|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kastracija psa
19.9.2008 19:57:46   
tanjusi
a ima kdo kastriranega psa.Zakaj ste ga dali kastrirat, pa kako je sedaj s kužkom=?

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 19.9.2008 23:06:15 >


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuža
19.9.2008 20:33:53   
Anonimen
Imamo kastrirana mačka.
Kastrirali smo jih iz logičnih razlogov-ker jih ne mislimo parit.
Kakšna sta? Ista k prej, sam brez jajcuser posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuža
19.9.2008 21:15:00   
Blueberry
Tudi mi imamo kastriranega psa. Razlog pa je enak, kot ga je napisala brisačkarca. Kuža je tak, kot prej. Mogoče je postal bolj cartljiv.user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuža
19.9.2008 21:23:14   
Doll
Osebno,če bi imela psa,bi ga kastrirala,saj samci lahko postanejo,ko zavohajo da se samica goni,napadalni,ne ubogajo,hočejo "pobegnit" od doma ipd.
Mi smo imeli okrog nas po 15 psov,ko se je naša samica gonila in je bilo grozno,so me skoraj večkrat ugriznili,vsiljivi so bili....
Boš imela mir,če bo kastriran

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuža
19.9.2008 23:12:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Osebno,če bi imela psa,bi ga kastrirala,saj samci lahko postanejo,ko zavohajo da se samica goni,napadalni,ne ubogajo,hočejo "pobegnit" od doma ipd.
Mi smo imeli okrog nas po 15 psov,ko se je naša samica gonila in je bilo grozno,so me skoraj večkrat ugriznili,vsiljivi so bili....
Boš imela mir,če bo kastriran



Zakaj pa niste dali psičke sterilizirat?

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuža
19.9.2008 23:13:16   
Doll
Zakaj bi jouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuža
19.9.2008 23:15:31   
Anonimen
Ja ne vem, kaj psi hodijo tud če je psica sterilizirana?
Sem mislila da ne.
Pa meni osebno je nekako logično da daš žival sterilizirat če je nimaš za razploduser posted image

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuža
19.9.2008 23:17:11   
Doll
Ne,ne hodijo.
Naša ni bila sterilizirana.
Jaz govorim za pse,zakaj je boljše da je pes steriliziran;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuža
20.9.2008 1:05:44   
Anonimen
Mi smo dali našega maltežana kastrirat ... sicer smo si želeli mladičkov, sam je bil tak potepin, da si ga samo za sekundo spustil izpred oči, pa je šel že po svoje na ljubavni obhod po vasi in včasih tudi po par ur skupaj nismo vedeli kje je. No pa smo ga dali sterilizirat in je zdaj 100% bolje. Ne hodi več od doma in crkljiv je bolj. Je pa res, da je treba sedaj malo pazit s čim in koliko ga hranimo, ker bi sedaj pojedel vse kar vidi ... tako da na dan dobi zjutraj en obrok briketov zmešanih s parimi žlicami hrane iz piksne in pa včasih čez dan še kak posladek in nič drugega, ker na začetku ko nismo bili tako pozorni na to, se je kar malo poredil. 

