|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katalog "Schafer"
17.2.2009 7:53:18   
Kerensa*
A je katera kaj kupila iz njega? Slika je v končni fazi samo slika, zato me zanima kakšna osebna izkušnja z izdelki (so vredni svoje cene?). Nekateri namreč izgledajo tako fajn in tako primerni za moj tip stanovanja, da bi jih kupila. Se splača?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:06:28   
ZmajTolovaj
Sicer nisem, ampak men se zdi tok drago vse ... Ne vem. Jaz sem zaprisežena Ikea fanica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:11:08   
Kerensa*
Meni pa Ikea ni všeč. Ne najdem se v modernih linijah pohištva in ostale notranje opreme. Sem pristašica vsega starinskega (zato tudi namerno živim v 350 let starem stanovanju user posted image ) in ta Schafer sem včeraj prvič videla, pa mi je bil takoj všeč. Cene niso ravno Ikeine, res je, ampak mi je stil tako všeč, da... Pravih starin si namreč še ne morem privoščiti. Vsaj toliko ne, da bi z njimi opremila stanovanje.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:27:01   
alička
Stvari so lepe... samo za moje pojme tudi predrage.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:29:26   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Stvari so lepe... samo za moje pojme tudi predrage.


Da so lepe... meni niso vse...

Da so predrage... ne vse.... midva sva kupila luč za pod element, ki ima hkrati funkcijo palice, na katero obesiš kuhinjske pripomočke... lušna zadeva in praktična... pa pol cenejša kot samo lučka v OBI-ju, Bauhausu, Baumaxu....

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:31:23   
Kerensa*
V tole sem se najbolj zagledala... imenuje se "Stol s funkcijo garderobe"... stane samo 30€ in pri meni vse visi čez robove vsega, kar imam user posted image , tako, da...

user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 17.2.2009 8:32:15 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:54:58   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Stvari so lepe... samo za moje pojme tudi predrage.


Da so lepe... meni niso vse... nisem gledala vsega

Da so predrage... ne vse....


Sem se potem jaz zagledala v najdražje, kot ponavadi user posted image
Gledala sem predvsem razne okraske in dodatke (praholovce po domače) pa je bilo vse kar zasoljeno. V Doti bi znalo biti ceneje.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 8:56:42   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Stvari so lepe... samo za moje pojme tudi predrage.


Da so lepe... meni niso vse... nisem gledala vsega

Da so predrage... ne vse....


Sem se potem jaz zagledala v najdražje, kot ponavadi user posted image
Gledala sem predvsem razne okraske in dodatke (praholovce po domače) pa je bilo vse kar zasoljeno. V Doti bi znalo biti ceneje.


Ja, saj se v večini strinjam s tabo. Če imaš pa srečo, pa je kdaj kaj ugodno. Ampak sreča je bistvena pri tem.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:00:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V tole sem se najbolj zagledala... imenuje se "Stol s funkcijo garderobe"... stane samo 30€ in pri meni vse visi čez robove vsega, kar imam user posted image , tako, da...

user posted image


Taisti stol je v Kiki v Celovcu 15 eur.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:18:59   
Mišni
Moja mama je kupila par stvari, sicer ne pohištvo, ampak povštre, predpražnik in ene frčkarije.. Stvari so večinoma take kot na sliki, le ena ogrlica je na sliki izgledala veliko bolj mogočna.

Drugale je pa meni tudi tisto pohištvo ful všeč, sicer meni bolj tisto pocukrano, v beli barvi.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 17.2.2009 9:19:19 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:27:37   
goda13
Ta stol imajo tudi v Mercatorju, vsaj imeli so jih, ker smo mi kupili dva. Drugače, je pa ta kataloška prodaja vredu, sicer so malo dragi, sam so super stvari, pa še moja sestra dela tam

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:34:23   
barika
Vse bi bilo vredu, če ne bi postavili pogoja, da je najmanjši nakup 25€, jaz sem hotla kupit nekaj za 20€, pa hvala lepa, pogojev koliko bom zapravila pri njih mi pa res ne bodo postavljali.user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:56:42   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Vse bi bilo vredu, če ne bi postavili pogoja, da je najmanjši nakup 25€, jaz sem hotla kupit nekaj za 20€, pa hvala lepa, pogojev koliko bom zapravila pri njih mi pa res ne bodo postavljali.user posted image


