|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri otroški voziček izbrati?
4.1.2009 17:26:36   
pigor
Teren bo različen, večinoma utrjene poti/asfalt, sem pa ke pa tudi kak izlet po makedamu ali na kako višjo izletniško točko. Ne maramo 3 kolesa, pa voziček mora biti dokal "lahek" za nosit, ker stanujemo v petem nadstropju brez dvigala, ni pa možno vozička pušlat nikjer na dvorišču/hodniku. V izbiro so prišli nekako trije modeli, zanima pa me, če ima kdo kaj izkušenj s katerim od le-teh:

Switch Tri-Fix Modularni sistem

P3 Tri-Fix Modularni sistem

I'coo Plasma 7

Kako se manjša kolesa pegperegota obnesejo na makedamu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
4.1.2009 20:54:01   
tiamia
Izkušenj nimam, imeli bomo pa Switch Tri-Fix Modularni sistem TANGO....user posted image

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
4.1.2009 21:37:52   
glen
Težko boš našla lahek voziček,kateri bo dober za vse terene.
Odločiti se boš morala, kaj ti je bolj pomembno.Da imaš voziček, ki je tudi terenc,samo tej so ponavadi težji z velikimi napihljivimi kolesi,ali lažji voziček za po asfaltu in da ti bo lažje ko ga boš morala nositi v 5 štukuser posted image .
Kaj pa kaka klet v bloku?
Prijatelca je naredila v kleti prostor,pa ga not zapeljala in ga z eno rjuho pokrivala,ker tudi ta najlažji voziček nebo mala malca nosit v 5 štuk.
Sama sem pri 1. user posted image ,imela pp  in sem sicer bila z njim zadovoljna samo ni terenc,tako da smo ga pol zamenjali za quinnyja.
A možnosti,da bi voz v avtu puščala tudi nimaš?

Vsi vozički, kateri imajo manjša kolesa,kot pp niso primerni za makedam, se da ampka se namatraš,pa kula zablokirajo,itd itd.

Srečno



(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
4.1.2009 23:19:01   
Flufi

Težko boš našla lahek voziček,kateri bo dober za vse terene.
Odločiti se boš morala, kaj ti je bolj pomembno.Da imaš voziček, ki je tudi terenc,samo tej so ponavadi težji z velikimi napihljivimi kolesi,ali lažji voziček za po asfaltu in da ti bo lažje ko ga boš morala nositi v 5 štuk


Vse to definitivno združuje Bugaboo cameleon. Toplo priporočam, kjlub malo višji ceni. Je neprimerljivo lažji od vseh, primeren za vse teren, enostaven za oporabo, udoben za dojenčka, zloži se povsem na minimum...midva sva presrečna, da sva se odločila zanjuser posted image !!!

Lp in uspešno odločitev ter nakup želimuser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 7:36:19   
pigor
In koliko tehta tale bugaboo cameleon? Ker nikjer nisem zasledil podatka o teži?

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 7:46:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi


Vse to definitivno združuje Bugaboo cameleon. Toplo priporočam, kjlub malo višji ceni. Je neprimerljivo lažji od vseh, primeren za vse teren, enostaven za oporabo, udoben za dojenčka, zloži se povsem na


prejšnjič sem malo dlje vozila tega bugaooja od kolegice in dilema ali bi še enkrat kupila stokkeja se je definitvino potrdilauser posted image user posted image user posted image  torej definitivno stokke.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 8:05:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Flufi


Vse to definitivno združuje Bugaboo cameleon. Toplo priporočam, kjlub malo višji ceni. Je neprimerljivo lažji od vseh, primeren za vse teren, enostaven za oporabo, udoben za dojenčka, zloži se povsem na


prejšnjič sem malo dlje vozila tega bugaooja od kolegice in dilema ali bi še enkrat kupila stokkeja se je definitvino potrdilauser posted image user posted image user posted image  torej definitivno stokke.




