izcedki. Pila sem ovseno in riževo mleko, vendar sem vsak teden pojedla okoli 2 navadna jogurta. Sir je najhujši, potem alpsko mleko.
Piti moraš zelenjavne sokove, sveže pripravljene.

itd,itd....

Moraš pa biti zelo iznajdljiv pri  kuhanju, saj je drugače prehrana in jedilnik presiromašen in si narediš več škode kot koristi.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.11.2009 7:02:17 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kandida
5.11.2009 7:05:49   
Felicita
kaj so simptomi kandide? lokalizirane samolimitirajoče infekcije, kot so soor, glivično vnetje nožnice, plenični izpuščaji, razna kožna vnetje (turi, dalj odprte rane, mehurji, zaplate kože, ki se lušči,...), glivično vnetje nohtne posteljice, vnetje zadnjika, pa seveda sistemska kandidaza, ki se kaže kot npr huda gripa (utrujenost, vročina, bolečina v sklepih in mišicah, vročina), blodnje, obloge v požiralniku, rane v želodcu in na koži, ki se ne pozdravijo, prekomerno potenje, srbenje, itd itd.
seveda se slednje dogaja imunokompromitiranim bolnikom - onkološkim bolnikom, pacientom s presajenimi organi, ledvičnim bolnikom (ki so na dializi), pacientom s HIV-om...
če želiš lahko prilepim tut slikce, samo so blago rečeno nagravžne. in če dejansko imaš kandido se to ugotavlja z brisi in biopsijami, in se jo ne ozdravi z dieto, ampak z močnimi sistemskimi ali lokalnimi antimikotiki.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kandida
5.11.2009 8:30:46   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kaj so simptomi kandide? lokalizirane samolimitirajoče infekcije, kot so soor, glivično vnetje nožnice, plenični izpuščaji, razna kožna vnetje (turi, dalj odprte rane, mehurji, zaplate kože, ki se lušči,...), glivično vnetje nohtne posteljice, vnetje zadnjika, pa seveda sistemska kandidaza, ki se kaže kot npr huda gripa (utrujenost, vročina, bolečina v sklepih in mišicah, vročina), blodnje, obloge v požiralniku, rane v želodcu in na koži, ki se ne pozdravijo, prekomerno potenje, srbenje, itd itd.
seveda se slednje dogaja imunokompromitiranim bolnikom - onkološkim bolnikom, pacientom s presajenimi organi, ledvičnim bolnikom (ki so na dializi), pacientom s HIV-om...
če želiš lahko prilepim tut slikce, samo so blago rečeno nagravžne. in če dejansko imaš kandido se to ugotavlja z brisi in biopsijami, in se jo ne ozdravi z dieto, ampak z močnimi sistemskimi ali lokalnimi antimikotiki.


Ti si ziher zdravnica. Tableta na tableto tudi ne gre. Zdravljenje z antimikotiki je učinkovito, a žal začasno in kmalu prideš v začaran krog. Če se malo poglobiš, kaj je kandida, kako deluje, kaj vpliva na njeno nenormalno razmnožitev, v kakšnem okolju najbolje uspeva, potem 100% ne boš jemal spet enih kemičnih tablet, ampak boš s prehrano, načinom življenja in naravnimi zadevami/sestavinami, krtačenjem jeter in še čim prišel do ... ZDRAVJA.
Kandida lahko vpliva na različne načine na naše telo, tako v fizični kot psihični obliki. Ti simptomi so le malenkost od vseh, ki jih kandida dejansko povzroči. In ni nujno, da je nagravžna, kot si napisala.

Še o antimikotikih:
"Antimikotiki nikoli ne rešijo simtpomov, ampak jih samo začasno potlačijo (pobijejo samo glivice, ki so v črevesju, na žalost pa tudi dobre bakterije). Če vas torej zanima simptomatsko in "začasno" zdravljenje kandide (glivice), potem je antimikotik za vas. Po mojih izkušnjah pa je trajna ozdravitev možna samo z izstradanjem glivic in razkisanjem."

