|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj hodite po njih?
6.9.2007 9:04:49   
*alja*
Mal me skrbi da bi user posted image bila predolgo tam. Ta teden hodim po njo ob 12 uri, drugi teden pa bom začela po njo hodit 14.30. Ali je to predolgo za 2 letnico?
Prej pa nemorem it po njo user posted image !

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 7.9.2007 1:04:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:08:37   
Anonimen
pvi in drugi dan je bla tam od pol 8h do pol 11 (pripeljala na zajtrk in šla po 3h urah ponjo). včeraj od 7h do 12h (sem jo pustila na kosilu), danes od 7h do 2h (po še spala tam upam). stara je 3

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:08:46   
Gordana-3
moji dve bosta v vrtcu od 6.00 do 15.00, stari pa sta 1 in 3 leta. toliko tebi v tolažbo ....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:10:09   
Stefka
Jaz ju obe oddam ob sedmih, mož ju pobere ob pol štirih.
Je že tako, da v službi nikogar ne zanima koliko časa imaš otroke v vrtcu. Žal.

Se vozim dobro uro v eno smer v službo, tako da imam pravzaprav sreči, da mož dovolj zgodaj neha. Sicer si ne znam predstavljati kako bi to speljali. user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:11:10   
dory
nedolocen cas bo hodil domov po kosilu....le se mal predolgo spi popoldne, tko,da imam moznost,da svojo 3-4 urno kitico odspi doma...potem pa bomo vidli kaj in kako...aja star je pa 3leta...

kasneje pa,ko bi ze lahko kej odspal v vrtcu, ga bomo pa najkasneje prisli iskat ob dveh-pol treh...


< Sporočilo je popravil teja. -- 6.9.2007 9:14:16 >

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:11:36   
Anonimen
aja sem islna da govoriš zdej za čas uvajanja. ja k bo redno bo tam od pol 7h do pol 4h. 9 ur. boh pomagej. ne vem kako naj bi šla prej iz službe jo iskat??!!

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:15:14   
Enolla
O kar je v vrtcu pride med 7.50do  8.00 zjutraj (peljem jasz) in gre ob 15.30 do 15.40 (dvigne mož). Se pa teh ur "strogo" držimo ves čas. Če mož ne more ob tej uri, si vzamem jaz pol urce fraj, da se držimo ure.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:23:25   
Strawberrie Cherrie
gdaj = kdaj

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:26:52   
Lunca1
Naša je bila prvi dan do 12h, drugi dan sem jo prišla iskat ob 14h, pa je spala še do 15h (sem pridno čakala), včeraj pa jo je šel moj iskat ob 15.45, pa je bila že zadnja iz skupine. Bil je samo še en starejši fantek. Se mi je kar zasmilila. No samo ni nič jamrala. Danes jo bo šla pa verjetno iskat kar tašča enkrat od 14.30 - 15h, ker moj dela, jaz sem pa na bolniški.user posted image  Se  mi kar mal smilijo otročki, ker tako dolgo delamo. Pa imam v redu službo in delam do 15h, samo da se iz LJ do Kranja pripeljem, pa mine skoraj ena pa smo okrog 16. ure.user posted image

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:27:54   
Lunca1
Si sploh ne predstavljam kako je pri tistih, ki delajo do 18h. A vam hodijo otroke iskat stari starši?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:27:54   
Špacka
 
Od začetka imamo tak ritem, pride okoli 7.30, iskat jo gremo okoli 15 ure.



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:28:23   
BLAŽIKA
Jaz jo peljem nekje do 8 ure zjutraj in grem po njo ob 13.30, ko se naspijo in končajop z kosilom. Že prvi dan se ji je tako dopadlo, da je kar ostala in tam spalauser posted image , me je zelo presenetila in tudi od ponedeljka do danes vsak dan tam spi. Držim pa se zaenkrat te ure 13.30, ker sem še doma in imam čas. Kasneje pa bo ostala do 15.30, ko bo šel ati po njo, mami pa bo v službi. Stara pa je dve leti in sedem mesecev.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:36:47   
srki
Ko je bil prvič v enem drugem vrtcu, je bil v njemu od 5.30 do 15.30user posted image . Drugače ni šlo.

Sedaj pa je ob 7.30-8.00 in ga gre mami iskat nekje po 14.00 uri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:38:07   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Si sploh ne predstavljam kako je pri tistih, ki delajo do 18h. A vam hodijo otroke iskat stari starši?


