|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri likalnik
15.10.2008 11:32:23   
.malina
Včeraj mi je padel likalnik po tleh (že n-tič) in tokrat je dokončno odpovedal. Ker imam kup perila za zlikat redno, moram nujno v nabavo po novega. Se pa nič ne spoznam na likalnike. Najraje bi seveda takega, ki bi vse sam zlikal.
A ker tak verjetno ne obstaja, mi prosim svetujte, kak dober mdel do vrednosti največ 100 eurov.

Pa zanima me, kake so razlike med likalnikom za malo denarja in tistim za več? Na kaj moraš biti pozoren pri nakupu likalnika, na katere specifikacije? In kje se da najugodneje kupiti - Merkur?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri likalnik
15.10.2008 11:42:08   
klavdijas
Moj pogoj pri nakupu likalnika:
- da se uporablja na navadno vodo 
- da se po določenem času neuporabe izklopi sam
- pa seveda da ni predrag. 
Drugo je nepomembno. Saj zame.

Lp, 

    Klavdija

(odgovor članu .malina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri likalnik
15.10.2008 12:26:44   
aluš
Enajst let (pa še prej doma) sem likala z navadnim likalnikom na paro. Sedaj pred parimi meseci, ko je pokorščino odpovedal tudi drugi likalnik, sem kupila tistega s kotličkom posebej. SUPER!!!

Priporočam, Zlikano je domala še 1x hitreje kot prej, tudi lepše. Manj se utrudim, ker je likalnik lažji in res lepo drsi. Imam pa f. Bosch. Takrat je bil na akciji 180-190 eur  v Merkurju, pa mislim, da sem zelo podoben model ravno zadnjič spet videla da je akcija.

Je pa tako: sam se ne izklopi, ni na navadno vodo (oz. je samo moraš potem baje s kisom pucat). Jaz bi tud to dvoje rada, pa pri teh sortah s posebej kotličkom tega nisem našla. Ampak sem zadovoljna ful. Še mož se mi smeja, pravi da imam sedaj preveč časa. Pa pri naši hiši (žal ne znam drugače) res veliko peremo in zudi skoraj vse likam (stvra navadeuser posted image ). Vsak dan en stroj ceunj, čez vikend po trije stroji na dan.

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri likalnik
15.10.2008 12:35:32   
lelaval
Jaz sem imela tistega s kotličkom posebej - res fajn za likat in likala sem vse. Ko mi je 1. crknil, sem ga nesla na popravilo in plačala več, kot za novega user posted image , ko pa je 2. crknil (bw - ga je uporabljala sekica od mojega), pa sem ga vrgla stran - ker ga nisem hotela popravljat za to, da ga potem nekdo drug uporablja, za popravilo pa noče nič dat. Sem si kupila čisto navadnega iz nižjega cenovnega razreda in skoraj nič več ne likam. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri likalnik
15.10.2008 12:37:12   
Valentina
Se strinjam z aluš user posted image
Sama imam Philips-ovega in ni potrebna destilirana voda user posted image . Bil pa je res dražji od tvojega, vendar odtehta vsak €.
Zdaj je treba samo še likalno mizo zamenjati. Tako da moreš še ta strošek zraven računat user posted image .

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri likalnik
15.10.2008 13:28:24   
robinzon
Tudi jaz se strinjam z aluš, likanje je veliko lažje. Imam enakega Boscha,uporabljam pa kar navadno vodo.  V Big B. je cena vedno taka, kot je v Merkurju v akciji in če imaš nalepke za 20€ in rečeš še za kakšen popust, se kar pozna.

Likalno dilo imam kovinsko, perforirano, tista z odsesavanjem se mi zdi pretežka. No ja, če imaš prostor za likanje je vseeno.

Me pa zanima, kako ste zadovoljne z likalno postaje tiste, ki ste jo kupile za manj kot 100€, sem jih videla že za malo manj kot 70. Po mojem tudi ne more biti slaba.

