|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj po laparo in histero
23.2.2009 22:02:08   
tweety83
ste dobile dovoljenje od ginekologa tiste, ki ste dale skozi laparo in histero, da lahko začnete delati na user posted image ?

V kolikem poskusu vam je uspelo?

Jaz imam v četrtek pregled po operaciji po (po mesecu in pol) in upam da dobim zeleno luč.


Lpuser posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 24.2.2009 17:24:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj.....
23.2.2009 22:15:43   
juniorka
Meni je rekel, da naj takoj začnemo, da ima dost primerov, ko se takoj prime... samo nisem mogla preizkusit, ker je bil moj odsoten1

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 8:00:43   
ursa30
imela sem histerosokopijo. počakati sem morala en mesec, da sva šla lahko v akcijo user posted image
sedaj sem v 3. krogu

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 8:17:19   
S*
Imela sem laparo in histero, zeleno luč sva dobila po 6 tednih, vendar se po skoraj enem letu še ni nič prijelo user posted image .

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 9:06:12   
kejti

Meni je ginekolog po laporo in histero (imela sem decembra) dal zeleno luč po končanem 3. ciklusu.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 11:19:21   
anci banci
nama je rekel  da lahko takoj in sva začela  user posted image  7 dni po laparo in histero... prijelo se ni nič in po 6 mesecih sem šla v postopek umetne oploditve, ki pa je uspel v prvo... 16.7 čakamo user posted image

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 11:36:37   
Kliki
Jast sem imela laporo pa sem mogla počakat do prve M.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 12:09:51   
giotti
Po histeroskopiji sem "dobila dovoljenje" po prvi pravi svoji M (ne tisti, sproženi po prenehanju jemanja tabletk). Ker pa me je prva prava M tako zelo bolela, sem raje počakala še eno M. Tudi druga me je ful bolela, tretja pa ne več.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 13:34:53   
Kelsi37
Meni pa niso nič povedali kdaj lahko spet začnemo poskušat. Samo, da naj se naročim na pregled 3-4 tedne po operaciji. Sem pa imela laparoskopsko operacijo. Ostranili so mi eno cisto na jajčniku, pa le tega so tudi prerezali in ščistili, pa imela sem tudi edometirozo že precej razraščeno, menda, da so večino počistili. Tako, da sem imela po operaciji še dva dni drenažo in sem bila ta dva dni na intenzivi. Drugač pa je bilo ok. Me je pa malo kar strah gelde na mojo starost in kako zanosti. Imam pa eno dobro lastnost - mlajšega pratnerja user posted image .

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 15:10:47   
čebelca2
ojla.

a je pregled po histeroskopiji potreben? men ni zdravnik nič reku, sem imela pa samo histeroskopijo (nič laparo).



(odgovor članu Kelsi37)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 17:03:38   
ursa30
jaz nisem imela nobenega pregleda po posegu, histeroskopijo sem imela novembra. ko sem klicala svojo G za kontrolo mi je rekla, da naj pokličem čez pol leta, če do takrat ne bom zanosila..user posted image pri njej pa so dolge čakalne vrste in bi mogla čakat 3 mesece, da bi me vzela na pregled.
zamenjala sem G in imam zdaj pregled aprila.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 18:03:59   
čebelca2
ursa30, a si mela pred odstranitvijo pregrade težave z zanositvijo? mislim, a si zanosila pa imela ss ali sploh nisi mogla zanosit zaradi pregrade?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 18:24:07   
ursa30
v dveh letih mi ni uspelo zanositi, zato sem šla na pregled k svoji G, ki mi je odkrila pregrado..

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj.....
24.2.2009 19:17:50   
lambada
Jaz tudi nisem mogla zanosit, ker mam pregrado. Kako bo ko bo odstranjena pa vam sporočim. Upam, da čimprej zagledam user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj.....
25.2.2009 7:56:44   
waiting
Tudi jaz sem imela odstranitev pregrade
in mi je ginekolog svetoval naj jemljem do konca tabletke
tako da se menstruacija normalno razvije
potem pa veselo na delo user posted image


(odgovor članu lambada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj.....
25.2.2009 13:21:46   
ziva1
Tudi jaz nisem zanosila v letu in pol, pa sem odšla na laparo in histero in so mi odstranili "majhno pregado", drugače naj bi bilo vse v redu. Me je pa zanima ali je ta majhna pregrada res lahko vzrok da še nisem zanosila. Kolikor sem prebrala na forumih so po tej operaciji zanosile punce z "velikimi pregradami" ali pa so imele še druge probleme.

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj.....
26.2.2009 20:30:47   
kittyy
ojla,sem nova tukaj na tej strani,....
a se katera caka da poklice prvi dan M v aprilu in pol histeroskopija,...
lani marca sem bila na laparo,...
upam da se bo zdej posrecilo in dobiva user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj.....
27.2.2009 16:04:18   
čebelca2
a veš kaj? to si zdravniki vsak po svoje tolmačijo kaj pomeni velika pregrada. ko sem imela uz pregled da bi ugotovili če imam pregrado, mi je reku, da je ful velika, čez tretjino maternice. na pregledu oziroma pogovoru z zdravnikom (drugim) pred HSC posegom pa mi je ta zdravnik reku, ja bomo odstranl to malo pregradouser posted image whatever... vsak po svoje. moja je bila 2,5 cm... in še vedno ne vem al je bila velika ali mala.... sicer ni važno, glavno da je več ni.



(odgovor članu kittyy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj.....
27.2.2009 16:06:50   
čebelca2
pa še to, men so odstranli pregrado, pred tem sem imela 2x SS, 1. zanosila nenačrtovano, drugič namenoma in takoj v 1 mesecu (ko sva začela delat na tem)... 

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj.....
15.3.2009 8:49:53   
Kelsi37
Kako pa je izgledala tvoja umetna oploditev. Ali se je zdravnik sam odločil zanjo ali si ti rekla da bi to poskusila.  Jaz imam občutek, da bodo poskusili vse kar je možno prej, šele potem to, kar pa pomeni čakati še nekaj časa.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj.....
15.3.2009 10:15:33   
Rakica_80
Kelsi za umetno oploditev se ne odločiš TI, ampak tvoj zdravnik v neplodnostni ambulantim s tem, da moraš imeti vse preiskave vključno z Laparo ali Histero!!
Jaz ti iz srca želim, da zanosiš naravno in probaj čim manj razmišljat in čim več delat!!!!!user posted image user posted image user posted image
pa pa
BEBIII

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Kelsi37)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj.....
15.3.2009 10:58:36   
Kelsi37
Jaz sem že imela laparo in histero, pa cisto so mi odstranili, imam pa tudi zadebeljene jajcevode, pa še (razširjeno) endometirozo. Sedaj me je dal zdravnik na klimofen za 3 mesece, no bomo videli. Vsekakor se bom pustila presenetit.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?