Delam do 15.00, vendar se vozim  domov eno  uro, takrat je vrtec že zaprt, zato ja, mi ga hodi iskat v vrtec mami.

Ne vem, kako bi bilo, če res nimaš koga,  ki ti gre otroka iskat v vrtec ali pa v šolo, če seveda sam ne moreš priti pravočasno.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:45:07   
Lunca1
No isto kot pri nas, s tem da je naš vrtec odprt do 16.15, samo če se na Celovški zabaše, ti lahko pot podaljša tudi za 45 minut.user posted image  zato bomo mi verjetno tudi prakticiral babica taxi.

Aja smo pa dali pa prošnjo za vrtec, ki dela vsaj do 17h, pa nismo prišli zraven.user posted image  Moj namreč običajno ne pride domov pred 17. uro.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:52:38   
tinkamiška
Ja, zdej v času uvajanja hodim po njo po kosilu-okoli 11.30, tako, da še spi doma. Drugi teden, pa bomo poskusili, da bi spala v vrtcu. Jo peljem tja med 8 in 9.
Drug teden pa jo bom začela vozit tja med 7.30 in 8 uro in jo prišla iskat, ko se bo zbudila. Vrtec je pa odprt samo do 15.15user posted image Moj mož dela do 15ih in se vozi do vrtca približno 30 minut, dokler bom doma ne bo problema in tudi kasneje si bom poskusila prilagodit svoj delavnik...res ne bi rada, da bi bil moj otrok zadnji, ki bi ga starši prišli iskat. Če res ne bo šlo drugače, bosta vskočila babi in dedi...Je pa stara 20 mesecev.

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 9:56:57   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Si sploh ne predstavljam kako je pri tistih, ki delajo do 18h. A vam hodijo otroke iskat stari starši?


Ja, lahko rečem, da imam srečo, da moji starši to radi naredijo.



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 10:31:39   
žarnica
NO,naša dveletnica je v vrtcu od 8h do 12h-po kosilu gre domov. Tako bo celo leto,razen,če ne bo izrazla želje,da bi tam spala,saj sem jaz na porodniški in ji ni treba biti dlje. KO bom pa spet v službi,bo pa druga pesem

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 10:33:53   
diva 4
Naj te potolažim. Naša Ana je šla v jasli z 11m.En teden sem jaz delala dopoldan in sem šla po njo okrog 13.30, drugi teden pa sem delala popoldan , ati pa do 16ih in je šla zato iz vrtca , ko je on prišel ponjo - najhitreje ob16.30.
Na žalost pač ni šlo drugače. Jaz mislim da je nekje do tretje ure čisto normalno , če gre otrok domov.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 10:45:32   
cindi
Haj!
Enej, ki je star dve leti in pol. Je ta teden prvič začel hoditi v vrtec v MS. V četrtek in petek smo bili na uvajanju po dve uri. V ponedeljek sem šla po njega pred kosilom, v torek po kosili, včeraj pa je že spal tam. Odločili smo se, da bomo hodili po malega okrog pol treh. Mislim, da ni dobro, da otroka prehitro jemlješ ven. Čeprav imamo ful probleme pri uvajanju user posted image , ker histerično joka že doma, ampak čim prej pade not tem bolje. Priznam pa da sem ted ni zelo nesrečna, ker se Enej user posted image ampak upam, das ebo navadil. Če boš user posted image predčasno jemala z vrtca se bo tako navadila, pa bo samo hujše.

lp,c.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 10:47:55   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

gdaj = kdaj

jaz sem tudi zato temo odprlauser posted image user posted image
grozne smouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 10:53:06   
Luckica
v vrtec gre ob 7 uri ga mož pelje,ponj pridem jaz okrog 15 ure.Sem pa drugače doma in ne v službi

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 11:09:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Luckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 11:11:35   
*sanela*
Peljem ga ob 7.30 in iskat ga grem ob 15!
Če pa podaljšam, ga gre iskat soseda!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: gdaj hodite po njih
6.9.2007 11:32:35   
total
Zdaj smo sicer na uvajanju in pride not za 2 ure in grema domov,bo pa not od 7..00 pa dokler ne pridem po njega,bo pa čisto odvisno,kakor bom delala.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?