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kastracija psa
20.9.2008 6:18:46   
TRIŠ
Mi imamo maltežana in smo ga dali kastrirat ,ker smo ga kupili zase.Prej se je non stop potepal po vasi in vedno ušel ko je zavohal psičko.Sedaj pa je ponosni gospodar on sam.Leži pred hišo in kamor gremo mi ,gre tudi on.Včasih pa še obišče bivšo ljubico(samojedko)user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kastracija psa
20.9.2008 9:30:34   
tanjusi
ja no saj stvar je takšna da mi smo našega že kastrirali sam sem mela tako slabo vest da sem mogla vprašat za mnenje.Ker ko sem peljala psa kastrirat (so bli ravno taki problemi kot jih navajate) pa me je en pametnjakovič tam na veterini ,pa ne veterinar, nazmerjal kaj delam psu pa da on tega ne bi naredil nikoli in sem se res počutila kot kriminalec. Sem hvaležna da ste vsaj vi pozitivni do tega.
Sicer sem zelo zadovoljna sedaj z psom ,sam skozi študiram kaj sem mu naredila.....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kastracija psa
20.9.2008 9:44:06   
AKP
To je bila najbolj pametna stvar, ki si jo naredila. Sosedi imajo Maltežana in ga nočejo dati kastrirat, ker se jim to ne zdi dobro in kadar koli pridem k njim na kavo moram pazit kam dam nogo, ker ga imam takoj gor obešenega. Ali pa ga moram gledati,  kako naskakuje svojo plišiko. A to pa se jim zdi prav!!! Jaz imam 1 muco in dva mačkona. Muco sem dala takoj sterilizirat, mačkona pa kastrirat in je mir pri bajti. Kolegica ima samojeda in ga bodo dali naslednji teden kastrirat, ker beži od doma. Ima dovolj tega, da ga lovi po vasi. Ne sekiraj se zaradi takih izjav in verjemi, da si se prav odločila.

P.s. Sosedi bodo dali svojega 10 let starega psa kastrirat, ker jim beži od doma in se šeta po vasi in so zadnjič morali plačat kazen, ker jih je negdo prijavil in je prišla policija k njim domov, pes pa je bil na svojem obhodu.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kastracija psa
20.9.2008 12:31:01   
nuala
Če nimaš pasemskega razstavnega samca ( ali samice ), je kastracija vsekakor priporočljiva. Ker tak pes lažje živi v urbanem okolju in imaš z njim manj težav. Ne bo imel take želje po uhajanju, manj agresiven bo do drugih samcev in ne bodo ga tako zanimale psice; prijetnejši družabnik bo.
Morda je za razmislit samo pri nekaterih pasmah, kjer je "moškost" del pasjega šarma, pri tem pa psi nimajo agresivne narave ( npr. hrti, setri,... ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kastracija psa
21.9.2008 8:11:56   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

ja no saj stvar je takšna da mi smo našega že kastrirali sam sem mela tako slabo vest da sem mogla vprašat za mnenje.Ker ko sem peljala psa kastrirat (so bli ravno taki problemi kot jih navajate) pa me je en pametnjakovič tam na veterini ,pa ne veterinar, nazmerjal kaj delam psu pa da on tega ne bi naredil nikoli in sem se res počutila kot kriminalec. Sem hvaležna da ste vsaj vi pozitivni do tega.
Sicer sem zelo zadovoljna sedaj z psom ,sam skozi študiram kaj sem mu naredila.....



No tudi jaz sem poslušala te komentarje kao kako si mogla naredit to kaj pa če bi jaz tvojemu to narediluser posted image JA STO LJUDI STO ČUDI.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuža
21.9.2008 21:43:24   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja ne vem, kaj psi hodijo tud če je psica sterilizirana?
Sem mislila da ne.
Pa meni osebno je nekako logično da daš žival sterilizirat če je nimaš za razploduser posted image



Itak, da ne hodijo psi, ce je psica sterilizirana. In jaz resnicno ne razumem ljudi, ki imajo psicke, s katerimi ne nameravajo imet mladicev, in je ne sterilizirajo. Mogoce je to cisto ok za tiste, ki jih imajo na verigi in/ali zunaj v pesjaku in nikoli v hisi. Mi zivimo v stolpnici sredi mesta in smo imeli prvo gonitev vrh glave. 16 dni ji je kapljalo povsod - ker si je hlacke znala slect, za nama so lazili cucki na sprehodu in seveda sem jih lahko blazno uspesno stran odganjala, ko je moja rinila v njih. Eden je prisel celo pred vrata sedet.

Nic nisi groznega naredila svojemu psu. Se najdejo tudi pametnjakovici, da mora psicka enkrat imet mladicke .. bla bla, moji nic ne manjka, je ostala vecni otrok in to je meni najbolj vsec. Divja in hiperaktivna, igriva in vse je se vedno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?