|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kilogrami po porodu
21.12.2005 11:18:54   
mml
Živjo,

koliko kilogramov vam je ostalo "viška" takoj po porodu (mislim tam 7 do 10 dni po porodu) in koliko časa ste potrebovale, da ste prišle na svojo težo?
Jaz imam teden dni po porodu približno 5kg viška...user posted image

Lep sončen pozdrav

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 11:24:09   
Anonimen
11 dni po porodu imam 2kg plusa.

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 11:28:04   
atinav
Mislim da se sploh nimaš kej sekiratuser posted image ...jaz sem jih pridobila v nosečnosti 20kg...no po resnici povedano še kak kg več, bila sem 15 dni čez rok in me potem dva tedna niso nič tehtali, ko so me vprašali po kg sem pač povedala tako številko ki so mi jo zadnjo povedaliuser posted image ...in seveda veselo jedlauser posted image . Takoj po porodu sem izgubila mislim da približno 7 kg...no danes po 10 mesecih jih imam celo manj kot pred samo nosečnostjo. Ja pri meni je to kar držalo kar so rekli: 9 mesecev gor in 9 mesecev dol.

papa

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 11:44:06   
lin
Ko sem prišla domov iz porodnišnice sem bila že na svojih kg,ampak hlač od prej nisem zapela (komot)tam cca. nekje še 6 mes po porodu sem jih pa komot,pač kosti rabijo da se vrnejo na svoje mesto

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 12:10:24   
Katrin
Po porodu sta mi ostali 2 kg viška, ki pa sta kmalu izginila (še kakšen več); v roku 2 tednov.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 12:27:44   
hubi
Takoj prvi teden mi je šlo 10 kg dol, s 5 se pa še borim. user posted image  Zdaj bo 3, 5 meseca od poroda.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 12:33:46   
kofetek2010
glede na to, da sem se zredila za 30kg, sem že na dobri poti - zgubila sem že 12 kg, torej še 18 pa bo user posted image

če bom dobra duša, do sebe (torej brez diete, zaradi dojenja), predvidevam, da jih bom izgubila cca. 3kg na mesec, torej bi morala čez 1/2 leta bit že na svojih kg user posted image