Antimikotiki samo pomorijo glivice v črevesju, glivice pa so povsod po telesu, tam, kjer dobijo hrano (na primer koža - krvni sladkor). Na izpraznjeno mesto mrtvih glivic se zato hitro naselijo glivice od drugod, saj je mesto v črevesju za glivice zelo atraktivno (imajo luksuszne pogoje za življenje, ker dobijo hrano, je toplo, vlažno, temno, malo kisika če je črevesje v slabem stanju).

Kot sem že zgoraj omenil, je to simptomatsko zdravljenje, ne pa celostno. Z jemanjem antimikotikov se ne spremeni okolje, kjer živijo glivice.

Poleg tega antimikotiki naenkrat uničijo veliko glivic. Kot sem že napisal v članku o zdravljenju glivic (objavljen na tem forumu), se pri tem sprosti veliko t.i. afla toksinov, ki so izredno močni strupi.Ti strupi izredno obremenijo organe za razstrupljanje, še posebej jetra. Kaj pa če so ti organi že od prej preveč obremenjeni in ne zmorejo predelati in ventralizirati te ogromne količine strupov?

Strupi ostanejo v telesu, se vskladiščijo v tkivih, in ničesar nismo dosegli, samo še bolj obremenili telo.

Glivice zdravimo najmanj 6 mesecev, če imamo manjše težave, ponavadi pa 9 do 12 mesecev, saj moramo tudi razkisati triva (jih razstrupiti).

LP

Dominik Golenhofen
zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.)
(http://med.over.net/forum5/read.php?177,4529981)


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kandida
5.11.2009 8:33:05   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ne smeš enostavnih OH, torej bele moke, belih tetstenin, koruze, polente. Najbolj sta priporočljivi ajda in proso, nato pira, rž, rjavi riž. Ješ ajdove testenine, domač ajdov in ržen kruh, pirin kruh, vendar moraš pazit kolk je belemoke not. Stvar je v tem, da če se ti pregrešiš, potem traja zdravljenje nekoliko dlje, kot bi če se ne bi. Ni vse tako strogo. Jaz sem jo izvaja 1 leto, sprva semi je počutje spremenilo na boljše, nato so mi določene alergije prenehale, na koncu sem še dosegla to, za kar sem sploh spremenila prehranouser posted image .
POlnozrnate kupljene zadeve (kruh, testo, testenine) imajo v sebi tudi po 80% bele moke, zato se  ne priporoča takih jedi.
Mleka in mlečnih izdelkov ne smeš, ker sluzijo- smrkanje, kihanje, nožnični izcedki. Pila sem ovseno in riževo mleko, vendar sem vsak teden pojedla okoli 2 navadna jogurta. Sir je najhujši, potem alpsko mleko.
Piti moraš zelenjavne sokove, sveže pripravljene.

itd,itd....

Moraš pa biti zelo iznajdljiv pri  kuhanju, saj je drugače prehrana in jedilnik presiromašen in si narediš več škode kot koristi.

Hvala za odgovor.user posted image Nisem vedela, da ne smeš uživati ENOSTAVNIH OH.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kandida
5.11.2009 18:12:22   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kaj so simptomi kandide? lokalizirane samolimitirajoče infekcije, kot so soor, glivično vnetje nožnice, plenični izpuščaji, razna kožna vnetje (turi, dalj odprte rane, mehurji, zaplate kože, ki se lušči,...), glivično vnetje nohtne posteljice, vnetje zadnjika, pa seveda sistemska kandidaza, ki se kaže kot npr huda gripa (utrujenost, vročina, bolečina v sklepih in mišicah, vročina), blodnje, obloge v požiralniku, rane v želodcu in na koži, ki se ne pozdravijo, prekomerno potenje, srbenje, itd itd.
seveda se slednje dogaja imunokompromitiranim bolnikom - onkološkim bolnikom, pacientom s presajenimi organi, ledvičnim bolnikom (ki so na dializi), pacientom s HIV-om...
če želiš lahko prilepim tut slikce, samo so blago rečeno nagravžne. in če dejansko imaš kandido se to ugotavlja z brisi in biopsijami, in se jo ne ozdravi z dieto, ampak z močnimi sistemskimi ali lokalnimi antimikotiki.


