|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje naj kupim...
30.11.2006 8:07:06   
tea
barvni filc? Doma bi rada naredila adventni koledar, da pač ne bo tisti iz trgovine. Zato pa rabim zelen in rdeč filc. Ko sem pri nas v Trbovljah spraševala zanj, so me samo debelo gledali. 
A bo še katera naredila koledar doma? Vsaka ideja bo dobrodošla!

Se vam že vnaprej zahvaljujem in lepo ustvarjajteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje naj kupim...
30.11.2006 8:16:32   
Mikica
V kakšni hobi trgovini (Prometej, Antus), drugače pa tudi Filc Mengeš (tovarniška trgovina).

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje naj kupim...
30.11.2006 8:16:58   
Anonimen
user posted image  Vem,da je filc tkanina in to lahko kupiš tam,kjer prodajajo blago.Samo mislim,da je samo bele barve in ga moraš sama pobarvati.Lahko,pa da zdaj prodajajo tudi barvne.

(odgovor članu tea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje naj kupim...
30.11.2006 9:07:35   
Noel
Filc lahko naročiš. Prometej ga ima sigurno v svoji spletni trgovini.

Tudi mi imamo doma narejen adventni koledar iz blaga in filca, v obliki smrečice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje naj kupim...
30.11.2006 9:11:52   
Blink1
Včeraj sem bila v Prometeju in imajo veliko paleto barv filca.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje naj kupim...
30.11.2006 12:28:59   
tea
Hvala vam za odgovore, jutri šibam v Ljubljano, pa bom šla še v Prometeja. A je še vedno tam kot je bil? strašno dolgo že nisem bila v mestu, gremo ponavadi kar v BTC.
Noel, tudi jaz bi rada naredila smrečico, nanjo pa pripopala žepke, v vsakega pa potem darilce. Moje ročne spretnosti niso ravno na najvišjem nivojuuser posted image , ampak se bom potrudila. Kako je pa tvoja smrečica narejena?

Še enkrat hvala in lep dan vsem skupaj!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?