|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje se kupi Novalac?
12.6.2007 10:21:51   
Maleal
A se ga da kupit kje drugje ali samo v lekarni?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 12.6.2007 20:27:51 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac
12.6.2007 10:31:48   
Felicity
Tudi drugje.
V trgovinah s med.pripomočki ali pa tistih ki prodajajo zdravila brez recepta (drogerije z naravnimi proizvodi, ipd.)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac
12.6.2007 10:35:14   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Tudi drugje.
V trgovinah s med.pripomočki ali pa tistih ki prodajajo zdravila brez recepta (drogerije z naravnimi proizvodi, ipd.)


Pa je kakšna taka v MB?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac
12.6.2007 10:38:06   
Felicity
To žal ne vem, sem iz NG.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac
12.6.2007 10:46:17   
flower power
meni je rekel lekarnar da verjetno v Sanolaborju. ga imamo v velenju ampak še nisem šla pogledat.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac
12.6.2007 13:32:51   
blue sky
Jaz ga vedno kupim v lekarni. Najbrž bi ga morali imeti v Sanolaborju, Rehi ali kakšni podobni specializirani trgovini.
Zakaj ga pa kar v lekarni ne kupuješ?

Lp

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novalac
12.6.2007 13:43:21   
jasnika
nevem no sicer zakaj to sprašuješ. ampak dobiš ga lahko tudi na recept pri otrokovi pediatrinji-če morda nisi vedelauser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac
13.6.2007 15:16:23   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

nevem no sicer zakaj to sprašuješ. ampak dobiš ga lahko tudi na recept pri otrokovi pediatrinji-če morda nisi vedelauser posted image


Ja vem,da ga dobim zdaj na recept,a do prve posvetovalnice sem ga mogla sama kupovat,sprašujem pa zato,ker me zanimajo kakšne so cene drugje.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novalac
13.6.2007 20:17:59   
ally1
mi kupujemo Novalac že od samega začetka v lekarnah. Pri nas v Lj sem že šla v Sanolabor pa ga nimajo, tako da za enkrat ostanejo samo lekarne. Razen če se ga da kupiti tudi v Medis-u, ki je zastopnik za Slo, se bi bilo treba malo pozanimati. Cene so pa čisto odvisne od lekarne pri nas v Lj oz okolici so od 7,7 EUR do 9,85 EUR.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novalac
20.6.2007 15:18:47   
lilka
Kaj, to pa nisem vedela? Da bi lahko dobila Novalak na receptuser posted image . Zakaj mi pa tega ni rekla na prvem pregledu, sej sem ji povedala da ji dajem AC1 zaradi krčkov ? A to se morejo vsi držat al spet prilagajojo od kraja do kraja, ti madona sem šokirana to pa res prvič slišim.

< Sporočilo je popravil lilka -- 20.6.2007 15:20:14 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novalac
20.6.2007 17:20:59   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: lilka

Kaj, to pa nisem vedela? Da bi lahko dobila Novalak na receptuser posted image . Zakaj mi pa tega ni rekla na prvem pregledu, sej sem ji povedala da ji dajem AC1 zaradi krčkov ? A to se morejo vsi držat al spet prilagajojo od kraja do kraja, ti madona sem šokirana to pa res prvič slišim.


Ne vsak ne dobi hrane na recept,dobijo le tisti,katerim ga občina plača,pozanimaj se na svoji občini,če si iz MB pol dobiš,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novalac
21.6.2007 9:01:20   
lilka
Aha, sem vedla da je neki keč, da ne dobi vsak kar tako, ker potem bi mi v lekarni ziher povedala, ker službeno dosti sodelujemo. Nisem iz MB, mah sploh se ne bom spuščala v te ceremonije.....hvala za odgovor.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novalac
22.6.2007 14:58:20   
dalinc
jaz ga kupujem na Hrvaškem..Stane  nekaj čez 1400 naših bivših, pri nas v lekarni stane 9.83 evra.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novalac
22.6.2007 18:37:57   
lilka
Ma dej, a res?

Tašča je vidla, da je v Medicemu nekaj čez 7 evrov, bom šla tja gledat.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novalac
25.6.2007 12:56:48   
lunca2
A mogoče katera ve koliko stane novalac1 v sanolaborju ?

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novalac
25.6.2007 16:21:44   
ancka1
Tudi jaz ga kupujem v različnih lekarnah, pa je bil povsod nekj čez 7 €, nič več.

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novalac
26.6.2007 13:02:20   
saška*
Čaw.
No jst sm ratala za Novalac prava izvedenka.
V lekarnah je od 6.55€ , če je v ZD ali ostale državne, če je lekarna privat je od 8.50 - 11.20 €, tko da se splača pogledat.
Na Medisu lahko Novalac kupiš samo, če imaš podjetje, ki se ukvarja z medicinskimi pripomočki ali lekarništvom.

LP

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novalac
11.7.2007 18:09:07   
BARBY_2007
user posted image user posted image user posted image NOVALAC SE NE MORE KUPITI V SANOLABORJU!!!SAMO V LEKARNI GA IMAŠ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu saška*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?