|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero blazino za dojenje izbrati?
24.7.2012 13:01:18   
MioBambino
Uporabnice blazin za dojenje,
katero izbrati in katero ne?
Na kaj naj bom pozorna?

Namen jo imam uporabljati že zdaj med nosečnostjo, za spanje, in po porodu za dojenje.

Točne znamke blazin mi lahko pošljete tudi na ZS, da ne bo reklame.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
27.7.2012 11:23:16   
Inigo
Js mam Theraline. Sicer je stara ze 4 leta, ampak mislim da delajo iste. Kupila sm jo v BC. Notr ima striopor kroglice in si jo res lahk nastimas kakor ti pase.

Meni pri dojenju ni koristla, kr sma mela neke svoje polozaje ;) Sm pa zelo rada z njo spala in prav kmalu jo bom spet privlekla iz kleti.

Se pa spomnem, da se je tamali, ze ko je bil vecji, stiskal z njo in spal glih tko kot nosecnice. Tko da ti bo pomoje prisla v vseh pogledih prav ;)

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
27.7.2012 12:22:47   
cilla
Za dojenje in cartanje, počivanje je (bila) meni super Rika. Ni pa glih idealna za spat z njo, je "rogljičkasta", ne ravna. Je zelo težka, kompaktna v primerjavi s temi iz BC. Midva jo imava kar na kavču za poležavanje, pa škrata not naštimava kdaj, da sta na kavču, a se glih ne moreta odkotačit nikamor user posted image :)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
27.7.2012 16:20:54   
astrid1
Tudi jaz imam Theraline iz baby centra. Brez nje si spanja sploh ne predstavljam. Meni je zelo uporabna, ker si jo lahko napravim v takšne položaje, kot mi paše. Preden sem si jo naročila, me je blazno bolel križ. Sedaj teh težav ni, ker me podpre tam, kjer je treba. Kako se bo obnesla pri dojenju, bomo pa še videli.

Edino kar je, moj dragi se ne more stisniti k meni. Če se hoče, jo morava odrtraniti, drugače pa deluje kot berlinski zid. user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
29.7.2021 21:10:25   
Lelly28 RR
Meni je bilo pa škoda dati toliko denarja za blazino. Spala sem z zvito odejo med nogami in je bilo super. Dojila pa podložena z blazinami ali pa ravno tako z kakšno odejo. user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
30.7.2021 6:15:43   
mojcy1
Jaz sem si blazino nabavila.. In brez nje ne bi zako ugodno zivela trenutno... Koncno spet spim 👍


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero blazino za dojenje izbrati?
3.8.2021 23:37:35   
Tasykaa RR
Theraline zakonnn brez nje nebi spala dobeno noč 😀😀 niti kovter med nogami ni bil isto 🤣🤣 nisem pa potem dojila z njo nič 🙈 samo za spanje je bila top 🤣


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?