Ti si ziher zdravnica. Tableta na tableto tudi ne gre. Zdravljenje z antimikotiki je učinkovito, a žal začasno in kmalu prideš v začaran krog. Če se malo poglobiš, kaj je kandida, kako deluje, kaj vpliva na njeno nenormalno razmnožitev, v kakšnem okolju najbolje uspeva, potem 100% ne boš jemal spet enih kemičnih tablet, ampak boš s prehrano, načinom življenja in naravnimi zadevami/sestavinami, krtačenjem jeter in še čim prišel do ... ZDRAVJA.
Kandida lahko vpliva na različne načine na naše telo, tako v fizični kot psihični obliki. Ti simptomi so le malenkost od vseh, ki jih kandida dejansko povzroči. In ni nujno, da je nagravžna, kot si napisala.

Še o antimikotikih:
"Antimikotiki nikoli ne rešijo simtpomov, ampak jih samo začasno potlačijo (pobijejo samo glivice, ki so v črevesju, na žalost pa tudi dobre bakterije). Če vas torej zanima simptomatsko in "začasno" zdravljenje kandide (glivice), potem je antimikotik za vas. Po mojih izkušnjah pa je trajna ozdravitev možna samo z izstradanjem glivic in razkisanjem."

Antimikotiki samo pomorijo glivice v črevesju, glivice pa so povsod po telesu, tam, kjer dobijo hrano (na primer koža - krvni sladkor). Na izpraznjeno mesto mrtvih glivic se zato hitro naselijo glivice od drugod, saj je mesto v črevesju za glivice zelo atraktivno (imajo luksuszne pogoje za življenje, ker dobijo hrano, je toplo, vlažno, temno, malo kisika če je črevesje v slabem stanju).

Kot sem že zgoraj omenil, je to simptomatsko zdravljenje, ne pa celostno. Z jemanjem antimikotikov se ne spremeni okolje, kjer živijo glivice.

Poleg tega antimikotiki naenkrat uničijo veliko glivic. Kot sem že napisal v članku o zdravljenju glivic (objavljen na tem forumu), se pri tem sprosti veliko t.i. afla toksinov, ki so izredno močni strupi.Ti strupi izredno obremenijo organe za razstrupljanje, še posebej jetra. Kaj pa če so ti organi že od prej preveč obremenjeni in ne zmorejo predelati in ventralizirati te ogromne količine strupov?

Strupi ostanejo v telesu, se vskladiščijo v tkivih, in ničesar nismo dosegli, samo še bolj obremenili telo.

Glivice zdravimo najmanj 6 mesecev, če imamo manjše težave, ponavadi pa 9 do 12 mesecev, saj moramo tudi razkisati triva (jih razstrupiti).

LP

Dominik Golenhofen
zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.)
(http://med.over.net/forum5/read.php?177,4529981)



zdravilec... I rest my case.
ad 1, nisem zdravnica; ad 2, verjemi predobro vem kako delujejo mikotiki in kaj so, vem tudi da jih ne prenašam (in zakaj) in mi je po njih slabo in bruham; ad 3 - 'glivična dieta', pod zdravniškim nadzorom mi je sesula imunski sistem, jetra so blo kot pri starem pijancu, v urinu pa beljakovine. ampak hej, ker se to ne dela pod nadzorom tega ljudje niti ne vejo. da ne omenjam, da morš, če črtaš OH (sladkorje, škrob ipd - nej spomnim da npr sadje vsebuje OGROMNO sladkorja, 'zdrave' stročnice pa škroba), morš energijo nadomestit, večinoma z beljakovinami in maščobami. to lahko (oz. v večini primerov) privede do kopičenja beljakovin v telesu, posledično do kopičenja dušika v različnih oblikah, kar lahko privede do npr putike in ostalih metabolnih težav, npr ledvičnih in žolčnih kamnov pa še česa. ampak ja, nej vsak dela s svojim zdravjem kar hoče.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kandida
5.11.2009 20:11:50   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita



