|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti ?
22.9.2005 0:16:04   
Aleksandrin
Poceni oblekce za naše cukerčke, po možnosti okolica Nove Gorice?
Baby center poznam, drugega pa ne.
baj, baj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje kupiti ?
22.9.2005 9:22:54   
čebelica maja
Pejd čez mejo v Udine, tam maš Bernardi in se ti bo nakup res izplačal. Pa ni slaba kvaliteta, vsaj jaz sem mojemu kupila full luštne stvari in je bilo precej ceneje kot v Baby centru, tako da imaš tudi bencin pokrit!
Pa veselo nakupovanje!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje kupiti ?
22.9.2005 10:22:56   
Nattka
H & M v Ljubljani ima poceni in fletne stvari za otročke, samo je zate verjetno predaleč. Ne vem pa, če imate kje na vašem koncu blizu kakšen H & M.
LP Nattka

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje kupiti ?
22.9.2005 11:12:41   
Anja**
Kaj pa Palmanova?


(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje kupiti ?
22.9.2005 12:53:45   
Aleksandrin
A ve še vedno kupujete v Italiji, kaj niso cene take kot pri nas?
No pa saj nimam daleč do dol, gremo danes pogledat, drugače bomo pa izlet naredil .
V nekermanu se vidla ful poceni pajacke, 2 pajacka za 3000 sit, ugodno ne?
Za H&M pa tudi jaz ne vem, grem mal pobrskat po net, če dobim kakšen naslov.
Tenks dečve

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti ?
25.9.2005 22:05:11   
Aleksandrin
Maja, sem šla v bernardija, ampak razen roza in modre niso imeli nobene druge barve user posted image

(odgovor članu čebelica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti ?
25.9.2005 22:23:22   
Aleksandrin
hvala vsem za predloge

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti ?
26.9.2005 9:33:06   
alexis
Alexandrin,
v Kopru - na Markovcu imaš trgovino AJATUTAJA. Jaz sem si tam kupila oblačila zase in za mojo pikico. Rok imam decembra, tako da sem v polni fazi nabave. Predelala sem ves Trst in Ljubljano. V Trstu me je navdušil le Prenatal, v LJUBLJANI H&M, v Kopru pa zahajam največ v AJATUTAJA. Dobiš full lepe stvari, tudi nevtralnih barv. Jaz sem nazadnje kupila zelo lep pajacek od Covery baby - tak na oranžne in bež črte s kužkom in zraven še copatke in kapico za nekaj čez 6.000,00 SIT. Ko sem pokazala mojemu, je bil naravnost navdušen. Imajo pa tudi rabljene stvari, za katere ne bi nikoli rekla, da so rabljene in cene so da padeš dol.
Poglej na www.ajatutaja.com, mislim da imajo tudi zemljevid.

LP in dobro nakupuj!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti ?
26.9.2005 10:06:24   
Felicity
Aleksandrin,
kaj pa Manufaktura, otroški oddelek na Kidričevi? Če malo pobrskaš dobiš tudi kakšno poceni cunjico. Jaz sem kupila par pajackov pod 3000 SIT/kos. In to  v rumeni barvi.
Nekatere hodijo tudi v Smart v GO (I). Tam še nisem pogledala.

LP

(odgovor članu alexis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti ?
26.9.2005 13:50:59   
Aleksandrin
O, Aleksis to je pa super, pa še sestrično imam doli, gremo še na obisk user posted image

(odgovor članu alexis)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti ?
26.9.2005 13:52:31   
artista7
pred časom so na RR govorili o eni ful dobri trgovinci v Italiji..in vi mate to blizu..

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti ?
26.9.2005 23:48:52   
Aleksandrin
Bomo pogledali.
Artista: ime te trgovine pa je....?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti ?
28.9.2005 12:51:30   
alenkica
Živjo! Jaz sem tudi iz okolice NG, pa ti priporočam Shopping center, na križišču, naprej od Famile greš levo in prideš tja. Trgovina res ni ne vem kako lepa, ampak cunjice za otroke imajo ful luštne, cene pa so sploh super, zelo poceni. mi smo kupili par kompletkov za darilo, pa so bili vsi navdušeni nad kvaliteto, niso znane znamke, ampak se ne strže ali zmucka. tudi jaz si tam kupujem obleke so poceni, ampka trajajo.

Za dojenčke pa jeiak škoda kupovat ne vem kako drage oblekice, ker takoj vse prerastejo.

Veselo nakupovanje!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?