|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 6:42:38   
willma
Prvi otrok mi je precej presedel v lupinici, zato tokrat razmišljam o nakupu gugalnika/ležalnika.

Katerega priporočate, s katerim ste zadovoljne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 10:25:52   
luckyy
Nam je zelo v pomoč gugalnik od Fisher price (z vibro in glasbenim lokom). Mali v njem zelo uživa. Ko ga mučijo krčki vklopimo vibro in se ponavadi zelo pomiri. user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 11:53:53   
zabica26
Mi mamo McLaren in je odličen. Ima en igralni lok pa vibro.  Odvisno koliko si pravljena dati in kaj vse želiš imeti. Ker cene so zelo različne.



(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 12:12:08   
Anonimen
Nam je (bil) v redu Chicco ležalnik/gugalnik z igralnim lokom. user posted image

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 13:30:35   
Paštetka
mi imamo concord ležalnik z lesenimi širokimi "podstavki". JE zelo lep, udoben in ima za malega dojenčka posebej noter blazinico, da se v njem počuti udobneje. Če katera želi ga tudi prodam.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 13:45:47   
Annny
No, naj dodam le še to, da se meni zdi ležalnik skoraj najpomembnejši del otroške opreme..pri naši prvi hčeri je služil non-stop več kot 7 mesecev..za počitek, hranjenje, dojenčka sem prenašala s sabo, ko sem imela kakšne opravke po hiši, da je sedel zraven itd...res super super uporabno.Imeli pa smo takrat en dokaj navaden ležalnik (brez loka za igračke, dojančka sem 'zabavala' kar samauser posted image  )Sem ga pa podarila naprej..zdaj, ko pričakujemo novega družinskega člana, bo ležalnik nujno spet treba kupiti! Lp

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 18:00:16   
frutka_
Willma, meni je full všeč Baby Bjorn, ne vem zakaj ampak full mi je simpatičen. Če bom kupovala bom vzela tega.

user posted image Annny in ti nič ne poveš!!!! Čestitam!user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 21:03:54   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: luckyy

Nam je zelo v pomoč gugalnik od Fisher price (z vibro in glasbenim lokom). Mali v njem zelo uživa. Ko ga mučijo krčki vklopimo vibro in se ponavadi zelo pomiri. user posted image


Mi imamo tega in res je super!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
8.5.2008 23:03:15   
Annny
O frutka, hvala za čestitke...ja, res sem bolj 'mimogrede' omenilauser posted image user posted image  Zdaj je 16 t... Nočko!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
9.5.2008 5:52:02   
Vali 81
od kdaj naprej pa uporabljate tele ležalnike

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
9.5.2008 7:50:41   
Anonimen
Nam je zelo v pomoč gugalnik od Fisher price (z vibro in glasbenim lokom). Mali v njem zelo uživa. Ko ga mučijo krčki vklopimo vibro in se ponavadi zelo pomiri.

Nam je tudi zelo prav prišel, ampak sam od enega 1 - 4 meseca. Je bila kar rada v njem, vendar kasneje ko je že hotela biti v višjem položaju, se je le-ta žal zaradi njene teže začel "nižati" in postal kar naenkrat iz stolčka čisti ležalnik - od takrat dalje pa ni želela biti več notri.

(odgovor članu luckyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
10.5.2008 12:30:36   
Annny
Mi smo ležalnik uporabljali nekje od 2 mesecev naprej..

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
10.5.2008 21:37:21   
mayci
Mi smo imeli čisto navadnega, firme Giordani, brez loka in igračk. P aje bil mali zeloo rad v njem in čez dan včasih na začetku v njem tudi zadremal.
Uporabljali smo ga pa že od 1. tedna naprej, ker je šel v čisto vodoraven položaj, pa tam do 4,5 meseca.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri gugalnik/ležalnik?
10.5.2008 23:03:05   
Polynesia
Mene pa zanima, če se tale Fisher price da tudi pomikati naslonjalo, recimo nižje in višje?!?
Ker tudi meni je namreč tale zelo zelo lep. To mislite na tistega okroglega a ne.


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?