zdravilec... I rest my case.
ad 1, nisem zdravnica; ad 2, verjemi predobro vem kako delujejo mikotiki in kaj so, vem tudi da jih ne prenašam (in zakaj) in mi je po njih slabo in bruham; ad 3 - 'glivična dieta', pod zdravniškim nadzorom mi je sesula imunski sistem, jetra so blo kot pri starem pijancu, v urinu pa beljakovine. ampak hej, ker se to ne dela pod nadzorom tega ljudje niti ne vejo. da ne omenjam, da morš, če črtaš OH (sladkorje, škrob ipd - nej spomnim da npr sadje vsebuje OGROMNO sladkorja, 'zdrave' stročnice pa škroba), morš energijo nadomestit, večinoma z beljakovinami in maščobami. to lahko (oz. v večini primerov) privede do kopičenja beljakovin v telesu, posledično do kopičenja dušika v različnih oblikah, kar lahko privede do npr putike in ostalih metabolnih težav, npr ledvičnih in žolčnih kamnov pa še česa. ampak ja, nej vsak dela s svojim zdravjem kar hoče.


Se ne bom pregovarjala, ker ima vsak svoje mnenje in izkušnje. Če smem vprašati, kaj je bilo s tabo narobe in kako si si postavila imunski sitem in kako ozdravila vsega skupaj?
Tvoja zdravniška kontrola nad tvojim stanjem je bila očitno bolj slaba ali pa so ti dali napačno diagnozo. Ne vem. Pa saj niti nima veze. Antikandidna dieta pa je ukinitev preprostih OH in omejitev kompleksnih, to pa tudi ni slaba stvar. Sladkor dobiš itak tudi iz zelenjave in OH. Če pa ne ješ sadja, pa tudi ne bo konec sveta. Poznam dosti odraslih in otrok, ki ga ne mara, pa so čisto ok (na zunaj). Predvsem bistvo je, da izločiš sladkor. Dieta tudi ne traja večno in večina, ki jih jaz poznam, je normalno, a zdravo. So pa ZDRAVI.
Lahko greš pa seveda v ekstreme, tako kot pri vsaki stvari.

< Sporočilo je popravil miapia -- 5.11.2009 20:12:16 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kandida
8.11.2009 9:38:42   
s.
Česa ne smemo uživati?
- Sladkor v vseh oblikah (grozdni sladkor, sadni sladkor, trsni sladkor, sladkor sladkorne pese, sladni sladkorju …).
- Sladkarije vse vrst ( čokolada, praline, sladkarije, bonboni).
- Med, džem, želeji, marmelade.
- Živila, ki vsebujejo sladkor (torte, kolači, pecivo …).
- Sladko sadje (surovo ali kuhano).
- Sadni sokovi, sladkane pijače (limonade, Coca-cola ...).
- Alkohol (pivo, sladka vina, peneča vina, likerje …).
- Svinjsko meso in mesni izdelki.

Kaj lahko uživamo v manjših količinah?
(Ogljikove hidrate lahko jemo enkrat na dan v majhnih količinah kot prilogo ali za zajtrk!)

- Krompir, testenine, riž (polnozrnate izdelke).
- Polnozrnat kruh, prepečenec (odpovemo se kruhu iz bele prečiščene moke, krofom, žemljicam, rogljičkom, toastu …).

Kaj lahko uživamo?
- Mlečni izdelki (mleko, pinjenec, sirotka, kislo mleko, kefir, jogurt, skuta brez sladkorja, sir v vseh oblikah), če nismo alergični na mleko.
- Ribe, meso, klobase ( zelo omejimo ali celo črtamo uživanje svinjskega mesa in mesnih izdelkov iz svinjskega mesa).
- Jajčne jedi (kombinirano z mlečnimi izdelki, zelenjavo in solato, kuhano, pečeno, kot narastek).
- Zelenjava, solate, začimbe.
- Sadje (samo kislo sadje kot so grenivke, jabolka ...).
- Pijače (vse pijače brez sladkorja, mineralne vode, kava, čaj).
- Oreške (lešniki, mandeljni, indijski oreški, orehi ...)

Če dosledno upoštevamo protiglivično dieto, bomo po obrokih hitro lačni. Pomagamo si lahko tako, da jemo zelo mastno hrano. Uporabljamo samo visoko kakovostna rastlinska olja in maslo. Takšna olja ne uporabljamo za kuhanje, ampak jih polijemo po že skuhanem obroku, tik preden jih zaužijemo. Odrasli lahko na dan zaužijejo do 100 ml (1 dl) olja.
...to so nasveti Golenhofna...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?