|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo pozna koga ki bi
17.7.2009 0:39:44   
hillmagic
oddal stanovanje za daljše obdobje v Škofji Loki. Pa da bi bilo cenovno ugodno. Gledam oglase, lepim svoje oglase da iščem stanovanje, kličem ljudi, oni mene nazaj, hodim na oglede stanovanj pa so vse cene precej visoke. Jaz pa si moram nujno zrihtat stanovanje še predno mož pride v Slovenijo. A katera pozna koga, imate kakšne veze ali poznanstva v tem koncu. Bi mi zeloooo prav prišlo. Lažje prideš do ugodne cene če te kdo pozna in te priporoči ali kaj podobnega...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo pozna koga ki bi
17.7.2009 10:45:35   
Zamima
A pride v SLO živet? Super! user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo pozna koga ki bi
20.7.2009 14:25:13   
hillmagic
Midve sva ze v Sloveniji z punco mojo. Mož pa pride v septembru. Ker "doma" ne moremo biti in hočemo  priti do stanovanja. So pa cene bolj ugodne če kakšem koga pozna..itd..
Se bo že našlo nekaj. V praksi imam že to da mi upanje ne umre. Tako da upam na najboljše in zraven migam da ni kaj za rečti.

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 20.7.2009 14:27:27 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo pozna koga ki bi
28.7.2009 23:04:21   
hillmagic
a kdo pozna koga ,,, mogoče user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo pozna koga ki bi
31.7.2009 23:47:26   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

a kdo pozna koga ,,, mogoče user posted image

mogoče:) :)

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo pozna koga ki bi
2.8.2009 1:28:46   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

a kdo pozna koga ,,, mogoče user posted image

mogoče:) :)


mogoče kdo kaj ve

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo pozna koga ki bi
5.8.2009 14:11:20   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

a kdo pozna koga ,,, mogoče user posted image


sem že smešna, ampak mogoče se bo pa našel kdo ki koga pozna? Nikoli se ne ve, a ne ;)

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo pozna koga ki bi
5.8.2009 14:15:12   
Volga
Žal ne poznam nikogar od tam, ampak sem pa zelooooo vesela zate  user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo pozna koga ki bi
5.8.2009 23:03:53   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žal ne poznam nikogar od tam, ampak sem pa zelooooo vesela zate  user posted image


Hey Volga Tudi jaz sem vesela, da se nam bo vse skupaj lepo sestavilo. Drugi teden imam glavno vožnjo za vozniški izpit. Upam, da mi rata iz prve narediti. Delam tudi in to z veseljem, saj imam res luštno delo.  Mogoče se v oktobru vsaj za daljši določen čas zaposlim...bomo videli kako bo.
Krishna skoraj 100% pride tako da moram tole s stanovanjem zrihtat še predno pride, če ne bojo mati dobili sive lasje ;)...september bo pa zdaj zdaj tukaj.

Držim pesti da bom kmalu nekaj našla, kar bo cenovno ugodno. SAj če bi lahko več plačevala bi do stanovanja že večeraj prišli, ker pa sem za enkrat malo bolj finančno omejena, upam da bom vseeno našla ugodno ceno. Taka solidno, ker cene so 3 much.

Vse dobro tudi tebi Volga in tvoji družini

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo pozna koga ki bi
5.8.2009 23:11:24   
Anonimen
to so pa same lepe novice :).

drzim pesti za vozniski.

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo pozna koga ki bi
5.8.2009 23:32:55   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

to so pa same lepe novice :).

drzim pesti za vozniski.


Hey MIČII user posted image fino je ker se lepo odvija vse skupaj. Za dežjem res vedno sonce posije, če imaš pa še voljo in nekaj vere v sebi te tudi oblačen dan toliko ne zmoti. Tako da še vedno kot prej vse moči usmerjam v moj "naš" projekt družina. Sedaj sva že skoraj 6 mesecov narazen ampak sva kljub temu kar zelo na vezi...in čas je da se družina sestavi. Tako je. Izpit za avto mi bo tudi prav prišel tako da ja...akcija....pa ugodno stanovanje samo to še rabimo.
Lepo bodi

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo pozna koga ki bi
6.8.2009 18:05:07   
Rožica I
Držim pesti zate oz za vse tri user posted image !

