|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 11:30:43   
Taula
Je še kar prisotna navada da jo plačajo starši, ali jo pari plačajo sami? Midva se bova poročila najbrž konec drugega leta..vendar bova poroko plačala sama. Moji in njegovi starši pa težijo da je kao običaj da jo plačajo starši. Meni je to malo mimo....posebej pa še da bi vzeli posojilo kot so ga starši pri poroki moje kolegice. (v tem primeru mi je neodgovorno)

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:49:07 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 11:41:53   
Anonimen
Moji in njegovi starši pa težijo da je kao običaj da jo plačajo starši. Meni je to malo mimo..


Meni je pa to idiotsko.

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:49:22 >

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 11:42:05   
muki1
Nama so plačali starši. Plačali so menije, se pravi pijačo in jedačo na slavju. Ostalo pa sama. To je glasba, pa vabila, obleke.....
Sva pa imela skromno poroko. Gostov je bilo sicer veliko, lačen in žejen ni bil nobeden, ampak nisva pretiravala. Meni je biolo važno, da se poročim s svojim dragim, pa da se bodo gostje zabavali, ni mi bilo toliko pomembno, da bi imela neko dah jemajočo obleko, pa da bi se v limunzini vozila naokrog in te finte, ki znajo biti drage.

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:49:44 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 11:43:22   
Anonimen
Povsem enako kot muki.

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:50:01 >

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 11:56:02   
Taula
Sej meni je tudi važno samo to da se poročim z user posted image . Sva pa jano povedala vsem da sama plačava in da bo poroka taka kot midva hočeva. (skromna) Če pa komu kaj ni prav, pa naj ne pride. Moja poroka, moja pravila.

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:50:21 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 12:30:46   
vesna.com
Nama so plačali ohcet-hrana in pijača.Ostala sva sama.Aja pa mami mi je dala za obleko...user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:50:35 >

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 12:40:30   
skuštrana
Vse sama...S tem, da sva potem z darili dvakratno zaslužila user posted image
Se mi je zdelo najboljše, da vse sama financirava, ker le tako je vse izgledalo ravno tako kot sva si sama želela.user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.10.2006 12:50:49 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 14:14:46   
babylove
Mi2 sva si placala vedno vse sama. Na splosno vse, ne samo glede poroke.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 15:14:22   
bskrle
Mislim, da so hrano plačali naši, vino so pa pripevali moževi starši, šopek je plačala mami
Vse ostalo sama. Sicer pa je bilo veliko prostovljnega dela cele žlahte in prijateljev.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 15:15:10   
Jančika_
Midva sva so odločila za poroko, ko nisva bila ravno pri denarju. Ampak sva želela plačati sama - za malo lepšo obleko in kosilo za 10 ljudi sva imela več kot dovolj. Vendar je potem moj ati želel plačati in smo se pač dogovorili, da bo plačal, a da bo vse potekalo vseeno tako, kot želiva midva. Volk sit in koza cela, se temu rečeuser posted image . Moji starši želijo plačati poroko tudi mojemu bratu, tako so se pač odločili, samo zdaj mora mulc še povedati, kdaj misli pošteno žensko iz svoje punce naredituser posted image .

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 15:23:35   
LARIKA
Celotno poroko sva sama plačala user posted image . Nisva hotela obremenjevati staršev, ker je poroka precej velik finančni zalogaj. Sva prej varčevala namesnko za poroko in sva privarčevala toliko, da je bila čudovita poroka z 45 svati, in točno takšna kot sva si zamislila.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 15:31:03   
Ro-La
ko/če se bova poročilla, bova za vse sama poskrbela...

