|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 10:56:17   
Felicity
v vaših omarah.user posted image

Saj ne da bi bila prav posebno navezana na kakšno, ampak v moji omari imam največ kosov od Benettona. Sploh majic, ki jih v trgovini niti ne pomerjam.

Pa še Motivi, S.Oliver (QS), Play life, Nara Camicie.

< Sporočilo je popravil Felicity -- 18.4.2007 10:57:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:01:49   
Mina1
Isto Benetton t shirti in spodnje perilo, Miss sixty (ves jenas), Geox, S oliver, Nike za vse shoxice in športno opermo, Kipling torbe, Kookai... 

Včasih je bil recimo Mango zelo dober, danes ne več, od takrat imam še veliko kosov v omari.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:02:05   
Anonimen
H&M. No ja, sej to ni vse, kar imam, ampak to prevladuje. Pa marsikaj od Champion se najde, kaj od Nike, Levi's, ostalo pa bolj kot ne kar nekak ****.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:04:25   
Mina1
Aja, za v službo pa Marella definitivno, pa Max in Co recimo.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:05:54   
muška
Uuuuu mater, me je kar sram zdaj, jaz imam naveč H&M.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:06:16   
Slončica
Fishbone ker so udobne majčke pa še ta tek so kul ker so bombažne,lotto,nes,mamut,fruit of the loom,adidas,puma..bolj športno vse skupi.Ne kupujem v zari ipd.ker se v takih cunjicah ne počutm dobr.Ko grem v gledališče pe pa itak v črno oblečem pa kako dobro pončo-ruto skombiniram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:06:54   
Taula
Me ja kar sram in raje ne povem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:09:05   
Mina1
Sram zakaj?

Jaz tisto dražje kupim recimo na razprodaji, dobri kosi za v službo in so za dolgo.

Benetton majice pa niso nič dražje kot v HM, tako da...tudi za otroke kupujem v Benettonu, se mi zdi da je HM cenovno isti.

Meni je važno, da je material ta pravi in da na meni lepo stoji ter da se dobro počutim, pa če je to Marella ali pa žblj firma. Sicer pa gre zadnje čase vse za oba ltroka in kredit, jaz pa rakom žvižgam.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:12:20   
facka
tut jst imam največ h&m, pa nimam nobenega kompleksa zaradi tega. bi pa rada povedala, da je Benetton ratal poden od podna, sem si kupila en pulover pred 15 leti pa je še isti kot je bil, te majčke se pa vse sperejo, pa postrani vlečejo, šit res. Imam nekaj tudi Esprit-a, nisem pa glih ubrisana na blagovne znamke

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:17:05   
Anonimen
H&M, Blend, Fishbone, Adidas, Nike, in no name cunje. user posted image

Pa me ni nič sram. user posted image

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:18:54   
muška
Jaz sem nosila nosečniška oblačila vsa od benettona in so mi bila OK, potem pa sem eno leto skoraj celo otroško poletno kolekcijo kupila v Benettonu in sem totalno razočarana, zdaj pa ne vem, lai se takrat slučajno naletela na ta šit, ali je vedno tako. Od takrat dalje, ne grem več rada v Benetton.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:19:36   
Anonimen
znamke??!! briga me za znamke. važn da mi je prov??!!

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:20:02   
Slončica
Zakaj sram,sej se lahk lepo oblečeš tud v mani,glih gledam reklamo mi je eno krilo fulll všeč bom šla ponj.V sredni šoli sem gledala une afne ko so hodile v šolo v samih firmah,doma pa so kredite jemali za njihove šopinge.Ko so mi starši kupovali si nisem izbirala neki hudo dragih cunj,ker mam še sestro in je blo treba obe oblečt...zdej ko pa sama služm pa nimam nč slabo vest ko si vsake tok kej prvoščm.Hočem pa povedat,da živim po svojih zmožnostih in ne gledam kaj nosijo drugi al pa kaj si mislijo.Pa tud za malo ne kupujem nekih firm ker vse preraste v roku 2 mesecev tko da..
Nikol pa ne grem na šoping ob razprodajah ker sem šla sam enkrat pa kupla neko bedasto majco in to v mangu pa nikol oblekla,ker enostavno to nisem jst in se ne počutm dobr.Pa še čist preveč sem dala za tisto krpo za prah.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:23:14   
Anonimen
Za znamke mi je figo mar.user posted image Če mi paše,me baš briga ali je ta proizvajalec ali kreator znan.
Pa še to.Včasih mi je kar slabo,ko nekateri naštevajo:oblekla sem hlače tega in tega,dodala sem bluzo od tega in tega.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dalija -- 18.4.2007 11:24:22 >

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:24:26   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

znamke??!! briga me za znamke. važn da mi je prov??!!


enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:24:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

znamke??!! briga me za znamke. važn da mi je prov??!!


Isto razmišljam.

