|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kikiwelt.de
5.6.2006 12:18:23   
Tina&Dean
Zanima me ali je katera plačala stvari iz kikiwelta po povzetju? Koliko so približno znašali stroški?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kikiwelt.de
5.6.2006 12:45:56   
Ro.Na
Jaz sem naročevala iz BabyButt-a. Verjetno je podobno.
Poštnina je znašala 20 evrov. Iz amazona¸pa (odvisno od prodajalca) okoli 20 dolarjev. Je pa trajalo kar 20 dni, da sem dobila iz BabyButt-a:(

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kikiwelt.de
5.6.2006 13:07:15   
*Neja*
Pozdravljena!
 
Najboljše, da jim napišeš mail in jih vprašaš. Mi smo že več kot mesec nazaj naročili voziček pri njih, nakazilo sem naredila preko spletnega bančništva (plačala dodatnih 1.000 SIT) in voziček je bil čez par dni dostavljen na naš naslov. Mislim, da imamo tiste, ki smo naročale pri kikiwelt.de z njimi zelo dobre izkušnje, tako da se nimaš kaj bat. Škoda bi bilo zapravljati dodaten denar zato, da plačaš po povzetju. Ne vem, no... rajši si za tisti znesek kaj dodatnega izberi v njihovi trgovini.
 
V glavnem: mi smo naredili nakazilo prej in smo oh in sploh z njihovo trgovino več kot zadovoljni.
 
LP

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kikiwelt.de
5.6.2006 14:51:54   
Jančika_
Tudi jaz sem zelo zadovoljna s Kikiweltom. Prejšnji teden so mi poslali voziček, cel paket je tehtal okoli 16 kil (voziček ima 14,5 kil), poštnina je pa bila 27€. Naročila sem v četrtek, takoj dobila podatke za nakazilo, plačala sem v petek popoldan, v torek sem dobila mejl, da so poslali in v četrtek je bil voziček pri meni. Če ne bi bilo vmes vikenda, bi šlo verjetno še hitreje. Tudi poštnina se mi za dostavo iz Nemčije in za tako kilažo sploh ne zdi visoka (posebej če primerjam, koliko poštnine plača moj mož, ko naroča iz Nemčije foto opremo).

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kikiwelt.de
5.6.2006 15:39:18   
Anonimen
A oblacil pa ni majo?

(odgovor članu Tina&Dean)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kikiwelt.de
7.6.2006 11:30:01   
anjaa
jaz sem jim pred malo več kot 1 mescem poslala mail če imajo na zalogi voziček od haucka, stolček za hranjenje in hojico, pa smo dobili odgovor da dveh izdelkov nimajo na zalogi ( vozička in hojice ) v treh dneh. potem nismo naročili nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kikiwelt.de
7.6.2006 11:30:48   
anjaa
ne. oblačil nimajo.
najbolje da si njihovo ponudbo ogledaš na www.kikiwelt.de

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kikiwelt.de
8.6.2006 10:32:08   
naja78
punce,pa zna katera nemško in kako je to sploh izvedla??ali lahko napišeš angleško???
in ste res dobile tisto kot ste narolile???
jaz bi zelo rada imela voziček,a kaj ko preko spleta tega še nisem počela.lahko kara podrobno opiše???

hvala vam.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kikiwelt.de
8.6.2006 10:46:58   
Tina&Dean
Naja78 lahko jim pišeš v nemščini ali angleščini - sprejemajo oboje user posted image  
Mene najbolj to skrbi, da če bom plačala po predračunu, da nebom dobila stvari user posted image . Zato sprašujem, če je katera plačala po povzetju. Aja odpisali pa še mi tudi niso, koliko bi me to prišlo.
Aja vsaka informacija glede kikiwelta je dobrodošla user posted image  

Naja78 kateri voziček pa ti je všeč?

PA,PA

_____________________________

7.10.2006 se nama je pridružil najin pikec Žan (3500g, 50cm)
22.7.2009 se nam je pridružila princeska Zoja (3700g, 50cm)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kikiwelt.de
8.6.2006 13:41:09   
borovnička
Ekola, jaz sem ravnokar oddala naročilo preko njihove strani.user posted image Zdaj me pa zanima kdaj ti potem pošljejo po mailu podatke, da lahko to potem plačaš na banki? A to se kar položnica napiše al kako?

Pa še to... če te takrat, ko pripeljejo slučajno ni doma... kje pa to potem dvigneš?

