|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:04:24   
AnaB.
Midva bi rada imela banjico v kopalnici, ampak kamor koli jo postaviva je potem prostora samo za enega (rada pa bi malega kopala skupaj). Pa me zanima, kako se ve rešile ta problem?

Hvala vsem za nasvete user posted image .

_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:10:49   
bodoča...
banjico postavita v dnevno sobo...

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:20:51   
Spark
Moj je bil naredil eno tako leseo zadevico, podobno manjši paleti, ki je šla lepo na banjo, in sva gor položila banjico, pa je bilo. Oba sva bila lahko zraven. Na začetku, sva jo imela v sobi, samo to je bila cela procedura, nosit banjico v sobo, pa nazaj, pa una teža vode. Pa v kopalnici je topleje. 

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:36:56   
Ayo
Joj, jz si tud ful problemov delam s to banjico.

Verjetno bova kupila ze kr to ta mal vecjo (itak te micene pridejo v upostev za 2/3 mesca) + vlozek da se user posted image  lepo "ugnezdi" in bom verjetno to kopanje izvajala kar na kuhinjski mizi. Lepo si nastimas gor banjico, penco za previjanje, ko gre iz vode, lijak je pa itak zraven.

LP

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:41:52   
Anonimen
Trenutno v kompletu s previjalno; a previjalna je v sobi. user posted image
Sicer se banjico lahko zname ven, tako da... Jo bomo prenašali.

(odgovor članu Ayo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:41:56   
lana38
Spark, super ideja ta lesena stvar za na banjo. Sem že sama nekaj razmišljala o raznih variantah, da bi kar v kopalnici nekaj naredili. Najprej sem mislila, da bi malo banjo dala v ta veliko, samo potem moraš zraven čepeti ali klečati. To je pa precej nerodno, še posebaj ko pride patronažna kopat user posted image . Potem bom pa verjetno kar na pralni stroj dala podlogo za previjat.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:44:53   
pika30
Jaz jo imam kar na školjki,zdaj ko je stara že skoraj 8 mes. se tu pa tam kar z menoj pod tušem stušira,ati jo pa umije in obriše ali pa obratno.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:45:50   
naraščaj
Tut jaz se ubadam s tem.  Ne vem kam jo naj postavim v kopalnici, pol pa ni prostora, da bi tam mela še previjalno-. ni ene pametne police. Sicer razmišljam, da bi sušilca dala dol z pralenega stroja, ampak ne vem kam ga naj postavim potem. Previjalno - s predalnikom bom imela v spalnicic in mi ni otročka za nosit sem in tja. Zdaj pa razmišljam o nakupu banje s stojalom - ki se pol zloži in bi kopala v sobi- vsaj na začetku, pol ko je večji tak ni panike.

Kompliciram, saj vem.

Da bi kopala pa v kuhni na mizi - mi je preveč visoko- sva oba ful majhna.


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:48:19   
mml
Do enega 4. meseca, ko še ni hudo škropila in brcala, je bila banjca v otroški sobi, po tem se je pa selila v kopalnico. Imava pa stojalo za banjico in kljub temu, da je kopalnica zelo majhna, smo se čisto lepo vsi trije stlačili vanjo user posted image . Oči je sedel na straniščni školjki in po potrebu asistiral, jaz sem pa stala in kopala Manco

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 12:53:09   
skuštrana
No, mi smo imeli čebriček in teh težav nismo imeli.
1. je lahek, tudi ko je v njem voda ga komot prenašaš po stanovanju
2. zavzame minimalno prostora

Mi smo našo kopali kjer je pač naneslo, včasih v dnevni pred TV user posted image (ati), pa v kuhinji ali pa v kopalnici - tam največ na začetku, potem pa ne več.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 14:06:39   
AnaB.
Hvala vsem za nasvete. Banje nimava, samo tuš, tako da ta varianta odpade. Verjetno bova vsaj za začetek nabavila še stojalo za banjico in ga kopala v sobi, kjer je tudi previjalna. Ko bo večji, bomo pa malo improvizirali user posted image .

_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 14:11:47   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: pika30

Jaz jo imam kar na školjki,zdaj ko je stara že skoraj 8 mes. se tu pa tam kar z menoj pod tušem stušira,ati jo pa umije in obriše ali pa obratno.


Tudi pri nas je bilo po začetnih nekaj mesecih tako. Prej smo jo pa v kuhinji kopali, ker je bilo tam največ prostora.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje imate postavljeno banjico?
22.8.2007 14:11:48   
rija
Kupi čebriček pa je. Si ne predstavljam, da nosim bano polno vode v nek drug prostor user posted image ali pa letam z vedri po hodniku.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?