|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 12:07:58   
romy
Zdravo,

Sin (3,5 let) že ves dan jamra da ga boli lulček, ko mi ga končno uspe nahecati, da sem pogledala, sem videla na lulčku, pod kožico, rdečo glavico...že na pogled je videti da ga res boli.

Doma imam kremo CANESTEN in GARAMYCIN. Katero naj uporabim?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 12:37:32   
juniorka
Jaz pri mojem sinu, ce je kaj bolecega, najprej sudocrem uporabim. Ponavadi pomaga. Canestena pa ne bi...

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 12:43:43   
respect
Canesten

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 12:50:56   
respect
http://med.over.net/forum5/read.php?46,5270696,5270696#msg-5270696

Brez skrbi se uporablja canesten pri otrocih

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 13:34:09   
romy
No, medtem sem že uporabila kremo GARAMYCIN user posted image
3 uporabnice, 3 različna mnenja... user posted image
ne vem no, ampak sudocreme jaz ne uporabljam za take stvari, bolj za suho, razpokano kožo, pleniščne izpuščaje, rdečo ritko, razne pike in praske,...al pa kar tako, kadar moramo kaj namazat, ker ga kao boli, pa jo uporabim user posted image

Ampak res ne vem ali CANESTEN ali GARAMYCIN. Spomnim se da sem obe dobila na recept, in da sem jo uporabljala za neki podobnega, ampak pojma nimam kva je razlika.

Če še katera kej ve. kar na dan z besedo...user posted image

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 13:49:13   
emma83
Če se ti zdi, da je bakterisjko vnetje, namaži z Garamycinom. Jaz bi na prvo žogo rekla, da je in bi tudi namazala z antibiotičnim mazilom. Upam, da bo hitro bolje.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 14:01:30   
romy
EMMA83 - A garamycin je za bakterijsko vnetje?
Za kaj pa je potem canesten? A za gljivično user posted image
Kako sploh prepoznaš to? Ej, to me tako user posted image jezi vedno, ker ne prepoznam za kva gre...vedno ko pridem v lekarno po sirup, če otrok kašlja, pa me vpraša...kako pa kašlja, suho, mokro, se izkašljuje, se ne...bla...bla... kakouser posted image naj vem? Pač kašlja in to FULL user posted image no, to je samo en moj primer
Priznam nimam pojma, to je moja šibka točka user posted image

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 14:09:07   
emma83
Ja, garamycin je antibiotik in je za bakterijsko vnetje, canesten pa za glivično. Ponavadi so pri glivičnem vnetju še bele pikice zraven, ločiš ju pa ful težko. Če ne pomaga ena zadeva, bo pa druga. V skrajnem primeru pokliči v ZD in vprašaj za nasvet.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 14:14:02   
romy
ok, hvala...bom zdaj kar to uporabljala kakšen dan, dva pol bom pa vidla. Nima pa nobenih belih pikic....

Sej bi poklicala v ZD pa vem da bi jih slišala, ker uporabljam stare kreme kar po svoji presoji user posted image (naj omenim, da so kreme še uporabne)

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
4.2.2014 15:33:31   
respect
Dvomim,da ima otrok bakterijsko vnetje. Uporabljaj canesten . ne rabi imeti belih pikic

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.2.2014 16:07:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu respect)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
7.2.2014 20:55:03   
sanelaa
Evo, pri nas isto; star tri in pol, lulček ga srbi, ko mu kožico potegnem dol pa rdečica, kot bi se mu nekaj pod kožico luščilo. Smo to že enkrat imeli, bili pri pediatrinji pa nam je naročila umivanje s fiziološko. user posted image
Smo potem že takrat in zdaj na lastno pest uporabili canesten, da se stvar malo izboljša, pa gatice operem na 95, z minimalno praška, brez mehčalca.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero kremo uporabiti za boleč lulček
18.3.2014 10:47:49   
dreamhorse
Ce mažeš canestenom, in če je po 3 dneh v redu, maži še kak dan ali dva... glivice je treba mazat še po tem, ko jih na videz več ni, saj se drugače rade hitro prikradejo nazaj.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?