Tina&Dean, preden sem oddala naročilo, ti spodaj napiše točno kolk so stroški pošiljanja. Mene pride zdaj še 5.000 tolarjev ceneje kot so mi najprej izračunali.user posted image
Komaj čakam, da voziček pride! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kikiwelt.de
8.6.2006 13:55:05   
Tina&Dean
Naročila sem v četrtek, takoj dobila podatke za nakazilo, plačala sem v petek popoldan, v torek sem dobila mejl, da so poslali in v četrtek je bil voziček pri meni





Borovnička, če je tako kot je Jančika napisala, potem bi mogla takoj dobit odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kikiwelt.de
9.6.2006 11:18:58   
ljubezniva
ma kaj je plačal katera po povzetju???

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kikiwelt.de
9.6.2006 12:20:22   
Tina&Dean
Borovnička kaj so ti že poslali e-mail za predračun? Aja kaj majo vse stvari na zalogi?

Ljubezniva kot zgleda še nobena ni plačala po povzetju user posted image

PA;PAuser posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kikiwelt.de
9.6.2006 22:06:44   
borovnička
Tina&Dean, takoj ti pošljejo kopijo tvojega naročila. Čez kake tri urice sem pa dobila še podatke za naročilo. Jutri grem plačat na banko, potem pa čakam voziček.user posted image Drugače imajo pa vse tisto kar sem naročila.user posted image No saj nisem dosti ampak imajo.

Ljubezniva, mislim, da jim kar gre zaupat. Še nobene nisem slišala s slabo izkušnjo, pa še ceneje te pride, če plačaš v naprej, kot pa po povzetju.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kikiwelt.de
12.6.2006 8:39:15   
ljubezniva
kako se pa plača v tujino, nisem še nikoli...povejte prosim kako se to naredi

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kikiwelt.de
12.6.2006 9:50:35   
borovnička
Ljubezniva s tem sem se tudi jaz ukvarjala, ker sem tudi zadnjič prvič plačevala vnaprej za tujino. Mi je jančika pomagala.user posted image

Glej, prvo naroči stvari, ki jih želiš. Potem ti oni pošljejo po mailu vse podatke za plačilo. To sprintaš ven ali pa si kar prepišeš in greš s tem listkom na banko. Pa dinarčkov ne pozabi.user posted image  Tam vprašaš kje imajo transakcije za tujino in ostalo naredi bančna uslužbenka. Čez kak dan, dva dobiš potrdilo, da je bila transakcija opravljena in potem še kak dan ali dva počakaš in dobiš željeno dostavljeno.user posted image user posted image user posted image

Čist preprosto, a ne!user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kikiwelt.de
16.6.2006 11:55:56   
ljubezniva
ojla....spet jaz težim....
sem naročila voziček prek kikiwelt.de, so mi poslali račun , ki sem ga plačala 12.6., do danes pa nisem dobila nobenega potrdila da so oni nakazilo prejeli. A je to normalno al niso še dobili nakazila

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kikiwelt.de
16.6.2006 13:32:43   
borovnička
Ljubezniva, pa si plačala na banki? Verjetno imaš potrdilo od banke, da si plačala. Meni so po mailu poslali po treh dneh, da so prejeli nakazilo in da so poslali paket naprej.

Najboljše, da jim pošlješ mail in vprašaš, če so prejeli nakazilo. Če niso, pa kliči na banko, pri kateri si vplačala.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 9:25:53   
ljubezniva
ja sem plačala na banki in sem dobila drugi dan iz banke potrdilo da je transakcija uspela, nisem pa še dobila odgovora od kikiwelta.
bojim se da so šli moji šoldi po zlu...

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 10:36:49   
Tina&Dean
Ljubezniva kaj na kikiwelt si že probala pisat, če so dobili nakazan denar?

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 10:50:02   
ljubezniva
ja sem jim pisala, bomo vidli kaj bodo odgovorili

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 10:59:27   
Tina&Dean
Upam da se nebo meni kaj podobnega zgodilo - jaz grem danes namreč plačat voziček. Aja pa kaj majo vse tvoje stvari na zalogi?

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 12:10:46   
naja78
ojla pupe!matr nas skrbi.no nekaj zanima tudi mene.
naročila sem stolček za hranjenje-ležalnik.
poslali so mi po mejlu da so dobili moje naročilo,zdaj pa čakam na navodila....user posted image


upam da pošlejo kako naprej,da grem na banko plačat.ste ve tudi tako dobile???????????za 1x samo piše kaj sem naročila.user posted image kako naprej???user posted image

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kikiwelt.de
19.6.2006 12:46:38   
ljubezniva
kmalu ti bodo poslali št računa in vse kar potrebuješ in pole greš tisto plačat, in pole čakaj kot jaz

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kikiwelt.de
20.6.2006 9:26:02   
naja78
evo so mi poslali in sedaj čakam.user posted image seveda podatke.

sporočim.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?