|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri program za urejanje domačih filmov?
7.6.2007 10:30:09   
*goldfish*
Kot naslov pove! Dol s kamere mi je user posted image potegnil vse filmčke, zdaj pa bi jih jaz malo uredila, kaj brezveznega izrezala,....

No, nekaj mi je predlagal; neki Movie Maker, samo ne vem, če obstaja kaj boljšega ali enostavnejšega.

Zdaj ko pa imam filmček na disku in ga odprem, mi ga odpre program NVECapture-ACDSee 9 Photo Maneger, samo potem ne najdem nobene opcije, s katerim bi oblikovala posnetek.

No, bi rabila nasvete!
Hvala!


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri program za urejanje domačih filmov?
7.6.2007 10:32:59   
Miss Piggy
Pinacle studio ali Nero. Slednji je veliko enostavnejši. Aja pa Ulead video studio.
Pa Windows movie maker. user posted image Pa sproti shranjuj, ker se zna velikokrat vse skupaj sesutuser posted image .

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri program za urejanje domačih filmov?
7.6.2007 10:58:54   
*goldfish*
Ok, hvala.

Neroja imam že na računalniku. Kje odprem...ali kako?

S katerim Nero-jem? (v mislih imam Nero Burning Rom, Express...)

Mogoče Nero Vision?
Kaj potem?

Joj, sem antitalent za to!
Ampak vse je enkrat prvičuser posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri program za urejanje domačih filmov?
7.6.2007 11:31:27   
Miss Piggy
Jaz odprem nero Start smart, pol pa kliknem ikonico Foto in video. Pol pa ustvari DVD, ali video CD ...po želji. Nato najdeš capture video, da dodaš posnetek, potem urejaš (edit). Lahko izrezuješ, dodajaš efekte, napise, kakšno sliko zraven, glasbo v ozadje,...ni da ni. Veliko sreče!user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?