prvič sem se zredila za 20 kg in jih tud v pol leta izgubila user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 12:52:50   
petraz
Ne vem koiko kilogramov sem imela viška po enem tednu, vem pa, da se v petih tednih izgubila 14 kg (ne načrtovano). 3kg viška, ki sem jih še imela, pa sem izgubila tam po 2-3 mesecih.user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 13:02:12   
PBJ
Po porodu sem izgubila 10 kg. Sedaj sem 5 m po porodu in sem do sedaj izgubila še 2kg , 2 pa sta še viškauser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 13:13:57   
muki1
Jaz sem bila 9 dni v porodnišnici brez apetita in sem prišla domov s kilo viška.Med nosečnostjo sem se zredila 10,5 kil.
Seveda pa moja teža po porodu ni bila idealna( beri viška je bilo kar nekaj) sem še dolgo časa zgledala poporodno user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 13:54:47   
anckabancka
Zredila sem se za 14 kil. Iz porodnišnice sem prišla 7 kil lažja, ostalo sem izgubila v nekaj tednih (nenamerno) Sedaj, ko je mali star pet mesecev in pol imam nekje 2-3 kilce manj kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:08:28   
Anonimen
Jaz sem imela, ko sem prišla domov, 5 plusa, čeprav sem se zredila kakšnih 20 kil. Samo potem mi v naslednjih letih ni šlo dol, ampak gor. In to še 10. No zdaj, ko sem končno po treh letih in pol uspela shujšat, sem v biustvu na teži, ki sem jo imela pred nosečnostjo.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:17:43   
lelaval
A ti spprašuješ za slabe 14 dni po porodu? M islim, da boš malo dlje potrebovala, da bodo kg šli dol.
Jaz jih po 6 mesecih imam še vedno  7 preveč, a se zaradi tega ne obremenjujem preveč, saj sem 6 mesecev izključno dojila, do poletja pa je še daleč, pa vmes je še veseli december,... user posted image user posted image user posted image user posted image
Po 1. porodu  sem prišla v pol leta na svoje stare kilograme, ponovno zanosila, po 2. porodu imela še  manj kg. kot pred nosečnostjo, po 3. porodu pa se še nisem začela borit s kilogrami. Bo januarja čas za to. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:23:36   
morskadeklica
Pridobila sem jih 20, nekje 10dni po porodu sem jih imela še 10 viška, zdaj po 9mesecih pa jih imam še manj kot pred zanositvijo. Rajš ne povem koliko, ker mi je kar nerodnouser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:41:11   
Anonimen
V nosečnosti gor 12 kil, ko sem prišla četrti dan domov iz porodnišnice, sem jih imela še 10 viška. Z vsem skupaj, bebico, plodovnico...mi je šlo dol 2 kile user posted image  No, možno pa tudi, da sem se že v porodnišnici spet začela rediti, ko sem jedla, vse, kar mi je prišlo pod roke...da bo mleko user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:42:29   
Anonimen
Al bina, prelahek porod si imela. Mene so toliko namučili, da sem v porodnišnici zgubila 14 kil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:45:13   
Anonimen
Ne vem če je to povezano, ampak je pa res, da sem imela lahkega, to pa ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 14:53:48   
Anonimen
Pri meni je bilo povezano toliko, da sem tja prišla v ponedeljek zjutraj, pa potem do srede popoldne, ko sme rodila, nisem smela nič jest, ker niso vedeli, če ne bo CR, kar je na koncu tudi bil. Po CR dva dni itak tako nič ne ješ, ker si priklopljen na infuzijo, potem si pa itak toliko hin, pa želodec imaš skrčen, da tudi ne paše ne vem kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 16:13:16   
soncnica 76
Jaz sem se zredila 20 kilogramov, iz porodnišnice sem prišla - 12, zdaj 3 mesece po porodu sem jih izgubila še štiri, tako da višek še ostaja. user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 19:05:40   
Maxica
Zredila sem se 11 kg, domov sem prišla z otročkom v rokah in s še 4 kilogrami na riti.user posted image  Diete nisem imela, sem pa lepo polno dojila pol leta in izgubila  še dodatni 2 kilci.(4+2) user posted image  Tako da jih imam sedaj manj kot pred zanositvijo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu soncnica 76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 19:17:34   
soncek&luna
pri meni je slo 20 kg gor user posted image ... 3 tedne po porodu je slo 16 kg dol user posted image ... se 4 pa bom na tezi pred porodom.... ce bom pa se dodatnih 3 izgubila pa bom na tezki, ki si jo zelim imeti user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kilogrami po porodu
21.12.2005 21:02:39   
Teni_



Zredila sem se za 1o kg. 1 teden po porodu sem bila na stari tezi. Zdaj imam 1 kg manj.



(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kilogrami po porodu
22.12.2005 18:31:20   
valči
Pri user posted image  sem se zredila 10 kil in sem v šestih tednih prišla do stare teže.
Priuser posted image  sem se zredila za 22 kil in sem jih zgubljala osem mesecev.Ko sem februarja prišla domov iz porodnišnice sem imela 75 kiluser posted image ,grozno.Zelo sem se mogla trudit,da sem prišla do prednosečniske teže.Ko sem pa pristala z žolčnimi kamni v bolnici,pa sem shujšala na sedanjih 55 kiluser posted image .

Drage moje,ne se sekirat za kile,raje imejte kakšno kilo viška in bodite zdraveuser posted image ;meni moje kile ne koristijo nič,če sem pa bolna,čeprav sem si vedno želela takšno težo.

Oprostite,ker dolgovezim,samo vrednoto zdravja začneš ceniti šele,ko jo izgubiš.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kilogrami po porodu
22.12.2005 19:09:28   
amy26
Zredila sem se za 12 kg, po porodu sem takoj zgubila 7 kg, 5 kg pa nikakor noče dol tako da mi še nobene hlače - jeans niso prav.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kilogrami po porodu
22.12.2005 21:38:55   
doroteja23
Jaz pa sem mela po porodu manj kilogramov kot pred nosečnostjo. Zanimivo, ne. Sem pa med nosečnostjo shujšala, ker mi je blo tak slabo da sem dosti bruhala

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?