|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo bo jokal za njih...?
20.3.2006 21:56:57   
hal9k
Danes minevajo točno tri leta odkar so podivjane horde pod zastavo največjih zločincev 21 stoletja pričele ples smrti. In Slovenija je zraven. Sramota.
"Mi ne štejemo mrtvih civilistov" se je"pohvalil general Tommy Franks že pred časom.  Pfej...Kdaj bo konec te morije...? user posted image Se oproščam če sem komu "pokvaril" večer ampak mogoče je včasih treba videti kaj takega..vsaj vsake tri leta enkrat če že drugače ne...ja...tako gre to, ko svet zapre oči...

"What goes through George Bush’s mind when he sees the dead bodies of Iraqi women and children loaded on the back of a pickup truck like garbage?

Is there ever a flicker of remorse; a split-second when he fully grasps the magnitude of the horror he has created?

March 15 was another defining moment in America’s downward moral-spiral in Iraq. Eleven members of an Iraqi family were killed in a wanton act of slaughter executed by American occupiers. Photos taken at the scene show the lifeless bodies of young children, barely old enough to walk, lying motionless in the back of a flatbed truck while their fathers moan inconsolably at their side.

What parent can look at these photographs and not be consumed with rage?

The US military openly admits it attacked the house in Ishaqi where the incident took place. Reuters reports that, “Major Ali Ahmed of the Ishaqi police said US forces landed on the roof of the house in the early hours and shot the 11 occupants, including five children.”

“After they left the house they blew it up”, he said. “The bodies, their hands bound, had been dumped in one room before the house was destroyed,” (policeman) Hussein said. Police had found spent American issue cartridges in the rubble.” (Reuters)

The autopsy report at the Tikrit hospital said, “All the victims had gunshot wounds to the head”. ...
"...

http://www.informationclearinghouse.info/article12404.htm


This presents about 4,000 photographs showing the Iraq War killing and maiming, most from the Associated Press's archive and others from sources listed. The photographs were obtained from a library which provides its members free online access to the AP archives along with many other electronic collections.

http://iraq-kill-maim.org/


_____________________________

Zbirkomat (menjava sličic, stripov,...Nodi, Životinjsko carstvo, FIFA, Princeske...) -> http://zbirkomat.somee.com/default.asp

Moj radio
http://www.mediamaster.com/myradio/hal9kMM.pls
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo bo jokal za njih...?
23.3.2006 8:43:33   
Anonimen
Res je zelo žalostno, kar se dogaja v Iraku, še vedno... user posted image  user posted image  user posted image  Pa tri leta je že???? user posted image

(odgovor članu hal9k)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo bo jokal za njih...?
24.3.2006 8:55:09   
india
Ne morem verjet, da se to res dogaja na naši ljubi Zemlji!user posted image user posted image user posted image

Pred dnevi sem dobila mail,ki primerja otroke v razvitem, bogatem svetu, z bogimi, afriškimi otročki.
Na eni strani otrok, ki odklanja zelenjavo, na drugi strani pa revček,ki te zelenjave nikoli ni in ne bo videl. Naši malčki se bunijo,ko morajo v posteljo, oni revčki pa postelje sploh nimajo.
In adidaske....naši izbirajo med nevem kolikimi modeli in barvami, afriški otročki imajo obute plastenke od Cocacole, povezane s trakci.user posted image user posted image user posted image

In me se veselimo vstopa v ta umazan svet nasilja!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo bo jokal za njih...?
1.4.2006 0:05:55   
frutka_
Ni mi hudo za vojake...res ne...v vojno so stopili prostovoljno in s premislekom...hudo mi je za nedolžne ljudi...predvsem za otroke, dojenčke...ti reveži niso imeli niti možnosti da bi živeli...odvzete so jim bile vse pravice do igre in srečnega otroštva...te stvari so mi nerazumljive...raje bi se fajtali na velikih poljih kot nekoč...daaaaaleč od civilistov...sami...na travniku... vsak na svoji strani...tako pa...

V tem ni nič plemenitega kot menijo amerikančeki...da rešujejo svet...makaki, še sebi ne znajo pomagati pa se vtikujejo v druge kulture...bedaki...fuj!

(odgovor članu hal9k)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?