|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
9.9.2005 10:33:17   
puncica
katere cd s pesmicami imate doma in so vašim malčkom všeč. Mi imamo en kup pravljic, ki niso zanimive od pesmic pa ima rada samo tele:
CD Dobra volja je najbolja
CD Najlepše pesmice za najmlajše
CD ene pesmice narodne ko ena ženska poje

Pa še to ne vse, obožuje hudo mravljico, palčke ko žvižgajo, an ban pet podgan, ko poje pika božič v otroških letih pa take, kjer kej žvižgajo al pa na kake piskre igrajo al pa kej podobnega, ja pa rulajo atomic harmonic, tud te kr naprej navijamo. Sej res sankaške polke pa že dolg ni slišala.

Ne mara pa takih, kjer pojejo otroci v zborih, al pa kjer kaka baba grozno vrešči, najraje posluša otroke ki pojejo. A mislite da ji bo maček muri všeč, glede na to da to poje neca falk, kako je vašim malčkom všeč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
9.9.2005 13:53:51   
puncica
Čak a pol nič pesmice ne poslušajo vaši malčki?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
9.9.2005 23:14:11   
žiža
pri nas se ful poje pa špila na 1001 inštrument. Danes se je naš učil "Tam kjer murke cveto" (igra tubo) pa je tamala tko cincala zraven. Pali nadvse seveda naša tuba, dedijeva harmonika, pa k atu hodiva po harmoniju zbijat, tetka flavto špila, njem možek je trobentač, uf potem je en stric kitarist, ta drug je med drugimi profesor klarineta. Jao, celo pleh bando mamo doma.
Drugače je pa najbolj aktualen CD Hop Cefizelj

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
9.9.2005 23:18:47   
žiža
A katera pozna Mravljice? sej ne vem kakšen je taprav naslov. Jaz imam eno kaseto, kjer en tip poje pesmice o mravljah. V bistvu pripoveduje njihov delovni dan. Tako zelo dobra kaseta, pesmice so svetovne. Če mogoče katera pozna kdo je avtor, ker bi rada še kaj njegovega dobila.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
10.9.2005 10:52:55   
Anonimen
Moj je nor na... nobeno otroško pesmico, temveč na Van Morrisona. Ga je ati navadil, da "poje" zraven.

Drugače pa imamo od Romane Kranjčan Kdo nima hlač, ampak ni ravno navdušen nad njenim petjem. Če pa mu isto pesem zapojem jaz, potem pa kar začne plesat.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
10.9.2005 12:52:19   
Pupica
Mi imamo kup pesmic vendar jih sama zapečem na CD tiste ki so bolj "poslušljive".Imamo pa od Kranjčanove nekaj CD-jev(aspremenjenih v Mp3)-najboljša od njih se mi zdi STrašno fletne za otroke, pa tisto prvo:najlepše pesmice za otroke
Super je tudi Klovnesa Mika Maka, ki smo jo šele dobili za RD

Pa 4 CD-je "Nežka in Mihec", kjer se prepletajo zgodbice in pesmice.Na prvem CD-ju Nežka in Mihec so Slovenske narodne, na 2.CD-ju so jagode, gozd, škrati, ..., na 3.CD-ju so teme na sneg, miklavž, božiček, darila,..., na 4.CD-ju pa so samo pesmice.TE TI TOPLO PRIPOORČAM, so poučne in zabavne.

Potem imamo pa še Kje so pesmice doma? -brez veze

Če kaj rabiš pa kr povej!



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
11.9.2005 16:08:13   
Vesna_2
žiža je napisal/a:

A katera pozna Mravljice? sej ne vem kakšen je taprav naslov. Jaz imam eno kaseto, kjer en tip poje pesmice o mravljah. V bistvu pripoveduje njihov delovni dan. Tako zelo dobra kaseta, pesmice so svetovne. Če mogoče katera pozna kdo je avtor, ker bi rada še kaj njegovega dobila.



mislim da je avtor teh Mravljic nek učitelj iz KOčevja, Zupančič, imena pa ne vem. Je skupaj s svojimi učenci tud odigral te mravljice. bom pogledala v službi točen naslov in avtorja pa ti sporočim

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
12.9.2005 7:46:05   
žiža
ja čist možno, da je to on, ker res zraven eni otroci sodelujejo. No če izveš naslov, ga bom res vesela.
LP

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
13.9.2005 8:45:32   
india
Ja, pri nas se posluša marsikaj, od Schnappija, do vseh njemu podobnih, Pike Nogavičke, pa do Sidharte, ker pač vzori starejših vlečejo .
Mark pa najraje poskakuje pri kakšnih modernih, od španskih, do Omarja,....pa seveda Atomic Harmonic.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
13.9.2005 9:12:28   
BARBARA R.
Midve veliko poslušava , pojeva in pleševa. Maček muri je všeč predvsem meni, se mi zdi, da je Kristina še premajhna. Vsaj ne odzove se kot na nap. Melito Osojnik ali Janeza Bitenca. Najraje pa ima pesmi Mire Voglar.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
27.9.2005 19:55:14   
Lunca1
Murenčki - Romana Kranjčan

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
29.9.2005 8:30:41   
Urša
Sten Vilar, Romana Kranjčan, Melita Osojnik... to poslušamo pri nas. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
29.9.2005 14:10:07   
niki5
Nam so pa najljubše od Andreja Bitenca, pa Maček Muri, super so tudi od Zvončka (Marta Zore) pa klasika (Mozart, Vivaldi,..). Odvisno od razpoloženja.

Romane Kranjčan pa ne prenesemo user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
29.9.2005 14:12:53   
niki5
ups.. Janez Bitenc user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
3.10.2005 1:27:15   
KODA
ZVONČEK-v deželi škratov.ČUKI--zapleši Hubba Bubba.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
4.10.2005 22:33:51   
erika
Metuljček cekinček; Bitenc-Avsenik ml.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri otroški CD so malčkom najbolj všeč
5.10.2005 14:45:01   
niki5
Mira Voglar ima zelo kvalitetno glasbo za otroke. Mislim, da ima 4 zgoščenke oz kasete, res se vam splača kupiti, če želite otroku ponuditi kaj več.


(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?