Uspelo pa ti itak bo najti stanovanje, ne skrbi, samo ne obupaj in delaj na tem in bodo rezultati, boš videla user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo pozna koga ki bi
6.8.2009 21:30:04   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Držim pesti zate oz za vse tri user posted image !

Uspelo pa ti itak bo najti stanovanje, ne skrbi, samo ne obupaj in delaj na tem in bodo rezultati, boš videla user posted image !


Hvala Rožica, jutri grem enega pogledat, je dvosobno v bloku, je lepo ohranjeno po slikah sodeč, glede cene pa bom videla do koliko so popustljivi. In če se bom lahko zmenila kaj okoli tega. Odvisno zakaj se jim gre, za denar  ali pa da je nekdo notri in plačuje stroške ter poskrbi za stanovanje. Al pa kar oboje oz. vse troje ....

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo pozna koga ki bi
6.8.2009 22:32:07   
Anonimen
Drzim pesti!

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo pozna koga ki bi
7.8.2009 22:20:28   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Držim pesti zate oz za vse tri user posted image !

Uspelo pa ti itak bo najti stanovanje, ne skrbi, samo ne obupaj in delaj na tem in bodo rezultati, boš videla user posted image !


Hvala Rožica, jutri grem enega pogledat, je dvosobno v bloku, je lepo ohranjeno po slikah sodeč, glede cene pa bom videla do koliko so popustljivi. In če se bom lahko zmenila kaj okoli tega. Odvisno zakaj se jim gre, za denar  ali pa da je nekdo notri in plačuje stroške ter poskrbi za stanovanje. Al pa kar oboje oz. vse troje ....


evo, sem si ga ogledala, gospa sicer živi v Ljubljani je starejša in udova, stanovanje ki ga oddaja je od strica, ki so ga dali v dom in ker morajo dom plačevati je najemnina 400 € plus stroški so baje 200€ ...Cene ne bo znižala tako da sem se obrisala pod nosom in šla. Če pa res ne bo nikogar našla me bo še poklicala.


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo pozna koga ki bi
8.8.2009 23:54:40   
hillmagic
Prišla sem tudi na idejo, če se v Loki ne bo nič našlo. Se bomo pa v Kranj selili in tam se mi tudi mogoče obeta nova služba v katero se lahko sicer tudi iz Škofje Loke vozim če bo že na tem, ampak, mogoče bomo res naredili selitveni premik. Kar me drži malo bolj v Loki je samo vrtec za mojo punco pa vse imam na dosegu roke v parih 100metrih (pošta, vrtec,služba,CSD,banka,knjižnica, reka....)

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 8.8.2009 23:56:16 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo pozna koga ki bi
10.8.2009 11:41:07   
hillmagic
Kaj bi dala da bi lahko se z nekom lepo zmenila za eno super najemniško ceno...pol skrbi bi šlo stran

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo pozna koga ki bi
13.8.2009 22:08:50   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Kaj bi dala da bi lahko se z nekom lepo zmenila za eno super najemniško ceno...pol skrbi bi šlo stran


res počutila bi se pol tone lažjeuser posted image ...kamen se mi bo od srca zvalil...user posted image ...pa na svojem bomo bili ko se to zgodi...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo pozna koga ki bi
16.8.2009 8:28:40   
hillmagic
Danes grem zopet na ogled stanovanja, v neposrednji bližini mojega "doma". Na začetku centra mesta v starejši hiši. Od zunaj izgleda bolj tako, bom videla kakšna je notranjost.


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdo pozna koga ki bi
16.8.2009 8:38:59   
Šarki
upam da vam rata nekej finga dobituser posted image   mi smo tudi v najemniškem stanovanju, pa je tudi trajalo, da smo najdli tole, k nam je full všeč, tko da ne obupaj

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdo pozna koga ki bi
16.8.2009 8:46:54   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Prišla sem tudi na idejo, če se v Loki ne bo nič našlo. Se bomo pa v Kranj selili in tam se mi tudi mogoče obeta nova služba v katero se lahko sicer tudi iz Škofje Loke vozim če bo že na tem, ampak, mogoče bomo res naredili selitveni premik. Kar me drži malo bolj v Loki je samo vrtec za mojo punco pa vse imam na dosegu roke v parih 100metrih (pošta, vrtec,služba,CSD,banka,knjižnica, reka....)


