|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 17:45:05   
Lu
Se obračam kar na vas, ker je enostavno nikjer ne najdem. Časa imam pa natanko 1 dan, se pravi do jutri, da jo v eni knjigarni izvoham in kupim. Skratka Maja je strgala eno knjigico iz knjižnice, in zdaj bi rada kupila novo, da jo vrnem. Naslov je : Ali poznaš... Živali v morju. Je pa od OKA OTROŠKA KNJIGA, zasnova Emilie Beaumont, prevedla Adriana Mezeg.

Fulll hvala za pomoč.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 17:54:23   
Anonimen
S tem naslovom ne najdem ničesar od te avtorice. Si prav napisala?

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 17:57:03   
Anonimen
Preverila. Prav si napisala. Iščem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 18:04:16   
Anonimen
Išče se ta knjiga, če bo katera lažje pomagala...

user posted image

Poiskusi TUKAJ- v Ljubljani(Slovenska 23) imajo tudi svojo knjigarno(na voljo so ti od ponedeljka do četrtka:9.00-16.00; petek:9.00-15.00)

V primeru, da ne najdeš, probaj knjigo nekako zalepiti/popraviti, in v knjižnici poravnati dolg za poškodbo knjige.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 18:05:53   
Anonimen
Ko prideš na stran www.oka.si, na levi strani poišči "Ali poznaš". Naprej boš znala sama...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 18:10:22   
Anonimen
Še telefonska številka 01-425-13-62 in mail info@oka.si- da preveriš, če imajo knjigo sploh na zalogi!
 
Cena knjige "Živali v morju" je 5.00 evrov.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 20:50:00   
Lu
aspirinčica zlata si, ampak je knjiga že pošla. Sem mislila, da jo bom še kje našla. Popraviti je pa pomojem ne morem. A vam jo poslikam user posted image user posted image Mi bodo pa dosti več zaračunali kot pa je nova. Zato sem mislila, kar novo k njim prinesti pa bi bilo. zdaj pa? Bom še iskala. Hvala ti.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 20:58:53   
Mikica
Mi smo jo kupili preko Prešernove družbe, sicer v kompletu so bile 4 knjigice.
Poglej še na njihovo spletno stran www.prdr.com

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 20:59:46   
zvesta
Lu, tudi če bi prinesla novo knjigo, ti knjižnica zaračuna dodatno še stroške za obdelavo. Vsaj večina knjižnic.

Običajno knjižnica zahteva enako knjigo, če pa je le-ta razprodana, pa zahtevajo knjigo podobne vsebine in podobne vrednosti (mogoče imaš pa kakšno takšno doma, da ne rabiš kupovati).

Le brez skrbi, pojdi tja, razloži kaj se je zgodilo. Verjamem, da bodo razumevajoči. In ne bodo te odrli. Vsaj jaz vedno poskusim gledat tudi s stališča uporabnika knjižnice. Vedno se najde neka skupna rešitev. V bodoče pa verjamem, da boš s knjigami bolj previdna oz. bosta jih gledale s hčero skupaj.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 21:00:36   
Naja30
Pa sej v knjižnici so ja vse knjige čisto polepljene. Ene se komaj držijo skupaj. Menda ja ne bodo komplicirali, da kupiš novo? Ali je res čisto strgana?

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 21:11:21   
Lu
Naja res je bolj švoh. Drugače pa ja. Ne vem kaj ji je bilo, ker ponavadi zelo lepo gleda knjigice. Ta je pa taka, da odkriva kaj je pod sliko in so bili zavihki in jih je kar nekaj odtrgala.user posted image Bom šla jutri kar tja, pa da vidim kaj bodo rekle tete.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 21:14:18   
Maxica
Mi jo imamo, ampak trgala je ravno ne bi. user posted image Dobili smo jo v naši knjigarni. A grem jutri pogledat, Lu, če jo še imajo?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
18.6.2008 21:14:53   
zvesta
Lu, res je najbolje, da jo neseš z vsemi odtrganimi deli v knjižnico in se dogovoriš. Mogoče pa res sploh ne bo potrebna nova knjiga. Če želiš, mi lahko na ZS sporočiš za katero knjižnico se gre.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
21.6.2008 10:11:56   
Lu
Punce vse pohvale naši knjižnici. En večer prej sem vse delčke zalimala. In ostala je ena stran samo taka bolj švoh. Smo z Majo prišle v knjižnic,povedale gospe in je samo rekla, Maji da naj drugič pa le pazi na knjigico. DA se je zgodilo po nesreči. In oprostila brez plačila. Res super. Zdaj bomo pa res bolj pazili.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje naj kupim naslednjo knjigo:::: NUJNO
23.6.2008 15:11:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lu
Punce vse pohvale naši knjižnici. En večer prej sem vse delčke zalimala. In ostala je ena stran samo taka bolj švoh. Smo z Majo prišle v knjižnic,povedale gospe in je samo rekla, Maji da naj drugič pa le pazi na knjigico. DA se je zgodilo po nesreči. In oprostila brez plačila. Res super. Zdaj bomo pa res bolj pazili.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?