|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje na 3D ultrazvok
25.8.2008 13:11:25   
el.k
Kolgica je bila zelo zadovoljna z dr.spec.porod. Marija Predič Georgiev ki je v Slovenj Gradcu http://storklja.eu/index.php?option=com_frontpage&Itemid=28 omenila mi je da je imela 3D ultrazvok. Doktorca se ji je posvetila 30min in opravila celoten ginekološki pregled. Znimam me če je že kdo bil pri njej? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje na 3D ultrazvok
25.8.2008 13:37:12   
PBJ
Jaz sem bila tam pri prvi nosečnosti, pa nisem bila zadovoljna, nič mi ni kaj posebej  strokovno delovala. Je sestra bolj obvladala tisti Uz, kakor doktorca...

Drugič pa sem bila na Ptuju in sem bila res zadovoljna z vsemuser posted image

< Sporočilo je popravil PBJ -- 25.8.2008 13:38:09 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje na 3D ultrazvok
25.8.2008 14:41:31   
pišapela
Jaz sem bila pri njej pred kakšnim mesecem na 3D ultarzvoku. Sem bila tudi zelo zadovoljna. Celo uro sva lahko uživala ob pogledu na akrobacije najine pikice. Vse je tudi natančno izmerila, razložila. Posnela pa je tudi kar veliko posnetkov. Zraven pa je veliko dodala tudi sestra. Skratka jaz sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje na 3D ultrazvok
25.8.2008 22:46:43   
Jelcy
Jaz sem bila v Postojni, ker mi je tam pac najblizje in sem bila izredno zadovoljna, so profesionalni in prijazniuser posted image

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje na 3D ultrazvok
25.8.2008 22:52:24   
sunny24
A mi lahko katera pove, koliko prej se je potrebno naročit na 3D v Postojno? Hvala

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje na 3D ultrazvok
26.8.2008 17:36:25   
Jelcy
Odvisno v katerem tednu si..oni te narocijo tako, da bos med 24 in 27 tednom se ne spomnem tocno kateri so tisti tedni, ko se otroka najlepse vidi...pol je pa ze prevelik.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje na 3D ultrazvok
26.8.2008 20:30:31   
Mandek
Jaz sem bila na Dobrni in sem maximalno zadovoljna (morfologija in 3D). Ginekologinja je tako prijazna, da dol padeš, notri sem bila celih 45 minut, vse nama je pokazala in vse obrazložila. Čeprav mi je že na morfologiji naredila vmesni 3D, sem šla čez par tednov spet. Takrat se bebica ni dobro kazala, ampak je dr. rekla naj pridem po 30. tednu na brezplačen pregled in 3D še enkrat.

Če imaš kakšno možnost iti tja...


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje na 3D ultrazvok
26.8.2008 20:33:09   
Kalina
Sori el.k, ampak te morm popravt; KAM na 3d ultrazvok?user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje na 3D ultrazvok
27.8.2008 13:36:55   
el.k
Ja meni so rekli da 3d ultrazvok v Slovenj gradcu je odlična doktorca. Ena kolegica je bila v Mariboru pravi katastrofa 15min je bila vzeli so ji 50€ in nč ji niso povedali. Tako da se bom sigurno naročala v Slovenj Gradcu pa povem kako je bilouser posted image   povem.....

< Sporočilo je popravil el.k -- 27.8.2008 13:38:09 >

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje na 3D ultrazvok
27.8.2008 13:58:23   
pišapela
el.k mislim, da ti ne bo žal. Meni je bilo super. Res pa je, da sem filmčke gledala bolj kot ne v 2D (črno-belo), le nekajkrat je preklopila na 3D.

Zanima me razlika med 3D in 4D ultrazvokom. Meni je posnela na ključek le slikice 3D (v rdeči barvi), ne pa tudi filmčkov, ki so vsi črno beli. So filmčki, ko vidiš premikanje otroka v tisti rdeči barvi 4D ultrazvok?

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje na 3D ultrazvok
30.8.2008 9:09:34   
el.k
Men se zdi da 4d že ima 3d filmčke metem ko 3d ima črno bele filemčke in 3d slikce nevem če 4d kdo dela v sloveniji? ali pa če dela ima ziher nabito ceno. Gem v Slovenj gradec......

