|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri sirup
30.10.2010 16:21:17   
Anonimen
Zanima me kateri sirup pri mokrem kašlju je boljši Prospan ali sirup Islandskega lišaja?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sirup
30.10.2010 16:23:43   
ledenaa
Pusti kašelj na miru. Zakaj vsi morate nekaj zdravit,kar sploh ni za zdravljenje.
jaz priporočam sirup samo pri suhem kašlju in to samo zaradi tega,ker grlo zelo rado srbi in non stop se draži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri sirup
30.10.2010 17:02:55   
SMT3
Jaz jima ne dajem sirupov.Samo poskrbim da veliko pijeta.
A je polna sluzi?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sirup
30.10.2010 17:18:24   
Anonimen
Kako pa naj vem,če je polna sluzi?Joj nimam pojma o teh kašljih in kako izgleda če je polna sluziuser posted image

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sirup
30.10.2010 17:34:55   
SMT3
To bi pomoje opazila.Moji kar ropota noter in hrope,tako je polna sluzi.Če dalj kašlja bruha sluz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 6:37:56   
Anonimen
Moji ropota,ko kašlja,pa ponoči je bruhala pomoje od kašlja,ker je kar fajn kašlja
la in potem je bruhala samo ni bila samo sluz ampak tudi hrana,a je to kaj narobe,če je bruhala?

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 6:49:08   
ledenaa
Ne,nič ni narobe me normalno 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 7:26:08   
Belen
mene tudi zanima, kaj v takem primeru? moja je tolko kašljala,da ni mogla več zaspat,saj se je vedno premamila... nasvet?user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 10:42:13   
Anonimen
Koliko časa pa ne smejo v vrtec pri takem kašlju,ker če bom čakala ,da čist neha kašljati pol po moje še nebo kmalu.
Čez dan pa ne kašlja prav veliko včasih samo malo pokašlja bi jo lahko dala v vrtec ali je bolje,da je doma?

(odgovor članu Belen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 14:02:10   
ledenaa
jaz edino prisegam na trpotčev sirup. Meni zares pomaga,pa sprej.
belen tako pač je ,saj tebe ko muči kašelj se tudi zbudiš kajne ;)  otrok pač težje zaspi nazaj

otrok z kašljom gre lahko v vrtec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:00:12   
biga
Kaj pa lahko daš oz. kako lahko pomagaš 7,5-mesečnemu dojenčku, ki kašlja in hrope zaradi sluzi, ki se mu nabira v grlu, pa je ne more izkašljati? Čistimo nosek, dvignemo vzglavje, delamo parne inhalacije v kopalnici, kaj še? Se skoraj davi ponoči zaradi sluzi.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:07:10   
ledenaa
da boste lažje spali ponoči daš operil P

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:08:46   
vseved
najbolj da jo peleš k pediatru naj otroka pregleda,danes je ful telih virusov in viroz, ...
če pa dosti kašlja tud čez dan ga jest nebi dala v vrtec,,.tko se lahko nalezejo tud drugi otroci ..... moje mnenje...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:10:22   
ledenaa
V čem je pa razlika vseved če otrok malo kašlja ali pa veliko? Misliš da če malo kašlja se po tvoje ne more nihče nič naleztuser posted image   Glih tko pišeš. otrok z kašljom ,gre lahko v vrtec.

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:11:06   
biga
Operil P manj kot leto staremu dojenčku? Spimo pa tako ne, se zbuja vsako uro, tako da ne vem, če bo kaj veliko pomagalo. Nosek niti nima toliko zabit, če lahko sesa celo noč brez problemov, bolj jo matra sluz, zaradi katere se zbugi s kašljem.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:13:09   
ledenaa
ja,operil P se daje tudi novorojenčkom. Nisi napisala da delaš položajne drenaže,ti priporočam

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:21:44   
biga
Če misliš položajne drenaže kot to, da jo po kašlju udarjam po hrbtu, potem da.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:22:05   
vseved
kaj se pa razburjaš ???  moj če je bolan in kašla tok da bruha in nevem kaj še NE GRE V VRTEC..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 15:39:52   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Operil P manj kot leto staremu dojenčku? Spimo pa tako ne, se zbuja vsako uro, tako da ne vem, če bo kaj veliko pomagalo. Nosek niti nima toliko zabit, če lahko sesa celo noč brez problemov, bolj jo matra sluz, zaradi katere se zbugi s kašljem.


jap,operil P v šprici celo priporočajo!!!!manj kot leto starim.user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 16:08:29   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ja,operil P se daje tudi novorojenčkom.

ja, samo razredcenega 1:1 s fiziolosko. naredijo v lekarni - najlazje.
Od sirupov pa kot ze parkrat napisala - domace- sirup iz medu in crne redkve. Prospan vcasih dam, ne znam recet, ce kaj dosti pomaga. user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 16:22:58   
ledenaa
vseved kje vidiš da se razburjam user posted image . nekaj sem te vprašala pa še vedno nisem dobila odg.

tinaaja nerazredčenega user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 17:17:26   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

tinaaja nerazredčenega user posted image


OK vsak po svoje. jaz bom zaupala neonatologinji in pediatrinji,ki sta svetovali razredcenega user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 31.10.2010 17:18:20 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 17:26:48   
Anonimen
Saj ne kašlja ne vem kako hudo,če bi hudo kašljala jo sigurni nebi dala v vrtec,bruhala pa je danes ponoči prvič.
Pri zdravniku sva pa bile že 2x prvič jo je poslušala in pregledala ter sva dale kri in urin, drugič jo je samo poslušala in pregledala vendar je obakrat bilo vse vredu rekla je,da je samo viroza.

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:27:47   
vseved
če otrok kašlja veliko neprestano in se smatra da gre za virozo ga ne pelem v vrtec,če pa zakašlja dvkrat-trikrat kr tko pač  zakašlja poj ga dam v vrtec...
po tvojih besedah sm razumela da si se razburla al pa sm se pač zmotilauser posted image ,drgač pa vsak ve kdaj je otrok za vrtec kdaj pa ne..



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:30:57   
vseved
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Pusti kašelj na miru. Zakaj vsi morate nekaj zdravit,kar sploh ni za zdravljenje.
jaz priporočam sirup samo pri suhem kašlju in to samo zaradi tega,ker grlo zelo rado srbi in non stop se draži


no zakaj bi ona pustila kašelj na miru,seveda jo skrbi in bi rada da se otrok pozdrav,ne sprašuje zihr za brezveze...????

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?