|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero knjigo
21.6.2009 0:14:27   
Anonimen
priporočate za razumevanje najstnikov?  Da je enostavna in hkrati tudi poučna?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero knjigo
22.6.2009 22:24:52   
pekica
Jaz sem si nabavila dve knjige ki se mi zdita zelo dobre glede najstnikov. Prva je od Dr.Alain Braconnier : Kako razumeti mladostnika (Vale Novak založba), druga pa Jane Nelsen in Lynn Lot: Pozitivna disciplina/ reševanje sporov z najstniki.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero knjigo
24.6.2009 20:39:06   
sanja nk.
Otrok v formi je dobra user posted image , to imam jaz, drugače pa ne vem, knjig pri tem ne rabiš, saj znamo vsi spraševat in odgovarjat user posted image ., so pa drugače tiste knjige...o najstnikih posebej za fante in dekleta

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero knjigo
6.8.2009 6:57:39   
Jožica Č.
user posted image nevem kaj bi tu rabil knjige .Če ti že prej odgovori kot končaš ,pa sploh neve ,kaj boš -ali vprašal ali pa prosil.To  sem že enkrat dajala skozi pri prvi hčeri ,ki pa je že zdaj sama mamica ampak imam 100 %občutek, da le ni bilo tako hudo kot je sedaj. Pa mislim, da mi nobena knjigaa nebi pomagala samo miniti mora pa potem začnejo drugačna razmišljanja teh mladih

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?