< Sporočilo je popravil robinzon -- 15.10.2008 13:30:23 >

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 7:45:23   
aluš
Imam enakega Boscha,uporabljam pa kar navadno vodo.


robinzon, ali imaš kaj izkušenj, kako je potem s čiščenjem oz. vodnim kamnom. Ker jaz bi tud navadno noter natankala, ker vode se res kar veliko porabi (v primerjavi z navadnim parnim), pa se bojim, da mi bo predčasno "crknil".

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 8:29:24   
pomar*ANČA*
jaz imam pa kar navednega, gorenjevega, zelo podobnega temu,
le da je moj malce močnejši. sem pa zelo zadovoljna z njim, saj lahko uporabljam navadno vodo- ima funkcijo samočiščenja, paro, navpično likanje... no, to je pa tudi vse kar sem hotela pri likalniku.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 9:16:21   
malania
Pri nas doma imamo (mislim da Philipsovegauser posted image ) tistega s kotličkom posebej. Ima že svoja leta, je pa res, da je mami dala takrat kar nekaj denarja zanj. No, sedaj je že v bolj tako-tako stanju. Še dobro da ne likamo kaj dosti, le tisto najnujnejše. Ko bomo kupili novega bomo pa kupili tistega navadnega (na štrik, brez teh kolobocij zraven). Predvsem zato, ker nimamo prostora in moraš vedno tisto zadevo vleč ven pa nazaj...user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 19:06:35   
citrončica
A katera tegale pozna, Silva,
mi ga je ena gospa priporočila,ga ima že par let, a je za zraven kupila še nekakšno podlogo za na ploščo, da lahko po vrhu likaš temne cunje-to je meni kar pomembno, mam že zdaj navadnega takega od Brauna, samo je svoje odslužiluser posted image user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 19:08:02   
citrončica
Aja, pa v Avstriji ga je za 70€ kupila, v Metroju,
zdaj pa sem našla, da je v Quelle znižan iz 79,90 na 49,90€???user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri likalnik
16.10.2008 20:55:15   
kokoska007
jaz ima bolj navaden likalnik. TEFAL. mi je všče zaradi likalne površine, ki ni tista jeklena srebrna.

ne rabim takega, da gre kotliček preč, ker vse likam s paro. in še to likam skoraj samo srajce, vse ostalo na likalni deski pogladim z dlanmi in lepo zložim. 

če bi kupovala novega, bi najraje brezčičnega.

(odgovor članu .malina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri likalnik
21.10.2008 14:59:13   
citrončica
A pa s tem tefalom lahko likaš temne stvari po pravi strani,se nič ne sveti ?

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri likalnik
21.10.2008 15:44:49   
barika
Jaz imam čist običnega Rowentinega. Vodo lahko dam navadno, ampak dam filtrirano, da mi ni treba čistiti kamna.
Drugače pa bolj malo likam, ker tak obešam perilo, da ni nekaj veliko zmučkano.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri likalnik
21.10.2008 17:00:37   
Anonimen
Jaz imam enega navadnega Philipsa. Je sicer čisto vredu likalnik, samo z likalno postajo, ki jo ima mami doma se ne more primerjati. Tako da sanjam, da bom tudi jaz imela enkrat svojo likalno postajo, ker ima para večji pritisk in vode ni treba non stop dotakati.
Pa ker imamo tu precej trdo vodo, nikoli v likalnik ne točim vode iz pipe, ampak vedno tisto iz sušilnega stroja in je super.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri likalnik
25.10.2008 14:30:13   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

jaz ima bolj navaden likalnik. TEFAL. mi je všče zaradi likalne površine, ki ni tista jeklena srebrna.




Sem pred leti dala zanj okoli 15000 sit,...
....edina pomankljivost pa: če ga dlje časa ne uporabljaš, se ne izklopi sam....na splošno sem za z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
25.10.2008 14:59:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri likalnik
26.10.2008 7:51:33   
bilbo
včeraj v Sparu v akciji kupila likalnik Philips GC 441o namesto 70 EURO za 30!!!
Ima vse pogoje kot napisano v prvem postuuser posted image

link:

http://www.nakupovanje.net/philips-gc-4410-likalnik-pr-1147532


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?