|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 16:15:10   
Freycha
Sicer sem šele v petem tednu nosečnosti, a že iščem pravo ime za mojega bambinota. Spola seveda še ne vem, zato iščem tako za fantka, kot za punčko. Ugotovila pa sem, da sem za punčko brez problema našla ime - celo ne morem se odločiti, katerega bi izbrala (trenutno sta favoritki Dita in Pia), dočim za fanta ne najdem nobenega imena, ki bi mi bil všeč. Mogoče zaradi tega, ker si že od malega želim dati fantku ime Tristan, a moj partner temu močno nasprotuje.
Ste imeli tudi vi probleme pri iskanju pravega imena? Ste si lažje izbrali ime za punčko ali za fantka??

lp
Freycha
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 16:24:29   
noe
Za punčko takoj, za fantka pa je trajal skor do konca. Potem pa smo dobili Vida.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 16:26:50   
Petraa
Dokler nismo vedeli katerega spola bo,se nismo nič pogovarjali.Ko se je videlo,da bo fantek.Sem partnerja vprašala kako hoče da mu je ime in tako smo ga tudi imenovali.za drugega otroka bom pa jaz določila katero ime bo

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 16:49:06   
Jacqueline
Za punčko sem takoj našla ime (imela bo dvojno - prvo je 100% izbrano, za druga sta pa 2 v igri).

Glede imena za fantka pa user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 16:52:09   
Anonimen
Ja, za fantke je res veliko manjša izbira. Tudi jaz sem komaj našla pravo ime.

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:16:31   
Anonimen
Jas imam tri fantke in nikoli nisem imela problema z izbiro imena. Za punčko sem imela pripravljeno eno ime. Pa so pač bili sami fantki. Če bi še imela fantka bi takoj našla ime saj jih je kar nekaj zelo lepih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:19:16   
ElaM
Za punco sva imela ime izbrano od 13t. Za fanta, sva se pa še v porodni pogovarjala, kako mu bova dala ime, če bo slučajno fant.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:24:00   
Udb
Jaz sem imela že od začetka občutek, da bo fant...tako da sva izbrala ime samo za fanta. No, potem se je to uzkazalo za pravilno, tako da za punčko sploh nisva izbirala. 

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:24:43   
Freycha
Če ni skrivnost - kako pa si dala fantom ime? Ne bom jezna kakih predlogov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:25:23   
Maxica
Pri nas isto - za punčko bi jih lahko deset izbrala, za fantka smo se pa komaj komaj odločili.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:28:03   
Anonimen
Mišel, Žan, Marcel. Napiši kako se ti zdi.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:28:14   
Vilma
Tudi mene to zanima jilic. Za punčko zbrat ime se mi zdi enostavno, nosim pa fantka. Še 5 tednov imam do roka, pa se še zdaj nismo odločili.
Po mojem bo ime padlo v porodni sobi user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 17:29:25   
Udb
Jaz se pa sploh nisem nobenega imena za punco spomnila - vsaj takega ne da bi mi bilo všeč. Drugače ima pa tudi jaz Marcela.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 18:08:31   
SašaR
Za punčko sva vedela ime od prvega dne, za fantka sva se odločila kar tako pa naj bo kar Blaž med potjo v porodnišnico. Še sreča da je bila pupa.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 18:14:57   
Katrin
Lažje in hitreje sva izbrala ime za deklico user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 18:33:48   
al1*
Pri taprvi sva ime za punčko izbrala takoj in tudi strinjala sva se oba glede imena. Za fanta pa do konca nisva bila enotna, tako da če bi bil fant, bi končna odločitev padla po porodu. Verjetno bi bil Matija.
Drugič smo vedeli da bo fant in smo tudi zelo zlahka našli ime zanj.


_____________________________

lp


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 18:41:29   
Anonimen
Za punčko sva izbrala že pred dvema letoma, za fantka pa nekje v 5. mesecu dokončno, najprej sva imela eno ime, kasneje pa sva se odločila za drugo,... pričakujem pa punčko Zalo  user posted image user posted image .


(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 20:44:46   
lelaval
Za punčko sva takoj našla. Za sina pa tudi, ker je moj že od nekdaj govoril, da, ko bo imel sina, bo Erik. Najmlajši pa smo vsi skupaj izbirli - pravzaprav starejša otroka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 21:16:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Za punčko sva takoj našla. Za sina pa tudi, ker je moj že od nekdaj govoril, da, ko bo imel sina, bo Erik. Najmlajši pa smo vsi skupaj izbirli - pravzaprav starejša otroka.


user posted image Tudi najin sinek bi bil Erik.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 21:17:37   
Jančika_
V prvi nosečnosti sva imela taužent idej za punčko, za fanta sva se komaj komaj odločila. Ampak tadrugič je bilo pa ravno obratno - pri punčki čista tema, za fanta pa milijon idejuser posted image . Še dobro, da je bil spet fant. Za naprej imava pa tudi že izbrano za fanta, za punco pa samo okvirno.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 21:21:08   
spacey
Za sinka je bilo ime že takoj izbrano, v bistvu sem ga imela že 10 let v mislih.
Za pupo je pa bilo malo težje, ampak samo dokler nismo izvedeli za spol. :)


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 21:34:13   
nejcko
Obakrat za punco nismo imeli težav, za fanta pa ajme meniuser posted image Še dobro, da smo drugič dobili punčkouser posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
11.11.2006 21:40:17   
Anonimen
Lažje za punčko.

Za fantka mi ni nobeno res full všeč.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
12.11.2006 10:00:05   
laurago
jaz pa morem rečt da se mi lažje odločamo o imenih za user posted image . u prvo je bla punčka pa smo imeli kar malo problemov pa smo se potem vseeno odločili za ime LAURA....u drugo je bil pa fantek in po želji user posted image  je GORAZD. zdaj sem pa spet noseča in nosim dva user posted image  user posted image ....nevem kaj bi naredili če bi bile dve punčki user posted image . no za imena dvojčkov pa še ne vema ker je zadnič naša punca izrazla željo da bi bila GAŠPER in LIAM....pa nama je res všeč. imela sva pa še izbrano LAN in GAL. bomo vidli kako bo.
katera kombinacija teh dveh imen vam je bol všeč??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
12.11.2006 11:00:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ja, za fantke je res veliko manjša izbira.


No, ta je pa dobra. Od kod si pa to potegnila, Splišni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?