|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera .....
22.10.2005 6:31:59   
Anonimen
kontracepcija vam najbolj ugaja???

To sprašujem kar tako iz firbca ker sama nisem toliko disciplinirana da bi jemala tablete pa me zanima katera vam najbolj ugaja in če vam je že kdaj zatajila ali toliko pazite???? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera .....
22.10.2005 7:59:03   
Bela
takšnih strupov nikoli ne bi jemala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.10.2005 8:35:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera .....
22.10.2005 12:06:59   
Jančika_
Kondomi. Durex je parkrat počil, potem sva uporabljala druge in se to ni več zgodilo. Nisem pa nikoli zaradi tega zanosila. Enkrat sem sicer zanosila nenačrtovano, a to zato, ker se nisva zaščitila, ne ker bi kondom zatajil.

Tablet ne prenesem (obupne migrene), ob misli na maternični vložek me je pa kar malo groza (predsodek, saj vem, ampak nočem imeti nečesa umetnega v maternici). Ko bom zaključila z reprodukcijo, pride v poštev sterilizacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera .....
22.10.2005 12:25:23   
Nia30
Čisto tako kot pri Jančiki. Uporabljava kondome in imava z Durexom zeloooooo slabe izkušnje. Zdaj jih kupujeva v lekarni, neke češke, ful poceni in še nobeden ni počil (pred dvema mesecema nama jih je zmanjkalo in je moj v trgovini kupil Durex - in kaj se je zgodilo? počil je ravno na ovulacijo! sam nisem zanosla)

Tablet nočem (že itak pojem dovolj kemije zaradi glavobolov), materničnega vložka si ne znam predstavljat, pa še pogosta vnetja imam.

Sterilizacija pa pri meni ne pride v poštev, naj si da kr moj narest vazektomijo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera .....
22.10.2005 15:07:39   
Anonimen
Tudi midva sva trenutno na kondomih, ker mi tabletke uničujejo libido.

Zanima pa me, kako se to zgodi, da kondom poči? Me je kar malo strah. A to se zgodi med odnosom ali, ko si ga gor da, pa ne opazi al kako?user posted image

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera .....
22.10.2005 16:22:23   
Anonimen
Kontracepcijske tablete StedirilM. So "držale" 7 let brez problema.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera .....
22.10.2005 19:23:50   
ursk@
Probaj z obliži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera .....
22.10.2005 19:38:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Zanima pa me, kako se to zgodi, da kondom poči? Me je kar malo strah. A to se zgodi med odnosom ali, ko si ga gor da, pa ne opazi al kako?user posted image


Poči med odnosom, vsaj nama je vsakič nekje na sredi akcije. Pazit moraš, da iz vrha kondoma pri "oblačenju" stisneš ves zrak, pa se še vedno lahko zgodi, verjetno od prevelike vnemeuser posted image .

Ampak Durex so a res za en klincuser posted image . Midva imava ene najcenejše, pa niso nikoli počili. Popravek - sva imela, ta mesec sva jih spravila v predal za nedoločen časuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera .....
22.10.2005 20:55:45   
Annny
Enako kot Belauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera .....
23.10.2005 13:04:15   
FRAČAFELA
nobenauser posted image
tabletev ne maram, obroček je mojega partnerja žulil(špikal), kondom ne odgovarja nobenemu, za diafragmo ni časauser posted image .
Pač paziva in ga da ven, predno mu pride.


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera .....
23.10.2005 13:08:24   
Anonimen
Meni ni nobena. Imela sem 4 različne tabletke, pa mi je po vseh bilo slabo. KOndoma si pa dragi ni hotel natakniti. Smo bili brez.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera .....
23.10.2005 16:51:40   
Anonimen
Tabletke so čisto sranje. Po njih sem imela grozne migrene, slabosti, hude težave s kožo, pa libido mi je padel za 80%. Hormonski MV so ravno tako kemija, mehanski vložki pa so mi grozni iz tega vidika, da v bistvu pride do oploditve jajčeca, obroček le prepreči vgnezditev. Adijo pamet. Kondom nama ni še nikoli počil. Tudi dureksov ne. Res pa da pazim, da ga pravilno nataknem, pa čim nožnica ni dovolj mokra, uporabljam lubrikant. Če pa na suho drgneš, pa valda da počiuser posted image . Tako kot Jančika...ko bova izpolnila starostni pogoj, bo najina kontracepcija sterilizacija.
pozdravčke vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera .....
23.10.2005 17:15:54   
saša80
ja zakaj pa pod anonimna??? a je še res kontracepcija in sex takšna tabu tema?

