|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:10:39   
Strawberrie Cherrie
Moj , če bi imeli še gate v Intersportu, jih bi kupil tamuser posted image user posted image user posted image
Občasno še zavije v kakšno Maya mayo, pa Iglu ... tam pa tam ga zvlečem v SOliver pa Diesel po kavbojkeuser posted image Pa se stvar zaključi.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:19:46   
2 Sraki
Zara.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:21:19   
čaki
vseeno kje kaj kupi. če mu je všeč, pol si kupi. pa naj bo to merkator, alpa hervis al pa če bi mu šla na karitas ponj

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:22:55   
emmy
Ko se gospod končno odloči da je pripravljen iti do trgovine mu je vseeno katera je (tudi mu ni pomemno če gre pogledat v več kot 1 trgovino), njemu je važno da so trgovine čim bolj na kupu, da mu ni treba porabit več kot pol ure za vse njegove nakupe.


(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:24:59   
Anonimen
Hm....običajno mu jih kar jst kupimuser posted image .
Drgač pa ja športne trgovine, tja še gre, večino itak tam kupuje, po kavbojke običajno Levis al pa Diesel....tja ga pa glih vsake par let spravim. Majce, srajce, puloverje, gate, štunfe ipd. pa kupujem brez njega. K me nervira. On neki vzame, vidi če je prava št. in vrže v košarouser posted image In pol s samimi čudnimi cunjami pride domov in se čudi da ne gre nič skupuser posted image
Aja pa v outleta ga tud spravim, on gleda športne stvari, jst pa ostalo in se pol pr čevljih dobivauser posted image

V glavnem moj ne mara nakupovanja in je srečen k otrok, če kupim jaz sama brez njegauser posted image .

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:26:19   
lemavrica
TAm kjer mu je kaj všeč edino kavbojke kupi Tom Tailor.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:26:50   
Strawberrie Cherrie
U, pa tole sem se spomnila. lani sem ga prepričala, da si je kupil v H&Mu lanene hlače. čeprav je že tam govoril: bedarije, same bedarije. Vstran vržen denaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:51:05   
LoCa
NIKJER user posted image
majce ma od bendov. odkar je z mano si je kupu felpo in srajco  v hm in telovadne mislim da v intersportu. to je pa tut vse.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 19:51:53   
flikflak
Ker mora biti vse na enem mestu nam v poštev pride outlet na Rudniku. Tako se je navadil in ga ne premakneš drugamuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 20:00:32   
ElaM
Potem so pa vsi isti.user posted image  Ponavadi kupuje kavbojke v Tom Tailor, ostalo mu pa itak vse jaz kupim, še čevlje.

_____________________________

:)

(odgovor članu flikflak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 20:01:42   
dulcinea
Moj ponavadi v Celiu. Mu tudi najbolj pristojijo. Sam moj ima pa modno svetovalko. Jaz nisem za cunje. In si je umislil sošolko s faksa (od obeh kolegica) in jo lepo pobaše v štacune pa nakupita. Ona pa prej mene pobara, kaj naj ga naheca, da naj kupi..

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 20:03:03   
Jančika_
H&M in Zara. Edino tam dobi oblačila, ker je majhen in droben. Ima več cot kot jaz in jih rad kupuje. Ponavadi me že stokrat mine, če grem z njim, tako da gre raje sam.

Ne prenese, da bi mu jaz kaj kupila in meni tudi na misel ne pride več, da bi to naredila. Sem samo enkrat in sem morala nesti nazajuser posted image .

(odgovor članu flikflak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 20:15:49   
Anonimen
user posted image bravo moški pa nakupi.....moj gre samo takrat kupovat ko se gre za hlače-soliver, druge stvari mu vse jaz kupim, ker nima časa jit niti po čevjeuser posted image , res tudi to mu moram kar sama kupit, pa najbolj zanimivo je pa to, da ko jih jaz prinesem domov vse nosi potem, ko pa greva skupaj in mu predlagam katere,...model...pa mu niso nikol nobene ok, pol sio kupi ene mem in to je to......mah dokler dajo vsaj kaj zanje je še ok pa čeprav moramo same vse nakupit......tako je pa imajo vsaj normalne kul čevlje in ostalo....user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
31.1.2008 23:00:03   
Anonimen
Joe user posted image user posted image user posted image

Moj v H&Mu in kavbojke v New Yorkerju, pa polo majce si je poleti tudi tam kupil, da nima samo enobarvnih iz H&Ma. Aja, pa dvoje kavbojke ima iz Top Shopa iz Emporiuma, zadnjic na razprodajah si je pa ful lepe zametke + pulover kupil v Outletu na Rudniku, nek no name.