To glih ne bo držalo sem lani kupila pri njih zavese za 20 eurov. In ja meni se fuul dopadejo njihove stvari, je pa res zasoljeno, tako da si večkrat samo ogledan katalog ( in sanjam...)
Ko bom veliiika, pa si bom še kaj kupila.....user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 9:59:11   
TomTaylor
meni je pa tako...ne vem...kičastouser posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 10:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V tole sem se najbolj zagledala... imenuje se "Stol s funkcijo garderobe"... stane samo 30€ in pri meni vse visi čez robove vsega, kar imam user posted image , tako, da...

user posted image


Jaz sem tak stol kupila v mercatorju za manj k 20€.

Pa ta stol niti približno ne paše v "starinsko" opremljeno stanovanje.

Drgač pa ikea niti približno nima samo "modernega" pohištva.
Pa tudi ostale trgovine s pohištvom ne. Moja mami ma ful stilno opremljeno stanovanje, pa je vse pri nas kupila. In to ne nekaj uiber drago. Je pa itak dražje k iverka.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 12:28:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

meni je pa tako...ne vem...kičastouser posted image


Ja, saj je. Večina je res fuuuul. Ampak kakšna stvar je pa tako prikupno kičasta.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 13:49:49   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Vse bi bilo vredu, če ne bi postavili pogoja, da je najmanjši nakup 25€, jaz sem hotla kupit nekaj za 20€, pa hvala lepa, pogojev koliko bom zapravila pri njih mi pa res ne bodo postavljali.user posted image


To glih ne bo držalo sem lani kupila pri njih zavese za 20 eurov. In ja meni se fuul dopadejo njihove stvari, je pa res zasoljeno, tako da si večkrat samo ogledan katalog ( in sanjam...)
Ko bom veliiika, pa si bom še kaj kupila.....user posted image



citiram:


Kako naročiti?
Po pošti: SSI Schaefer d.o.o.Arkova 13, 5280 Idrija
Željene artikle enostavno napišete na naročilnico. Ne pozabite izpisati: kataloške številke, količine, skupne cene in strani.
Po telefonu: 080 17 71
Vaše naročilo lahko oddate: od ponedeljka do petka od 8. do 20. ure in ob sobotah od 8. do 13. ure.
Po telefaksu: 05 373 40 24
Enostavno izpolnete naročilnico ter jo pošljete po telefaksu.
Pogodba o nakupu je sklenjena, ko prodajalec prejme naročilo, razen če prodajalec kupca, takoj ko je mogoče, obvesti, da določenega blaga ni na razpolago ali ga, takoj ko je mogoče, obvesti, da ne sprejema naročila (obstoječi dolgovi, mladoletnost, ...).
Najmanjša vrednost vašega naročila naj bo 25,- EUR!
Sklenjena pogodba je shranjena v elektronski obliki pri podjetju SSI Schaefer d.o.o.
Kupec lahko zahteva izpis pogodbe, ki mu bo dostavljena

< Sporočilo je popravil barika -- 17.2.2009 13:50:07 >

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katalog "Schafer"
17.2.2009 19:05:19   
helloKitty
Mi smo tudi že dostkrat kej naročil. Lani en pomladni venček in komplet steklenih pisanih pirhov (v kompletu jih je 6 in so ročno poslikani), pa še mnogo drugih stvari. Do sedaj je vse prišlo in z vsem sem bila zelo zadovoljna. user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 8:19:05   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Meni pa Ikea ni všeč. Ne najdem se v modernih linijah pohištva in ostale notranje opreme. Sem pristašica vsega starinskega (zato tudi namerno živim v 350 let starem stanovanju user posted image ) in ta Schafer sem včeraj prvič videla, pa mi je bil takoj všeč. Cene niso ravno Ikeine, res je, ampak mi je stil tako všeč, da... Pravih starin si namreč še ne morem privoščiti. Vsaj toliko ne, da bi z njimi opremila stanovanje.