Od teh, ki ste naštele, nimam niti ene. Skratka, imam firme "kar nekaj"user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:26:15   
romy
Ej, srki poglej mojo glavo in tvoje telo (avatar) user posted image  dober skup paše

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:27:28   
Magi*
vse sorte, največ pa res H&M:-)

no, zadnjič sem tamali kupla spodnje majice in je mož vprašal kaj so za ene (kao, kje sem jih kupla), pa sem rekla "ma ene no name". in glej ga zlomka, na etiketi je točno to pisalouser posted image

imam tudi kak kos od Mure, eno jaknico od Marele, pa nekaj unikatnih kosov naših oblikovalcev, ampak to kupim na vsakih nekaj let in bodo v moji omari najbrž do konca življenja - če bom le ohranila postavo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:39:37   
Anonimen
Večina stvari v moji omari je No name ali pa Adessa ali pa H&M. Še posebej, če gre za trendovske stvari ne nameravam plačati zanjo več kot 15 €, ker vem, da bo v modi samo 1 ali 2 sezoni.

Poleg tega pa imam (za več sezon, kupljeno pred več sezonami):
- 2 kavbojke Pepe Jeans
- 1 kavbojke Rock&Republic
- nekaj majic od Benettona
- 2 kostima od Armanija (doživljenjska, kupljena na razprodaji za smešno ceno)
- 1 kostim D&G (kupljen na razprodaji)
- 1 kostim od Mure
- 2 plašča od Mure
- kombinezona za smučat od Colmarja
- Championovo trenerko
- Nike trenerko
- 1 torbico od M. Grošelj (najdražji kos v moji omari, ampak jo imam že 10 let in najverjetneje bom jo še 10 let imela)


Vse, kar je našteto in je od kaoda firm, je samo za službene priložnosti, ko moram RES biti zrihtana (razen kavbojk in trenerk)user posted image .

Dosti čevljev od no name do Armanija (spet kupljeno na razprodaji)

Aja, pa zdaj imam na sebi hlače od Naf Nafa.

Pa ne smem pozabiti na uro od D&G, ki sem jo 1 leto gledala v trgovini, potem pa sem jo dobila od dragega, ko sem rodila.

< Sporočilo je popravil raho -- 18.4.2007 11:42:44 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:42:56   
tanikaa
Več ali manj no nem firme. Ker se userjem na znamke. Pač taka sem. Si pa tudi večkrat kupim v Orsayu in H&M. Ker so mi njihove cunje pač všeč.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 11:46:50   
lemavrica
Večinoma Tally Weijl in H&M. Najde se še Adidas, Puma in pa no name. Nisem nek velik frik na znamke.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 12:10:06   
tanikaa
Samo, da vam napovem, kaj sem pred ene dvema tednoma doživela v eni naši trgovini. V trgovini dobiš robo, ki jo nabavljajo na Madžarskem in v Turčiji. In jaz tam kupujem večino cunj, ki jih mam doma.

Šla sem zopet malo čekirat, če je kaj nove robe. Pa gledam, pa pomerjam cunje. Pa pride ena gospa, blizu 45 let s hčerko. Tudi nekaj gledata, nakar se gospa prime za glavo in pravi: Nemogoče. Vse, ki smo bile v trgovini jo čudno pogledamo. V roki drži en tak polplašč. Čist enak, kot ga je mela oblečenga. In gleda ceno. Potem pa pravi, da je tega, ki ga ma oblečenega kupila v soliveju za 12 starih jurjev. Tukaj v noname trgovini pa je stal 7 jurjev. Si je slekla svoj plašč, pa smo vse babe šle gledat, če je kje razlika med enim in drugim. In bila je: v etiketi. Na eni je pisalo soliver, na drugi pa nekaj madžarskega.

Evo. Toliko o teh firmah. 



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 12:12:15   
Anonimen
Tanikaa - saj jaz sem si tudi majico kupila v Orsayu in pogledam etiketo in not piše Madi in Hungaryuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam je bila majica 7.90€, tak da ni hudega.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 12:20:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Tanikaa - saj jaz sem si tudi majico kupila v Orsayu in pogledam etiketo in not piše Madi in Hungaryuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam je bila majica 7.90€, tak da ni hudega.



user posted image user posted image  Jaz sem si šla kupit kavbojke za 15 jurjev. Jih prinesem domov, pa moj stari pogleda deklaracijo in tudi piše Made in Hungary. Me je vprašal, če sem znorela. Če ne vem sama pridet na madžarsko in si tam kupit za pol cene. Pa ne boš verjela. Kupila sem jih v soliverju user posted image user posted image  Osel.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 12:25:49   
puncica
Uh že sto let si nisem nič kupila, no nazadnje kavbojke v hervisu in pižamo v sparuuser posted image Se vidi da ne dam nič na cunje, pa bi mogla a kaj ko sovražim pomerjanje in nakup cot.user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 18.4.2007 12:26:10 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?