|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 14:40:15   
TTB
Zdravo!

Moja pikica je stara 6 mesecev. Zanima naju kdaj ji lahko ponudim pomaranče, mandarine in podobno!

Hvala za odgovore

LP Tanja:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 14:48:25   
puri
Jaz sem jih mojemu po malem (mal sokca) že pri 5-ih mesecih!

lp:)

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 15:32:58   
NinaŠ
Agrume menda do 1 leta odsvetujejo :zmeden: , jaz sem jih amžetu začela dajati pri 8 mesecih. LP

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 16:47:40   
viva
Meni je patronažna rekla, da ji lahko dam pomarančo že pri 5.-6. mesecih.

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 17:20:31   
puri
Ja, viva, men je tut to patronažna rekla, saj če se prav spomnim, imava isto ane?

Ene rečejo tako, ene pa tako- komu potem verjeti?:zmeden:

lp

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 17:46:47   
frutka_
Jaz mu dajem npr. krhelj mandarine in on posrka sokec ven, enako s pomarančo. Vendar ima dosti raje mandarine.Star je 6 mesecev in mu dajem te mendarince od Božiča naprej.
Kivija še ni jedel, dajem pa mu mango, dinje, avokado, skuto, breskvice vložene, fige, suhe marelice, slive, maline, robide, borovnice, jabolka, banane...

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 18:03:32   
puri
Frutka, kako mu pa ti daš suho sadje?:zmeden2:

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 20:15:31   
frutka_
Suho sadje običajno narežem na manjše kose in ga malo povrem, da se zmehča nato to primešam h grisu ali pa drugemu sadju. Nimam več idej kaj dati za jest, če pa je zdaj tako slaba sezona za sadje in zelenjavo.

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 21:43:34   
puri
Ja, sedaj res ni veliko sadja na izbiro, jaz kupim nekaj kar zamrznjenega, tisto kar se sedaj ne dobi sveže!

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj pomaranče
11.1.2005 23:01:14   
frutka_
Jaz imam še zamrznjenih nekaj malin od poletja ampak ni več veliko. Katero zamrznjeno sadje pa kupiš puri?! Kakšne maline in to ali še kaj takega?

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj pomaranče
12.1.2005 7:42:04   
puri
Ja, frutka, kupim maline,robide, pa borovnice, potem se pa tut že kar neha, majo še gozdne sadeže, pa jih nisem še kupla, ker so notri jagode, pa tut same jagode prodajajo, samo s tem je še mal za počakat, zaradi alergij!
V skrinji imam drugač tut še nekaj marabel od poletja.

:)

(odgovor članu TTB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?