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje na 3D ultrazvok
30.8.2008 10:36:43   
smokvica72
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

Sori el.k, ampak te morm popravt; KAM na 3d ultrazvok?user posted image


Na tem linku je seznam izvajalcev in kontaktne številke:


http://otrocarije.blogspot.com/2008/01/3d-ultrazvok.html

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.8.2008 12:45:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smokvica72)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje na 3D ultrazvok
30.8.2008 12:48:54   
khurde
sunny24, jaz sem klicala v postojno včeraj, pa so mi rekli, da imajo do novembra vse zapolnjeno, edini (izredni) prosti dan imajo 9. 10., samo odvisno pač koliko si noseča itd. jaz sem se naročila pri dr. šelih v domžalah sedaj, ker mi je novembra prepozno in ker bi rada, da gre moj z mano (v postojni ne bi mogla ravno izbirati časa, pa še nisem ravno blizu doma). samo mi je sestra tam rekla, da če se odločim za postojno, naj pokličem čimprej, ker imajo samo še par ur za zapolnit. aja, pa ceno so spremenili, pregledi, ki se delajo od 1. 9. dalje, stanejo sedaj 100 evrov (ne več 60).

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje na 3D ultrazvok
30.8.2008 12:50:44   
khurde
100 za 3D preglede od 1. 9. naprej. sem včeraj klicala tja zaradi pregleda, pa sem vprašala za ceno, ker je bila pred 3 dnevi na netu napisana 60 evrov, od včeraj naprej pa 100. in je rekla, da je sedaj cena 100.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
31.8.2008 12:02:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje na 3D ultrazvok
1.9.2008 8:12:41   
Hope2
Jaz sem bila pri dr. Pušenjaku. Iskal in gledal je v črnobeli 2D obliki, ko je našel srček, glavo, spolovilo, nogice, rokice... je preklopil na 3D (kot omenjate rdečo barvo) in naredil slikce v 3D ter kazal določen organ še nekaj časa v 3D. Ko je zaključil, je naredil CD. Doma sva si ogledala slike v 3d in na koncu še našla 4 filmčke v 4D (rdeče barve). Takrat, ko je v 3D gledal dlje časa, je v bistvu snemal 4D filmčke.
Plačala 100evrov, vendar smo končali že v 20 minutah.

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje na 3D ultrazvok
17.9.2008 13:10:42   
el.k
V slovenj gradcu je cena 42€ pa še orank baje se ti posvetijo prijazni so in pocen.Tako da 100€ halooooo

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje na 3D ultrazvok
17.9.2008 16:25:08   
Toja22
Jst sm bla tut v Dobrni na 3D. Super ginekologinja. vse razložila, pokazala si vzela čas.user posted image user posted image Pa ker se je naša miška skrivala sem lahko prišla še enkrat k njej ( seveda brezplačno)user posted image Plačala sem pa 80 eur.

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje na 3D ultrazvok
19.9.2008 11:57:01   
teičy
Punce, jaz sem zdaj klicala v Postojno in so termini konec oktobra še fraj.
Za ceno pa je rekla, da je prišlo do dezinformacije in da stane pregled 80 in ne 100 EUR.

Uživajte in pohitite, če želite videti vaše pikiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje na 3D ultrazvok
19.9.2008 13:21:34   
pokica_
Moja prijateljica je šla na 3D UZ v kraj blizu madžarskega Lentija in plačala cca. 25€, je dobla 30min dolg posnetek in slikice. Tudi jaz bom verjetno šla tja, seveda z njenin spremstvom, ker ne znam madžarskouser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje na 3D ultrazvok
19.9.2008 17:14:04   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: teičy

Punce, jaz sem zdaj klicala v Postojno in so termini konec oktobra še fraj.
Za ceno pa je rekla, da je prišlo do dezinformacije in da stane pregled 80 in ne 100 EUR.

Uživajte in pohitite, če želite videti vaše pikiceuser posted image user posted image user posted image


Dezinformacije, hahaha, ja, samo iz njihove strani, ne pa da bi jih kdo drug širil. Ker jaz sem info o ceni 100 evrov dobila iz porodnišnice, ko sem klicala, da bi se naročila za 3D, pa takrat so imeli tudi na spletni strani objavljeno, da je 100 evrov. Sem pa sedaj spet pogledala in videla, da so res spremenili na 80 ... no, verjetno so opazili, da se jim tak poskok cene le ne splača.

Lahko bi rekli, da so znižali, ker so izgubili del pacientk, ki bi si mogoče vzele čas in prišle tudi iz malo bolj oddaljenih koncev.

Teičy, drugače pa hvala za info, samo malo pozno je, sem se že naročila drugam, ker se mi je zdela razlika v ceni res previsoka, pa še nisem iz Postojne in sva mislila tja priti in si obenem še porodnišnico ogledati.

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?