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 19:54:19   
bodoča
midva z  user posted image  se poročima čez nekaj dni in boma vse plačala sama, razen tistih prigrizkov ki bojo prej doma.
ne zdi se mi nič slabega če starši želijo plačat poroko, če so tolk finančno zmožni (brez nekih kreditov, limitov,...)in če se s tem strinjata tudi ženin in nevesta, pač potrebno je že prej določit neka pravila, kako bo vse potekalo, ker se potem rado zgodi, da mislijo starši, če so dali denar da mora bit pa vse po njihovem.
se mi pa zdi kruto ko se nekaterim zdi kar samoumevno, da bojo starši vse ali pa vsaj večino plačali, kot v primeru neke znanke, ko je mama ki je sama in ima zelo nizko pokojnino, morala plačat ful drage prstane in vse rože user posted image .

do poroke imata še daleč, vama pa že zdaj želim vso srečo in na kupe ljubezni user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 21:33:25   
Nasy
Midva sva plačala vse sama, čeprav nisva bila najbolj pri denarju, sva lepo plačala sicer skromno poroko (vseh nas je bilo 11)
Je bil pa velik kreg okoli tega ampak tako je bilo po najinouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
10.10.2006 21:34:29   
Anonimen
Tast se nekaj sili, ampak bom pustila samo, če bo lahko poroka po mojih željah. Drugače raje še malo počakam in sama plačam. Ampak po njegovo pa ne bo. user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
11.10.2006 13:30:46   
lu155
midva bova vse stroške poravnala sama
sicer mi oče in mama ponujeta denar,pa ga ne sprejmem,ker vem da denar se ne služi kar tako!
zato se mi zdi zelo neumno da ti starši krijeje vse stroške na poroki
mogoče majhen del!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
11.10.2006 20:00:55   
koala
Midva sva jo plačala sama, ker sva tako imela vse niti v rokah. No edino z pevko v cerkvi naju je presenetila moja mama in jo je ona tudi plačala. Sicer pa sva vse uredila in zorganizirala in tako mojim, ot tudi njegovim povedala dva meseca pred poroko.
Imela pa sva sanjsko poroko in če bi se poročila še enkrat, bi jo izpeljala natanko tako kot sva jo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
11.10.2006 20:10:45   
Katrin
Midva sva organizirala vse sama, plačala pa tudi vse, razen kosila. Še danes sem hvaležna staršem za ta kar velik finančni zalogaj.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
11.10.2006 20:16:04   
Maxica
Razen ohceti (se pravi jedače in pijače v gostilni), za katero so se sami starši od obeh ponudili, da plačajo, sva vse plačala sama.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
11.10.2006 21:22:41   
sarazan
Vse sva plačala sama, ker sva hotela imeti tako poroko, kot je nama všeč.
In tako je bilo... nihče nama ni mogel vsiljevati in izsiljevati svojih idej.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
24.10.2006 12:53:53   
Solero
Vse sva si pripravila in plačala sama. Je bilo v okviru najinih želja in možnosti in zelo lepo. Nikogar nisva obremenjevala niti finančno, niti kako drugače. Nikomur ni bilo treba peči peciva ali karkoli delat. Sva pa tudi dobila nekaj kuvert, ki so šle v poročne stroške.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
24.10.2006 21:42:06   
mlavla
no pri nama pa so starši pokrili kar velik del stroškov,(približno 2/3) ampak tako so želeli popolnoma sami...in seveda sva jim za to zelo hvaležna. bilo pa nama je všeč, da se niso vtikali v organizacijo in sva lahko poroko organizirala čisto po najinih željah in zmožnostih...

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
25.10.2006 9:52:15   
Kuba
Hrano in pijačo so nam 'častili' starši (to je bilo njihovo darilo za poroko) vse ostalo: torta, cvetje, obleka, vabila, konfeti, glasbeniki,... pa smo si plačali sami. Vseh skupaj nas je bilo 38 in bi čisto CELOTNO POROKO ponovila še 100x!!!!!! user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
25.10.2006 9:53:57   
MarijaPo
vse sva placala sama

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdo vam je/bo plačal poroko?
25.10.2006 15:15:41   
Pupa*
Tudi midva sva vse plačala sama, sva ves čas tako načrtovala... potem je bilo tudi vsem jasno, da bo točno in samo tako kot si midva želiva... user posted image  sva pa potem s strani staršev dobila toliko večja darila...

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno, da bo našel zaklad. A le tisti, ki posluša svoje srce, bo zaklad v resnici tudi našel.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?