Meni se zdi, da boš v KR vseeno lažje našla kakšno stanovanje, je le več blokov kot v Loki. Saj tukaj v KR imaš tudi vse na dosegu roke, mi npr. smo s Planine, 5 min. peš stran je pošta in lekarna, 10 min. peš je do Qlandie, 20min. peš do ZD-ja in moje banke... Žal ne poznam nikogar, ki bi oddajal, ker sem tudi sama komaj 2 leti tukaj, ampak mislim, da se ti definitivno splača malo oglase v KR pregledat. Sploh pa če narediš vozniški izpit, pa KR-Loka res ni problem. Držim pesti, da najdeš kaj ugodnega.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdo pozna koga ki bi
16.8.2009 14:19:54   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

upam da vam rata nekej finga dobituser posted image   mi smo tudi v najemniškem stanovanju, pa je tudi trajalo, da smo najdli tole, k nam je full všeč, tko da ne obupaj


ja upam, da bo neki luštnega za nas, čeprav sedaj me bo počasi začel čas loviti, tako da bi šla tut v eno luknjo samo da bo neki, če ne možeka ne bo še v Sloveniji tako kot sva planirala...

Pa še lastnika sem klicala, ker bi šla danes na en ogled in ne ve točno če bi oddajal ker bi rajši vse prodal kot pa oddal...tako da bo premislil kaj hoče in me obvestil....kar pomeni da ni nič 100% ....pomoje lahko kar pozabim.....čeprav bi bilo super vsaj zaradi lokacije....

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdo pozna koga ki bi
16.8.2009 14:22:04   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Prišla sem tudi na idejo, če se v Loki ne bo nič našlo. Se bomo pa v Kranj selili in tam se mi tudi mogoče obeta nova služba v katero se lahko sicer tudi iz Škofje Loke vozim če bo že na tem, ampak, mogoče bomo res naredili selitveni premik. Kar me drži malo bolj v Loki je samo vrtec za mojo punco pa vse imam na dosegu roke v parih 100metrih (pošta, vrtec,služba,CSD,banka,knjižnica, reka....)


Meni se zdi, da boš v KR vseeno lažje našla kakšno stanovanje, je le več blokov kot v Loki. Saj tukaj v KR imaš tudi vse na dosegu roke, mi npr. smo s Planine, 5 min. peš stran je pošta in lekarna, 10 min. peš je do Qlandie, 20min. peš do ZD-ja in moje banke... Žal ne poznam nikogar, ki bi oddajal, ker sem tudi sama komaj 2 leti tukaj, ampak mislim, da se ti definitivno splača malo oglase v KR pregledat. Sploh pa če narediš vozniški izpit, pa KR-Loka res ni problem. Držim pesti, da najdeš kaj ugodnega.


Res je Kranj ima 3 krat več ponudbe zunaj kot Loka.....Edino kar me drži nazaj je to da ima Karuna vrtec v Škofji Loki in jaz službo pred nosom, čeprav službo bom že ...samo vrtec ko ga enkrat imaš je fino da se ga držiš, sploh loška regija, ne vem kako je s Kranjem......


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdo pozna koga ki bi
17.8.2009 12:29:22   
Taula
V Kranju je še nekaj prostih mest baje v vrtcih. user posted image Tako je bilo na radiju prešnji teden rečeno. Jaz sem se zanima kaki mesec nazaj ker smo mislili da se bomo preselili v Kr, in sem klicala v en vrtec in mi je ravnateljica rekla, da bi mojo damo načeloma do oktobra lahko sprejeli. No, ker se selimo drugam nisem več preverjala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdo pozna koga ki bi
17.8.2009 22:32:07   
hillmagic
Aha....da je tako s kranjem in vrtci...bo malo preverila.

Drugače v Škofji Loki, nič novega glede mojega novega doma....sem prišla na idejo, da bi kar take mini plakatke naredila in jih vrgla v poštne nabiralnike...a bi bilo to preveč Kaj menite....bi vas motil tak listič v nabiralniku, kjer bi pisalo IŠČEMO STANOVANJE PROSIMO POKLIČTE:.........ali bolje MLADA DRUŽINICA POTREBUJE STANOVANJE, VZAMENO V NAJEM  POKLIČITE: ********



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?