|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 19:13:01   
neja.bor2007
Živjo punce.

Kmalu bom rodila.Hčerko sem samo dojila,sinu pa dodajala.upam,seveda,da bom tokrat tudi polno dojila.
Zanima pa me vseeno,katero prilagojeno mleko uporabljate?
Jaz sem pri sinu 3 leta nazaj hippovega.

Sedaj zelo hvalijo novalac,se mi celo zdi,da je najdražji od vseh.

Kaj pa vaše izkušnje?

LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 19:23:24   
Tanayya29
Ojla.

Jaz kdaj dodam zvečer,in imam novalac.Moj ga fajn prenaša.Drugega nikoli nisem kupila,tako,da za druge ne vem.Mi smo zadovoljni z Novalacom.
Tudi cenovno ne vem kako je z drugimi.Nočna formula novalaca je okoli 8,5 evra.

LP.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 19:25:52   
Anonimen
Jaz imam Aptamil 1 in sem zadovoljna, tega so imeli za dodajanje že v porodnišnici in ker ga je tam dobro prenesel nisem niti sprobavala drugega.
Ima pa Aptamil (oz Milupa) velik asortiman mleka za alrgike, za polivanje, za boljšo prebavo itd. in dobi se ga praktično v vsaki bolje založeni samopostrežni.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 20:18:17   
mišk
Prva dva meseca sem uporabljala Novalac. Po njem je zelo na trdo kakala, zato sem za hec poizkusila Bebo od Nestleja, pa se je blato takoj znormaliziralo. Nekje istočasno so se končali tudi krči!user posted image  Ne vem pa, če zaradi menjave mleka? Uporabljala pa sem prej predvsem Novalac proti kolekom.
Cene:
Novalac navadni 400g: 7,5 evra
Novalac AC 400g: okol 9 evrov
Novalac proti zaprtju 400g: okol 11 evrov
Beba1 800g: od 10 do 12 evrov, odvisno od trgovine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 21:00:12   
bsasab
Jaz dojim in dodajam. Dodajam pa Novalac, sem ga ze v porodnisnici dodajala pa ji je pasal, zato vstrajam pr njem. Sem pa zadnjic probala tudi z Aptimilom, pa ga niti pozirek ni hotela naredit, tako da bomo kar ostali na Novalacu. Kaka normalno, tudi hudih krckov do sedaj nismo imeli, tako da....user posted image user posted image

Mogoce je res drazji kot ostali, sam ce ji pase, se mi teh par evrov sploh ne pozna...

Pa dober tek!user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.1.2008 21:09:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bsasab)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 21:34:49   
lex
Aptamil, ker so ga imeli že v porodnišnici

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 21:35:58   
Anonimen
Jaz sem vprašala v porodnišnici, katerega sem mu dajala (njihovega) in sem potem kupila tistega.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 21:36:46   
december06
Mi smo pa začeli z Aptamilom, ker ga je pil že v bolnici, pa je imel tako grozne krče in smo prešli na Novalac proti krčem in je bilo super. Edino ga je začel zapirat, pa so se tudi krči nehali. Mogoče je povezava. Zdaj imamo Novalac priti zaprtju, saj je trdo kakal tudi po navadnem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 21:37:43   
december06
Sem pozabla dodati, da so cene Novalaca tudi v lekarni drugačne. Na obali so nižje, ker imajo menda za otroške zadeve nižjo maržo.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero adaptirano mleko?
6.1.2008 22:58:54   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: nayya29
Nočna formula novalaca je okoli 8,5 evra.


8,5? Jaz plačam za 1 škatlo NF nekaj čež 9 EUR. jao..... Zgleda, da si že v vsaki lekarni zmišljujejo cene.

Ja, mi smo tudi pribali z Novalacom in ostali tu. Jamo pa 1 in NF. Drugega mleka nismo probali. Jaz sem zadovoljna, čeprav je malo dragi.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero adaptirano mleko?
7.1.2008 12:22:34   
Mat3ja22
tudi jaz uporabljam Novalak, sicer mi dam samo en obrok zvećer. na začetku sem uporabljala NF (pri nas v lekarni je skoraj 10evr , tko da se lekarne res zmišljujejo user posted image ), sedaj pa imam 1, ker mi ni po NF nič dalj spal. to mleko tudi dobro prenaša. moram pa reči, da sem mu vmes 1x dala Aptamil, ker sem videla da je cenovno ugodnejši, pa je vsega zbruhal in to v loku po 5 min. tko da ostajam na Novalaku

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero adaptirano mleko?
7.1.2008 20:51:37   
kristinaj
mi smo od začetka na aptamilu in nimam pripomb, do sedaj, stari smo 9m nismo imeli nobene težave povezane z mlekom. kupujem ga pa v baby centru, kakšenkrat v lekarni.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero adaptirano mleko?
8.1.2008 10:54:51   
jaša2
jaz sem ji najprej dajala Hipp, potem pa sem prešla na Novalac, ker je dosti bolj okusen - še meni, ko sem probala. kak naj rečem,...tak "nežen" je, da te kar "boža" po grlu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero adaptirano mleko?
8.1.2008 12:42:37   
januskica
mi smo imeli najprej Aptamil ... vendar je imela ful krče po njem ... in smo prešli na Hipp ... in ni bilo več težav. user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero adaptirano mleko?
8.1.2008 12:50:57   
neisha80
Beba

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero adaptirano mleko?
8.1.2008 13:43:40   
Anonimen
Ker so Tjaši že v porodnišnici dodajali Aptamil, sem ga tudi na začetku kupila, vendar jo je čisto zaprlo, veliko je polivala po njem, potem sem kupila Novalac in sem ful zadovoljnauser posted image user posted image . Je pa odvisno od otročka, nekateri prenašajo bolje Aptami, drugi Novala, tretji pa spet kaj drugega.

(odgovor članu neisha80)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?