Haha, kako smo različni. Imam bugabooja in sem vozila stokkeja in ju ne menjam za noben denar. Z bugaboojem pridejo še na šmarno goro, obrneš komot ročaj in greš z velikimi gumami naprej, fiksiraš mala kolesa za po pesku, definitivno ful lahek, eden najlažjih vozičkov, zeloenostavno za manevrirat, košara ful boljša, zelo dolga, če se naveličaš barve, jo komot lahko zamenjaš..... . Če pri stokkeju daš ročaj v drugo stran, se športni del baje sploh ne da poležt, to mi je rekla uporabnica stokkejauser posted image in ona ni zadovoljna s stokkejem

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 8:05:42   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

In koliko tehta tale bugaboo cameleon? Ker nikjer nisem zasledil podatka o teži?


9 kg

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 8:06:57   
pigor
Hm, s težo bi prišli skup ja. Kaj pa športni sedež, se ga da poravnat v vodoravni položaj? In a obstaja kje kaka slika, kako izgleda zadeva ko je zložena?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 8:56:21   
Flufi

Stokke in Bugaboo težko primerjaš med sabo, ker gre za dva povsem drugačna vozička, odvisno predvsem
od tega, kakšnen tip si in kakšen stil življenja imaš. Stokke ne prevozi makadama, je povsem mestni voziček,
za šminkiranje gor in dol po asfaltu. Bugaboo je bolj primeren za ljudi s športnim duhom, primeren tako za robusten
teren kot za mivko na morju in pozimi za sneg.
Pigor, če si pogledaš filmček na Bugaboo-jevi spletni strani, ga tam tudi zložijo in lahko vidiš, kako praktično je vse skupaj.
Drugače pa toplo priporočam nakup Bugaboo-ja prek spletne strani Babytrader.eu.
Naju je prišel ceneje kot v Slo, dobila pa sva ga v dveh !!! delovnih dneh z Nizozemske. Enostavno enkratno!user posted image



(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 9:12:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
če pri stokkeju daš ročaj v drugo stran, se športni del baje sploh ne da poležt, to mi je rekla uporabnica stokkejauser posted image



JA, to pa drži......edino moj mulc ni spal v vozičku, ko je bil večji, pa tega tudi nismo pogrešali.....

glede makedama pa je isti šmorn kot pri bugabooju.....oba imata relativno majna kolesa spredaj, stokke celo večja.....in za neke strašne makadame ni nobeden od teh....imeli smo tudi traxxa, ki je pravi makadamski vozek in res ni primerjave....samo kaj ko ima traxx toliko drugih ------

mi je pa ful dosti pomenilo, da je sedalni del bil tako visoko...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 9:51:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
če pri stokkeju daš ročaj v drugo stran, se športni del baje sploh ne da poležt, to mi je rekla uporabnica stokkejauser posted image



JA, to pa drži......edino moj mulc ni spal v vozičku, ko je bil večji, pa tega tudi nismo pogrešali.....

glede makedama pa je isti šmorn kot pri bugabooju.....oba imata relativno majna kolesa spredaj, stokke celo večja.....in za neke strašne makadame ni nobeden od teh....imeli smo tudi traxxa, ki je pravi makadamski vozek in res ni primerjave....samo kaj ko ima traxx toliko drugih ------

mi je pa ful dosti pomenilo, da je sedalni del bil tako visoko...


Rija saj v tem je glih fora, ker lahko z bugaboojem greš v makedam z velikimi kolesi naprej, ali pa male fiksiraš, pri stokkeju pa nimaš velikih koles in je zato makedam problem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 10:13:24   
Flufi
glede makedama pa je isti šmorn kot pri bugabooju.....oba imata relativno majna kolesa spredaj, stokke celo večja.....in za neke strašne makadame ni nobeden od teh


Kot je povedala Hope2- ravno v tem je cel štos, če sta ta veliki kolesi spredaj in zadnji mali zablokirani, se da enostavno vozit po makadamu, če pa male vzameš čisto dol pa lahko voziček pelješ samo po dveh (npr. teren na Veliki planini....), v tem primeru imaš še trak za na roko, da se zavaruješ pred tem, da ga ne zvrneš, ker na dveh ravno ne stoji sam.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 10:20:21   
rija
ja, je res, da velikih ne moreš obrniti naprej....so pa zadaj tudi večja kolesa....

je pa res, da jaz bugabooja nisem furala po makakamu.....mah....niti stokkejauser posted image user posted image

pri nas na vasi mamo celo.....asfalt....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 10:36:48   
Flufi
hehe, potem imate pa srečouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.1.2009 10:39:42   
HeGa
Pozdravljene  !

