|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj smoki, čebula, česen?
15.3.2008 16:17:51   
_annela_
kdaj naj bi mu ponudla smoki,ter cebulo,česen?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.3.2008 7:39:44 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj
15.3.2008 18:00:52   
Naja30
Čebulo in česen lahko, ko začne jesti z vami, okoli 10m.

Moja je stara 15m in smokijev še ni jedla. Me je kar malo strah, ker se je kolega skoraj zadušil z njimi user posted image

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj
15.3.2008 19:15:13   
Paštetka
Smoki po enem letu, ker vsebuje arašide. Čebulo, česen pa tam okrog 8 meseca, ko lahko že vse je. Seveda česen v špinači, čebulo v krompirju (praženo) lahhko že prej. Jaz sem mojimo česen in pražen krompir že od 6,5 meseca dajala.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj
15.3.2008 19:23:14   
April
Smokija ne rabi, ne vem zakaj bi mu ga potem ponujalauser posted image  Raje mu daj košček kruha v roke. 

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj
15.3.2008 19:55:52   
pikalonca
Naša tavečja smokija ni jedla pred 1,5 letom ,ker me je bilo strah da se ji bo zalebil na nebo ali da se ji bo zaletelo. in pri tadrugem tudi vem da ne bom nič hitela, saj je še toliko stvari s katerimi se otrok lahko "posladka".

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj
18.3.2008 15:32:06   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Smoki po enem letu, ker vsebuje arašide. Čebulo, česen pa tam okrog 8 meseca, ko lahko že vse je. Seveda česen v špinači, čebulo v krompirju (praženo) lahhko že prej. Jaz sem mojimo česen in pražen krompir že od 6,5 meseca dajala.



A veš, da se že nekaj časa sprašujem, če lahko dam malemu pražen krompir s čebulo. A paradižnik si tudi že probala?? naj se ga ne bi dajalo do 1. leta user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj
18.3.2008 22:50:44   
Anonimen
Smoki? user posted image  Zaradi arašidov, ki so zelo alergeni, ga naša (13 m) še ni jedla in ga tudi še lep čas ne bo. To pa res ni hrana, okrog katere bi te moralo skrbeti, kdaj začeti z uvajanjem. Čebulo pa sem dala kar kmalu, mesec ali dva po začetku uvajanja, česen pa še kasneje.

< Sporočilo je popravil hothien -- 18.3.2008 22:51:08 >

(odgovor članu pajac)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj
20.3.2008 15:41:39   
Paštetka
Pajac, jaz sem ji že dala pražen krompir. paradajza kot samostojnega ji še nisem dala, ker je starejši sine razvijal še po 1 letu nanj alergijo. Je bil skoz pikast okrog ust. Sem ji pa dala že skorjico pice, kjer so bili gor pelati za žulit, pa ni bilo ničesar. Saj rob pice je itak kot kruh.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj
20.3.2008 21:13:37   
BlackyMouse
Jaz bi namesto smokijev dala palčke, grisini ali kako. Moj 8 mesečnik jih obožuje in lepo je.. 

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj
20.3.2008 21:29:04   
SOULatka
smoki, čips, palčke,...vso to pardon-sivnajrijo...ne!

jaz mislim tako:dokler jaz zbiram kaj je in nima vpliva na hranenje, bo jedel čim bolj zdravo!

še preveč bo čipsa in čokolade in tega...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj
21.3.2008 11:38:25   
MissLady
Smoki je pa res sama svinjarija... tudi jaz mu ga ne bom ponujala. Bo sam še prehitro posegel po njem. 

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj
22.3.2008 11:47:26   
saskija
smoki nikoli- še prehitro pridejo do njegauser posted image .

čebula, česen pa odvisno v kakšni obliki in količini. Če je česen v prahu lai kot začimba ni problema že pri 8 mesečniku. Pražena čebula pa zelo napenja in itak ni zdravo recimo praen krompir s čebulo.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?