Zanimivo. Ker ikea ima, ravno toliko, kot ima moderne linije pohištva (kot ti temu pravišuser posted image ), tudi približke starinskega, v bistvu veliko njihovih stvari paše ravno v 'starinsko stanovanje'. Bi si na tvojem mestu zadevo najprej ogledala, potem pa sodila.
Schafer - ja mi pošiljajo kataloge nonstop, pa je ni ene stvari not, ki bi jo kupila.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 8:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Meni pa Ikea ni všeč. Ne najdem se v modernih linijah pohištva in ostale notranje opreme. Sem pristašica vsega starinskega (zato tudi namerno živim v 350 let starem stanovanju user posted image ) in ta Schafer sem včeraj prvič videla, pa mi je bil takoj všeč. Cene niso ravno Ikeine, res je, ampak mi je stil tako všeč, da... Pravih starin si namreč še ne morem privoščiti. Vsaj toliko ne, da bi z njimi opremila stanovanje.


Zanimivo. Ker ikea ima, ravno toliko, kot ima moderne linije pohištva (kot ti temu pravišuser posted image ), tudi približke starinskega, v bistvu veliko njihovih stvari paše ravno v 'starinsko stanovanje'. Bi si na tvojem mestu zadevo najprej ogledala, potem pa sodila.
Schafer - ja mi pošiljajo kataloge nonstop, pa je ni ene stvari not, ki bi jo kupila.



Ko sem prišla v Ikeo sem dobila občutek, da sem na turški tržnici. Skladišče, krš, silno grozljivo vse skupaj.
Tko da Ikea ni prav tehten kontraargument.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 9:51:11   
Anonimen
Mam katalog nisem nič naročila se mi zdi drago.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 10:03:35   
PIRANJA
Lahko prosim katera prilima kak link?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 10:24:17   
Pika Zoja
AnjaPH, prosim te lepo. Sicer pa, nismo vsi enaki in nam niso vsem všeč enake stvari. Meni je pač Ikea pri srcu, pri srcu mi je njihov ogromni razpon med stvarmi - od tistih čisto poceni, ko jih rabiš zgolj za par let in od tiste dražje kakovnostne robe. Sem pa enkrat brala res dober članek o enem pariškem oblikovalcu zof (katere ponaredke prodajajo tudi v Ikei, Stockholm), da on gre raje v Ikeo po svojo 'fake' zofo, ki jo delajo na veliko in ne po tiste res drage, ki so sicer njegov dizajn, ampak roko na srce, si jih ne more privoščit.
Priznam pa, da je Ikea način življenja in da ni vsem všeč. Zato dobimo velikokrat odgovore kot so, nič mi ni bilo všeč. Prav, ampak mene boš bolj težko prepričala, da je Harvey Norman ali Rutar boljše. Ker ni. Sploh na njihov odnos in na astronomske cifre škrat robe. In tudi dejstvo, da v Ikei prodajajo samo 'moderne' stvari, ni resnično, ker imajo zopet ogromen razpon med klasiko, rustiko in modernim, stilnim pohištvom. Od najcenejših za par evrov, do tistih res dragih, ki seveda lahko konkurirajo po ceni 'dražjim prodajalcem' po kvaliteti so pa daleč pred njimi.
Pa še nekaj bi dodala, pa zaključim. Ikea mi je pri srcu predvsem zato, ker jo je izredno lahko kombinirati in težko zgrešiš. Se pravi, dobiš milijon tistih majhnih stvari, ki jih potrebuješ v kuhinji, kopalnici, spalnici, njihova posteljnina je izredno kvalitetna, otroške stvari so poceni in dostopne vsem (mislim, v Baby centru daš za gršo posteljnino 70€, v Ikei pa za cartkano 12€?).
Če pa tebi ni všeč pa vsekakor brez nekih jasnih argumentov ti ni potrebno dajat komentarjev kot so, da je to zgolj skladišče s škart robo.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 10:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Lahko prosim katera prilima kak link?




http://www.schaefer-boutique.si/index.php?url=4903630313030344d33636

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katalog "Schafer"
18.2.2009 10:30:10   
Anonimen
user posted image

Meni je tale garnitura zelo všeč ampak potem bi mogla met nekje pod streho ne zunaj na prostem,da dež namaka tole...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?