Od mene samo toliko. Jst mam P3 in ni glih za makedam - ja če je un čist zlizan. Če so luknje pa full blokira prednja kolesa. Je pa drugač super voziček.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
6.1.2009 22:11:39   
pigor
Evo sem se odločil kar za i'cooja plasma 7. Sicer je malo težji, ampak se lepo razstavi, tako da ne bo problema nest po štengah (če ne bom najdu druge rešitve).

Imajo pa sedaj skorajda vse od i'cooja v Rutarju, sem bil danes kar malo presenečen. Če še kdo rabi kaj.

(odgovor članu HeGa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 10:29:21   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

Evo sem se odločil kar za i'cooja plasma 7. Sicer je malo težji, ampak se lepo razstavi, tako da ne bo problema nest po štengah (če ne bom najdu druge rešitve).

Imajo pa sedaj skorajda vse od i'cooja v Rutarju, sem bil danes kar malo presenečen. Če še kdo rabi kaj.


To že da se razstavi, samo kolikokrat pa boš hodil gor pa dol po štengahuser posted image , kje bo pa ta čas otrokuser posted image . Najboljš, da se preseliteuser posted image

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 10:53:51   
pigor
Večkrat dnevno ;) Stara bajta brez lifta, brez kleti spodaj, samo na vrh, brez ograjenega dvorišča :)

Selitev je pa tudi v planu, problem so finance user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 12:18:50   
barika
uf, se mi zdi, da boš ob prvi priliki kupila ključavnico in nekam priklenila vozek, ker ne verjamem, da boš nosila vozek, otroka, kakšno torbo in po možnosti še kakšno vrečko iz trgovine.
moje mnenje.

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 12:29:16   
pigor
Zanimivo, kako vse mislte, da sem ženska :)

Sem kar lepo dec :P

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 12:45:20   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: pigor

Evo sem se odločil kar za i'cooja plasma 7. Sicer je malo težji, ampak se lepo razstavi, tako da ne bo problema nest po štengah (če ne bom najdu druge rešitve).

Imajo pa sedaj skorajda vse od i'cooja v Rutarju, sem bil danes kar malo presenečen. Če še kdo rabi kaj.


To že da se razstavi, samo kolikokrat pa boš hodil gor pa dol po štengahuser posted image , kje bo pa ta čas otrokuser posted image . Najboljš, da se preseliteuser posted image



jaz sem te šele tu pogruntalauser posted image . kaj češ premalo decev je na rr

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 13:17:23   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

Zanimivo, kako vse mislte, da sem ženska :)

Sem kar lepo dec :P


pa tudi, če si moški, a boš skoz doma in partnerki nosil vozek gor in dol?

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 14:31:42   
Hope2
No jaz sem danes nesla ene 20-30 stopnic našega bugaboo-ja skupaj z otrokom, ki ima 4,5 kg. Sem dušo spustilauser posted image , res da sem zadnje dni bolj švohcena od neprespanosti in zmatranosti, pa vseeno. Boš mogel fajn rokave zavihat in fajn pomagat svoji ženičkiuser posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
7.1.2009 16:52:26   
brigita23
mene pa nekaj zanima, tiste ki imate bugaboo voziček, kje ste ga kupile?
Kje je nabolj ugodna cena? Pa še nekaj me zanima Quinny buzz 4, uporabnice kako ste zadovoljne s tem vozičkom, živim namreč v centru mesta in me zanima kateri voziček najbolj priporočate za po tlakovcih?

hvala vam in lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?