Sva hotla v Celiu* mu zadnjic kupit kavbojke, pa se je g. prodajalec poln samga sebe lepo setal po stacuni in ni hotel pomagat iskat tapravih hlac, kaj sele svetovat za stevilko user posted image

V Zari sva bila pa samo enkrat zanjga, pa ga ne spravim vec .. ko vse kavbojke bile za ultra suhe narejene, pa je ze moj suh user posted image Al pa korenckaste.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
1.2.2008 7:05:36   
CatJa
V Zari.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
1.2.2008 7:19:26   
Špacka
SOliver, s tem da, ga komaj zvlečem v trgovino, najraje vidi, da kar sama kupim user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
1.2.2008 7:27:53   
srki
Mu jih večinoma kar jaz, sploh polovarje in kratke majce. Hlač drugih kot Levisk noče, poloverji fruit of the loom, majce pa kar v H&M kupim. Moram pa rečt, da ne da velilko na to, da bi si pogosto kupoval, ker ima v službi pač službeno uniformo in potem ne rabi toliko cot. Jaz bi v bistvu tudi tako. Lahko pride tudi v trenirki v službo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
1.2.2008 10:55:46   
taška30
S.Oliver, Celio, Sens.
Si pa ne predstavljam, da bi mu jaz kupovala cote.user posted image  A preden so vas spoznali jim je pa mama kupovala al kako? Pa saj mora menda probat, a ne?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
2.2.2008 18:18:44   
Taula
Hlače...Viruske oz. S. Oliver. Ostale mu ne pašejo, ker je visok in suh. Majice, puloverji...v trgovinah blizu S.Oliver, ker ne mara hoditi po trgovinah. Samo zbirčen je pa ful.user posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
2.2.2008 21:33:17   
Anonimen
Vse do hlač pa čevljev mu kupim sama. Ko pa pridemo do čevljev in hlač pa je katastrofa. Njega zvleči v trgovino je prava umetnost user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
2.2.2008 22:42:09   
jakaracman
user posted image Mi ne pride na misel, da bi mu kupovala.Sam si kupi, veliko v Emporiumu, Hugo Boss, čevlji obvezno Geox,veliko kupuje v tujini in na letališčih, pa kakšen Gap tudi pade vmes.Majčke take obične pa SOliver,pa Mura obleke.Še za tamalo mi kupuje v tujini in ji ful dobr kupi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
2.2.2008 23:22:48   
solatja
obleke, srajce, kravate itd. v eni super štacuni v kopru, bolj casual pa sem ga navdušila za esprit, pa kak s.oliver včasih pade. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
2.2.2008 23:40:03   
helloKitty
Lacoste, Paul Shark, Hugo Boss... Ampak to takrat, ko si kaj zamisl oz. ko rabi. Ne tko k jst, že samo da vidm izložbouser posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
3.2.2008 12:29:47   
tititi
Moj bi tud najrajši se ognu trgovinam 100 na uro (razen meni kavbojke pomaga kupvat z največjim veseljem  user posted image user posted image user posted image  ).

Uglavnem nosi kavbojke in t-šrte pozimi pa "T-šrte z dolgimi rokavi". In tle se pojavi problem. Ne dobiva več nikjer teh zimskih majčk za tipe = ki so kot t-shrt sam z dolgimi rokavi. Včasih so jih meli na kupe v TOM TEILOR zdej pa  jih nikjer več ni za dobit. A kjra kej pozna? Moj je že čisto obupan...jaz pa z njim ko ga skoz v eneminisem gledam user posted image ... No mogoče se bo tako naučil srajce nosit sam pol boga jaz z likanjem user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje pa vaši moški kupujejo oblačila?
4.2.2008 11:51:21   
1vetrnica
Emporium

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?