|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj začeti z mlečnimi kašicami?
9.8.2010 18:27:12   
*lena*
Zanima me, kdaj ste začele dodajati kašic (Milupa ovxsene, riževe) 6 mecečnemu dojenčku.

Namreč začela sem uvajati GH, začela sva z korenčkom. Potem mu bon dolala kolerabo, bučke, krompir. Kdaj pa naj mu dodajan 2, 3 obroke in kdaj kašico? Zvečer bi mu rada dala kako kašico, da bi dalj časa spal ponoči. Samo nočem mu jo prehitro dodati, da ne bi bilo preveč za začetek.

Hvala za nasvete

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 9.8.2010 21:31:27 >


_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ ZAČETI...
9.8.2010 19:54:17   
gaya24
Pri 5,5m sem mu začela dodajat gosto hrano (korenček,jabolko, špinačo in potem postopno še ostalo sadje in zelenjavo), kašice pa tudi, saj ti piše gor katere so od 6m dalje. Jih lahko kamot daš za večerjo, da bo dlje spal :) (če boš mela srečo).

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ ZAČETI...
9.8.2010 19:57:59   
*lena*
a si mu kašico takoj dala. Mislim ze po nekaj dneh uvajanja goste hrane?

_____________________________

Lena

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ ZAČETI...
9.8.2010 22:56:58   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: *lena*

a si mu kašico takoj dala. Mislim ze po nekaj dneh uvajanja goste hrane?

Jaz osebno ne. Začela sem z zelenjavo (pri 5,5 mesecih). Vsake 3 dni nov okus, da se je navadila. Ko je sprobala vse vrste zelenjave, smo imeli 1. obrok GH in počasi pričeli uvajati 2. obrok: sadje. In spet vsake 3 dni nov okus. Potem sem začela zelenjavi in sadju dodajati žitarice. Šele po cca. 2 mesecih sem kot 3. obrok uvedla večerno žitno-mlečno kašo. Ni bilo potrebe prej. Prvič, ker sem jo dojila in drugič, naša punca je kar močna in je nisem hotela po nepotrebnem rediti (tudi po nasvetu P).

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ ZAČETI...
10.8.2010 7:17:53   
Zala01
So mlečne kašice že od 4. meseca dalje, brez glutena in sladkorja (npr. od Hippa je kar velika izbira).  Jaz sem zvečer ok. 5. meseca počasi začela s temi mlečnimi kašicami na žlico, na začetku malo redkejše, pol pa že bolj goste. In šele kasneje, čez kakšnega pol meseca z zelenjavnimi kašicami za kosilo in sicer na tak način kot je opisala predhodnica. Še kasneje pa s sadjem. Zdaj je star 7 mesecev in ima 3 goste obroke na dan (dopoldan sadni, za kosilo zelenjavni, zvečer mlečna kašica), ostalo mleko.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ ZAČETI...
10.8.2010 22:09:17   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

So mlečne kašice že od 4. meseca dalje, brez glutena in sladkorja (npr. od Hippa je kar velika izbira).  Jaz sem zvečer ok. 5. meseca počasi začela s temi mlečnimi kašicami na žlico, na začetku malo redkejše, pol pa že bolj goste. In šele kasneje, čez kakšnega pol meseca z zelenjavnimi kašicami za kosilo in sicer na tak način kot je opisala predhodnica. Še kasneje pa s sadjem. Zdaj je star 7 mesecev in ima 3 goste obroke na dan (dopoldan sadni, za kosilo zelenjavni, zvečer mlečna kašica), ostalo mleko.


se strinjam.mi smo stari skoraj 5 in veselo papcamo mlečne kašice,tuišpo nasvetu P.po tanovem naj bi gluten že sprobali do 6 meseca.povedala P.no mi bomo 1x do 7.tako kot je bilo do sedaj.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ ZAČETI...
17.8.2010 22:40:26   
tanjaklemen
ja men je zdravnica rekla ko po star 5 mescu pa mal mu moram pocasi dajati koruzni zdrob da bo do 6.mesca ze prisel do glutena

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?