js ne bi jemala nič.... če pa že bi bi pa kondom ali obliž..

lp saša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera .....
23.10.2005 19:52:13   
bobek05
zdaj sem (4 mesece po porodu) šla spet nazaj na tabletke (Cilest), od poroda do zdaj pa sva uporabljala kondome

o kakšni stvari v maternici (razen rastočega bitjeca user posted image ) ni govora...

sva se pa tudi že pogovarjala o sterilizaciji - moj mož je pripravljen iti na sterilizacijo, ko bova rekla, da je dovolj otrok (je rekel, da ni problem glede na to, da je pri njem poseg dosti manj kompliciran kot pri meni user posted image ).. no, mogoče mu pa ne bo treba, ker je za mano že 1 CR, najina želja so 3 otroci in če bosta še 2 CR, potem me itak lahko sterilizirajo...

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera .....
23.10.2005 21:40:55   
zoya_
Tablete Cileste že kar nekaj let... brez problemov in čisti užitek user posted image

Ko sem imela nekaj časa nazaj malo pavze, sem bila čist konc, boleče menstruacije, glavoboli, slabo počutje... sem šla kar nazaj na tablete. Ginekologinja pa tko prav, da je vse v redu z mano.

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katera .....
23.10.2005 22:00:28   
elizabeta p
Prej nisva nič pazila in zdaj imava Leona, kondom njemu ne odgovarja, tako da jemljem tabletke Logest. Meni so v redu.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera .....
23.10.2005 22:06:25   
KODA
Zaenkrat se še špilamo igrico varnih dni.To je kot loto.Mogoče bomo pa še kaj zadeli!?Zaenkrat še nismo nič.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera .....
23.10.2005 22:27:05   
Katarina
Metoda pazi, če se ji lahko tako reče, zanosila sem vedno načrtovano. Tako da se je v najinem primeru obnesla. Včasih uporabljava tudi kondome.
Ko bova zaključila z dojenčkovanjem pride v poštev sterilizacija - njegova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera .....
24.10.2005 6:23:26   
CUKRČEK
Trenutno imam tabletke.
Kondomov ne marava. jaz bi rada imela mireno , pa jo G odsvetuje.
Ostale "pazi" varjante pa nama tud ne potegnejo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Katarina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera .....
24.10.2005 6:48:10   
Anonimen
Pri meni so bile 6 let Diane35, zdaj nimava nič. Poskusi s injekcijami ali obliži.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera .....
25.10.2005 22:22:26   
Anonimen
Sem včasih jedla tabletke, pa mi niso odgovarjale, kondomov sama ne maram, pa nisem še srečala deca, ki bi jih, tako da izven obdobja tabletk je bila vedno "pazi varianta" in se nikoli ni nič prijelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera .....
26.10.2005 9:08:39   
špelin@
Pri meni je tako kot pri Jančiki. Tabletk ne prenašam (migrene user posted image user posted image user posted image !), ob misli na mat. vložek me daje tak čuden občutek, do sexa me mine ob misli, da bi imela kos enega materiala v maternici user posted image  Kondomi so pa čisto ok user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera .....
26.10.2005 9:20:22   
mehurčica
Po tabletkah mi je bilo slabo, s kondomom pa nama ni za sexat. Zelo redko se odločiva za kondom. Torej sexava brez kakršnekoli zaščite, razen to, da ne konča v meni. Ne da se mi računat, kdaj imam plodne dni. Sicer pa sem itak najbolj potrebna glih na plodne dni.user posted image Logično. In takrat se ne mislim nazaj držat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera .....
26.10.2005 9:28:24   
Anonimen
Jaz sem ene 6, 7 let jedla cilest tabletke, sedaj pa eno leto s kondomi, isto ne kupujeva Durex. Počil nama še nikoli ni noben.
No, zdej pa tud s kondomi ne več.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?